• Bosskovitz
    7.9k
    Sjever je uzasno nezahvalna tribina. Em sto ne ide uvijek 100% kapaciteta u prodaju i sto postoji taj problem s godisnjacima, za razliku od vecine navijackih tribina Sjever se puni prakticno od prvog reda, dok kod mnogih prvih 4-5 redova ostaje redovito prazno zbog visine ograde na kojoj su krpe - kaj se onda rasporedi na prolaze i rubove.

    Jbg, tako je - kako je. Još malo pa je gotovo, sva sreća.
  • Papastrumf
    10.2k
    Ostalo je jos 100tinjak ulaznica za Kc.
  • superhik
    10.5k
    Ekipa koja je uzimala ulaznice za Koprivnicu preko Revoluta, pogledajte si transakcije.

    Danas sam slučajno skužio da su mi dva puta skinuli isti iznos s kartice za ulaznice.

    Javio se na ulaznice.hr, rekli su da nije do njih nego do Revoluta.
    Javio se Revolutu, priznali grešku i vratili lovu.
  • ShanKu
    403
    kod mene je samo jednom bila transakcija, ali eto primjer kod tebe znači da treba pazit kod tih online ulaznica...
    Dost kaj nam uzmu još 2 eura dodatno :chin:
  • dapintar
    50

    Ja se javio dekodu, ali su mi vratili novce i bez odgovora na mail
  • Derby
    181
    Klub bi trebao napraviti nešto sa sponzorskim ulaznicima na zapadu. Koliko znam na jačim utakmicama sektori pokraj središnjeg, koji je za godišnjake, idu cijeli sponzorima, nema ih u slobodnoj prodaji.

    To stvara više problema:

    - puno sponzorskih ulaznica ostane neiskorišteno što smanjuje posjetu (kad platiš 25 EUR dvaput ćeš razmisliti hoćeš li ipak ne otići na tekmu)

    - smanjena ponuda za Zapad dolje za ljude koji nisu godišnjaci a inače posjećuju zapad, primorani su ići na gornju etažu.

    - ti sektori bliže sredini se pune sa ljudima koji inače ne idu na utakmice i uništava atmosferu za zapad dolje koja je i ovako jako slaba kad se usporedi sa starim istokom. Najbolje se vidjelo na zadnje dvije tekme. Protiv Osijeka gdje se koliko znam nisu dijelile te sponzorske (ili ako jesu u puno manjem broju nego protiv Rijeke) je bila OK atmosfera, dijelom se stajalo i navijalo, a protiv Rijeke puno ljudi koji su prvi put na utakmici (ili barem tako izgledaju :)).

    Možda na fotkama protiv Rijeke izgleda OK popunjeno ali bih rekao da je popunjeno jer su ljudi vidjeli da je prezno prema sredini pa su se prebacili sa rubova.
  • Derby
    181
    Jbg, tako je - kako je. Još malo pa je gotovo, sva sreća.Bosskovitz

    koliko još papa štrumpf? :confused:
  • deda
    28.7k
    Dečki radi se, bit će puno promjena u idućem periodu po pitanju ulaznica. Neke će se involvirati od sljedeće sezone, a neke tek od 2025/206.
  • Paggini
    8.5k
    Jedno pitanje, ako postoji mogućnost za ovo jer je s moje strane dosta specifično - imam godišnju za zapad primarno zbog frenda, ali bih volio iduće sezone imati mogućnost ustupiti svoju ulaznicu za zapad i kupiti za sjever ako njega nema na toj tekmi, hoće to biti moguće i hoće li postojati neki mehanizam automatske opcije prvokupa za sjever putem aplikacije ili nešto? Vjerojatno je prenišno da bi se implementiralo, ali čisto da pitam.
  • deda
    28.7k
    Specifičan slučaj poprilično. Probat ću to zapamtiti da raspravimo na sljedećem sastanku.
  • NitkoBitan
    13k
    Mislim da u Osijeku mogu "zamjenit" godisnju za jednokratnu ulaznicu za drugu tribinu.
  • rioda
    3.1k
    Ima smisla ovo što kolega @Paggini govori, znam i ja par slučajeva ljudi koji imaju godišnju za sjever, a kad vode sa sobom djecu/nećake/prijatelje bi otišli na zapad pa su mi se požalili da ne mogu kupiti kartu za zapad uopće, zbog godišnje.
  • Dinamosaur
    1k
    Na karatani kazu da jos ima oko 90 karata
  • deda
    28.7k
    Šta čekate ljudi s Koprivnicom, svi pokupovali sektore sa strane, a box ne bude popunjen. :lol:

    Još 86 komada ima.
  • ShanKu
    403
    Malo me šokiralo jučer, da nije bilo objave kluba - rasprodano... 300 ulaznica u pitanju, ili budu tek sutra kupovali :meh:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.