• Dalmatinec
    586
    Treba ukinuti godišnje za sjever dolje i to je to.
  • Sixthway
    277
    definitivno. Ovo navijanje nije bilo ni pola dobro ko protiv Osijeka. Onda je na trenutke baš brutalno grmjelo
  • nemapredaje
    2k


    Najbolje sve ukinuti i instalirati Staljina da vlada klubom.

    Kakve sve stvari ću ovdje još pročitati …
  • Dalmatinec
    586
    Pa ako će biti ovako da će mnogi htjeti na SD, a zbog lijenih i pomodarnih godišnjaka to neće moći, zašto ne ukinuti godišnje? Meni bi draže bilo vidjeti puni SD nego praznu stolicu neke privilegirane guzice.
  • bluepower86
    847


    Tako se podize brojnost na utakmicama,bravo!
  • bluepower86
    847
    Po cemu je netko privilegiran ako je platio svoju godisnju a ti nisi a imao si istu priliku,zona kmecavaca.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ukinuti!

    Sve što ne valjda odmah ukinuti!
  • deda
    28.7k
    Danas od 11 sati prodaja ulaznica godišnjaci i članovi kluba za gostovanje u Koprivnici. Dobili smo 353 ulaznice za box po 10 eura. Online je u ponudi još samo 30 karata po 14 eura.
  • Mihael2305
    8
    Ma najbolje da se uvede ko dolje kod tovara ako imaš godišnju da može neka druga osoba uzet tvoje mjesto na tribini, vjerujem da bi se podigla brojnost za par tisuća ljudi
  • Riot
    1.8k
    S obzirom da je danas prvokup jel trebam ovom što mi uzima slikat člansku ili može samo osobna pa oni u sustavu provjere?
  • din
    244
    ma i Rijeka ima složeno da godišnjak može propustiti mjesto ako ne dolazi na tekmu
  • Dalmatinec
    586
    Imam priliku, ali to neću učiniti jer mi je dolazak na svaku domaću utakmicu put od 700 km. Eto zašto neću jer ću tako možda nekome tko živi bliže oduzeti priliku da redovno bude na SD.
  • Ivan0302
    276
    Nema više ulaznica u online prodaji za Slaven Belupo, sve otišlo.
  • Neki tip
    19.6k
    Imam priliku, ali to neću učiniti jer mi je dolazak na svaku domaću utakmicu put od 700 km.Dalmatinec

    Ok, meni je na par stanica tramvajem i na 90% tekmi sam prisutan i ne vidim niti jedan jedini razlog zašto ne bih trebao imati priliku kupiti godišnju ulaznicu te biti miran cijelu sezonu.

    Srećom, tvoj prijedlog ima ravno 0% šanse za implementaciju, ali mi nije jasno kako takve ideje uopće padnu na pamet. Čuj ukinuti godišnjake za sjever jer neki ne dolaze.

    Rješenja za to postoje i uvest će se, a to sigurno nije ukidanje prodaje godišnjih svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.