• Crusades1986
    10.1k
    Jako me iznenađuje da tebi nije jasna objava.
  • Paggini
    9.6k


    Dobro jesi pročitao ova slova koja su na toj slici, prijatelju? Dosta dobro je sve skupa objašnjeno s tim SLOVIMA...
  • Ludovic IX
    5.9k
    ako koristi ime kluba i grb, onda je to kršenje prava..ne samo da ti smanjuješ potencijalnu dobit kluba jer kupuješ nelegalnu robu sa placa, i taj što prodaje krši zakon
  • Kepec
    5.1k
    Cilj je poticanje ljudi kupovine stvari iz shopa grupe ili kluba, a samim time i dolazak na tribinu u tim majicama, a ne u nekoj iz Zare, H&M i slično.
    Klub neće propasti ako ti ili ja ne kupimo dres za 100€, ali će grupi značiti ako uzmemo dvije majice i time bar na mali način pomognemo koreografijama kojima se svi dive i misle da padaju s nebesa.
    Kupnjom majice poput famozne Najte kaj zameriti daješ novce nekome nebitnome. Da, jasno mi je da je ljudima fora majica i zato su ju svi pokupovali i ne kažem da je cilj da svi kupuju 10 majci koje im se ne sviđaju. Ljudima se sviđa natpis, ekipa koja radi po našim shopovima, bilo od kluba ili grupe, vidi sve to i vjerujem da će u budućnosti biti stvari s tim natpisom. To kaj su ljudi postali nestrpljivi u današnjem svijetu i sve moraju imati istog trena je neka druga tema. To su isti oni kojima je preskupo dati koji euro više, ali će brže bolje kupovati s bezveznih stranica jer eto natpis je fora.
  • xavier
    11.3k
    Ilica većinom ima jednobojnu majicuMajki2111

    A kakve će biti nego jednobojne? Šarene navijačke majice? :eyes:

    Neko neovisan može se desit da napravi zanimljiviju majicu. Mislim o dizajnu jel. Slika.Majki2111

    Možda ti možeš napraviti zanimljivu Adidas majicu, ali bojim se da se Adidasu neće svidjeti.

    O kvaliteti majice ne pričam jer se majica na tekmi nosi radi poruke.Majki2111

    Dobro, ali ako ćeš nositi majicu, onda je valjda poželjno da bude kvalitetna.
  • Majki2111
    2.7k
    Ma mislio sam da mi nije interesantna majica tipa tamno crna skroz i onda d malo od pola pedlja na lijevoj cici. Veća fora su mi dizajni od @SBdechec1986 .

    Maštovito, karikaturalno, kičasto. Rokoko.

    Ova nova od Ilice Purgeri je dobra majica. To bih kupio. Iznimka. Jednostavna, a dobra poruka. Takav šal imam. Još je svjetlo plava majica. Kako i treba biti. :up:
  • GaijiZG
    788
    Dokle će se tolerirati cenzura na ovome forumu? I dokle će se tolerirati Boskoviceve osobne veze sa moderatorima i ljudima iz Dinamovog Proljeća koje iskorištava za cenzuriranje onih koji mu ne pašu?
  • Paggini
    9.6k
    Di se tebe cenzuriralo?
  • NKDZ86
    485
    Sloboda za gajizg!
  • Droljo
    5.8k
    Ja jesam za demokratiju al ne da priča ko šta hoće!
  • marcio amoroso
    33.5k
    Dokle će se tolerirati cenzura na ovome forumu?GaijiZG

    O čemu ti?
  • Neki tip
    19.6k
    Možda ti možeš napraviti zanimljivu Adidas majicu, ali bojim se da se Adidasu neće svidjeti.xavier

    Kak to misliš?

    Pa ak je fakat jako zanimljiva, onak dizajnerski lijepo posložena, ljepša nego njihove, možda im bude drago da je netko na njihovom imenu dizajnirao nešto lijepo i nekaj si još i zaradio, pa zašto ne?

    Može im biti na ponos da je uz njihov zaštitni znak netko nakeljio nešto oku ugodno, a ne pizdarije koje oni sami stave.

    Ti to preusko gledaš, nisi dao mašti na volju.
  • Markelo
    2.5k
    Šta se telesport više uopće ne može mukte čitat? Bilo je nekad 5 besplatnih članaka ali se moglo sa anonimne kartice čitat do mile volje. Sad vidim da ni tih 5 besplatnih članaka mjesečno više nema.
  • Paggini
    9.6k
    Čita se telesport besplatno cijelo vrijeme, ima finesa kako da ih zajebeš
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ja ću ti pokušati objasniti na lijep način.

    Mislim da nisi glup dečko i svjetonazorske/geopolitičke stvari koje pišeš u za toj pripadajućoj temi imaju smisla bez obzira što su nekima teorija zavjere.

    Ali, živiš u zabludi i nepotrebno širiš paniku jer za to nema povoda. Zar stvarno misliš da bi naši ljudi u skupštini, naše dinamovo proljeće i na koncu grupa BBB dozvolila da na bilo koji način woke pizdarije i ideologije uđu na mala vrata u klub?

    Čak taj smiješni HNS koji se godinama skriva iza uspjeha repke a u pozadini izvlači lovu nije popušio priču kad se klečalo za georga floyda već su igrači stajali uzdignutih glava!

    Ne da je nemoguće, nego ne postoji svemir gdje će se lgbt zastava ikada vijoriti na našem stadionu. Ako je borba trajala 15 godina, ako su nuđeni novci više puta za mir u kući, pa čak i pred izbore, ne postoje ti milijuni € kojima bi nas obrlatili ili okrenuli. Obraz, čast i vrijednosti onih koji su najviše iznijeli ovu borbu ipak vrijede malo više.

    Neću ti pametovati, ovo je moje mišljenje ali kao netko tko dobro prati zbivanja oko kluba dvadesetak godina možda sam u pravu oko nekih stvari?

    Za tebe kao tebe, što danas možeš napraviti? Možeš živjeti svoj život, biti svjestan, širiti svijest svojoj okolini i prijateljima, pa čak i na socijalnim mrežama ili forumima, ali ne treba tražiti duhove tamo gdje ih nema. Također ti drugi put već sada predlažem da prilagodiš stil pisanja da to ne zvuči kao pametovanje i omalovažavanje. Ne znamo svi sve, nitko nije najpametniji u svemu ali najmanje što možemo je uvažavati se i poštivati.

    Mir s tobom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.