• Navijač Dinama
    7.6k
    Screenshot-20240513-231159-Facebook.jpg

    Purgeri purgeri ajmo svi u glas, Poglavnik guja jedan je od nas. :grin:
  • miro
    3.3k
    Sramota je povezivat Dinamo i Građanski s ovom izdajicom svog naroda, običnom kukavičkom pičkom koja je pobjegla s autom punim zlata u dogovoru s Englezima i ostavila svoju vojsku i narod
  • Navijač Dinama
    7.6k
    ovom izdajicom svog naroda, običnom kukavičkom pičkom koja je pobjegla s autom punim zlata u dogovoru s Englezima i ostavila svoju vojsku i narodmiro

    Znaci pravit cemo se da nije bio prisiljen da proda Dalamtince i Istru talijanima(svoje svojima po današnjem) jer su muvprijetili da ce zgazit cijelu Hrvatsku.

    Drago mi je da pušite te fore i pričate o nečem o čemu pojma nemate. Reci mi jel ti izvor informacija Matija Babić, Ivo Goldstein, Rada Boric, Kata Šmajserka, Mojmira, Šešelj ili ?
  • Mayo
    146
    Jedina pobjednička vojska je ZNG I HV.
    A ove drugosvjetske ratne pizdarije ostavite za svoju lokalnu birtiju.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Znaci pravit cemo se da nije bio prisiljen da proda Dalamtince i Istru talijanima(svoje svojima po današnjem) jer su muvprijetili da ce zgazit cijelu Hrvatsku.Navijač Dinama

    Jer to njegov jedini krimen, da je predao (ne prodao) Dalmaciju, kako ne.

    Povijesno zanimljiva fotografija koju smo puno puta vidjeli, ali za njegovim veličanjem i pretjeranim povezivanjem s gradom i klubom zaista nema potrebe, dapače.
  • BluePhone67
    3.3k
    To je povijesni i klupski fakt da je AP pohodio utakmice Građanskog, kao i Stjepan Radić ili da je Maks Luburic bio dioničar kluba.. Ako netko želi pisati ubuduće knjigu o Gradjanskom, a ignorirat ove činjenice taj bolje da je ne piše jer iza Tita nam ne treba novi Tito i cenzura.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ovako će jednom u budućnosti netko stavljati slike Tomaševića, Tuđmana, Bandića...
  • BluePhone67
    3.3k
    Tuđmana i Bandica već imamo po klupskim knjigama..
  • miro
    3.3k
    nije usporedivo. Ne možeš Tuđmana stavit u istu kategoriju s Pavelićem. A ni ovu drugu dvojicu
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ova rasprava svakako ide u dobrom smjeru.
  • BluePhone67
    3.3k
    Rasprava baš ide u dobrom smjeru, ako netko misli da Gradjanski uz Svjetski, Purgerski, Hrvatski nije bio i Ustaški klub, taj onda malo zna o ovom velikom klubu.. Od navijaca, igrača do Uprave kroz njegovo djelovanje. Može to nekome smetati i to je njegova stvar i mišljenje, ali to ti je tak i tak ti to ide..
  • superhik
    10.5k
    Ustaški klubBluePhone67

    Koliko je meni poznato, za Gradjanski u povijesti su više napravili Židovi nego Ustaše
  • BluePhone67
    3.3k
    Tako je.. Baš sam htio editirat post i njih stavit. I to je točno, ne treba od toga bježati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.