• Calello5
    12
    Sjećam ga se iz mlađih dana, nije mi odavao dojam pouzdanosti. Znao često kiksati i skupljati kartone.
  • ibro1986
    73
    upravo naišao na par članaka kako se oršić vraća na ljeto
  • Nogo
    1.5k
    https://www.transfermarkt.com/matija-gluscevic/profil/spieler/698540

    Zanimljivo brzo krilo. Pratio sam ga malo zadnje utakmice jer svašta bude na televiziji i mogu reći da bi mali mogao biti veliki potencijal. Znam odkuda je i sve ali možda jednom dovedemo i iz tih dvorišta igrača.
  • ibro1986
    73
    Lamine Ba iz Varaždina, čvrst, osvaja duele
  • rioda
    3.2k
    Baš danas produžio ugovor s Varaždinom
  • ibro1986
    73
    upravo sad sam i naišao na tu vijest
  • Ludovic IX
    5.9k
    nadam se da ovo nije ozbiljan upis
  • IstinaZaDinamo
    1.5k


    Ne znam ni je li pojacanje za lokose, a ne Dinamo...
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ja mislim da nikakva krila ne dolaze u obzir, imamo ih na izvoz. Kaneko, Hoxha, Spikic, Vidovic, Stojkovic, Kacavenda, Rukavina (Vidovica ili Kaneka otkupljujemo 100%, ili opet posudba), tako da nikakva krila ne očekujem.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Kaneko, Hoxha, Spikic, Vidovic, Stojkovic, Kacavenda, RukavinaLaznjakProsineckog

    Od svih tih, nitko nije krilo koje pravi razliku sto nama treba, a neki uopce nisu krila nego igraju tamo silom prilika (Vidovic, Stojkovic, Kacavenda?) .
  • LaznjakProsineckog
    512
    Mogu se složiti da nisu top klasa, ali za HNL dosta, i previše. Stojkovic zadnju polusezonu je igrao lijevo krilo u Lokosima ako se ne varam. Za Europu apsolutno sam istog mišljenja, treba dovest nekog 'ala' Soudani, neku top klasu.
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Laislav Krejči ulazi u zadnju godinu ugovora. 25 godina, odličan lijevonogi stoper, svi ga se sjećamo iz utakmica sa Spartom. Sad, koliko je to financijski izvedivo ja ne znam, ali sama činjenica da ulazi u zadnju godinu ugovora otvara mogućnost za povoljniju cijenu transfera. A tko zna, možda bi Sparti bio zanimljiv neki od naših otpisanih igrača pa bi to otvorilo opciju trampe uz našu doplatu. Prema TM vrijedi 6 mil.
  • din
    253
    uh koja nostalgija me uhvatila kad mi je lik bio glavni igrač u football manageru prošle godine, u Dinamo ga doveo, zašto ne i u stvarnosti..
  • Nogo
    1.5k

    Čisto sumnjam. Još k tome je kapetan. Mislim da će on negdje u donji dio tabele nekih jačih liga.

    Jedino šta nam idu u korist da smo igrali protiv njih,a ti igrači su nam uvijek broj 1 :lol:

    Sada kada je Marić SD očekujem neki zaokret i drugačiju politiku. Bumo vidjeli sve.
  • Izet Hajrović
    1.4k
    baš zato što je njegova realnost klub donjeg dijela tabele neke od liga petica i mislim da imamo šanse, a možemo i konkurirati financijski kolko-tolko. Na njemu je hoće li se s Mainzom boriti za 10. mjesto ili s Dinamom igrati Ligu prvaka. S obzirom na to da ima 25 godina, više nije interesantan malo jačim klubovima isto kao što je bio slučaj s Bernauerom koji bi išao u sigurno đosta jači klub od Dinama da je 4 godine mlađi na temelju dobrih igara prošle sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.