• veselko tenžera
    1.4k
    aj molim te objasni mi kako se iskopa ovakav podatak? :smile:
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ne znam gdje pitat, al jel netko već tu napisao da je HRT otkupio prava za kup, pa me zanima?
  • Droljo
    5.5k
    Po ovome što sam ja uspio iskopat prijenos samo na Max sport 1, što je jako čudno jer bi trebalo biti i na srpskim i bih arenama i vjv još nekim stranim programima. Neam pojma. Sutra bumo pametniji valjda...
  • seljak86
    2.4k
    HRT je uvijek prenosio finale kupa, bilo bi čudno da sada ne prenose...
  • Jos-Optimus
    475
    "Utakmice polufinala i finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa bit će dostupne besplatno na YouTube kanalu MAXSporta"
  • Ludovic IX
    5.8k
    dinamo -istra 6:3, nije bio na hrtu...za taj finale se sjećam.. ova dva poslije , za njih me zaboli
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ne vidim zašto bi Šapita i Mirtu Šurjak zanimala utakmica Dinama i Rijeke?
  • Ludovic IX
    5.8k
    Spominju se treneri, Europa i sad se sjetim kuzeovog dinama iz 2006-e di smo bili nasa verzija "zidanes y pavones" ali da je bilo malo više sreće i pameti, pa da se prošao onaj auxerre protiv kojeg u smo u zg ušli ko grlom u jagode, vjerujem da bi onda već imali duboko proljeće u Europi.

    I posljedično, još barem 5-6 proljeća do 18-e...jer mislim da bi onda ipak ostali nogometni klub a ne import-export firma

    Ali što je tu je, sad imamo što imamo.mozda sad ne bi imali upravu koju smo htjeli da je bilo tako. Vjeruj3m našoj upravi i siguran sam da ćemo 25-u dočekati u Europi ( nevezano za to što se zadnja 2 kola LP i EL igraju u 25-oj)
  • Droljo
    5.5k
    HRT je uvijek prenosio finale kupa, bilo bi čudno da sada ne prenose...seljak86
    Vele na hrt stranici sutra u vrijeme tekme na hrt2 je ovo:
    Screenshot-20240514-134717-2.png
  • PlavacZRima
    280
    Ja imam pouzdane informacije (reklo bi se na zoni "insajderske") da je sutra u 18:45 na HRT 2 :
    PADEL: M. Livaja - Ferro


    Zbog te partije se nemre prenosit kup, ipak je Šapitu preskupo uzet TV-prava za finale kupa, a prava na padel prijenos je propala familija dala za đ
  • mokoxax468
    385
    Realno, zar je bitan prijenos na HRT-u kada će utakmica biti besplatno na YouTubeu, svatko može upaliti i pogledati
  • Mali Zeus
    10.3k
    Da je na HRT-u već bi vidjeli najave, čega nije bilo.
  • PlavacZRima
    280
    Pa nije baš. Kolko starijih ljudi nema internet/ne znaju se služiti kompjuterima/mobitelima. Al HRT2 imaju skoro svi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.