• Ijayi Atiemwen
    697
    Mogući protvnici AEK-u u pretkolu lige prvaka :

    DINAMO ZAGREB
    Macabbi tel a viv
    Ferencvaros
    Bodo glimt
    Sparta Praha
    Malmö
    Apoel Nicosia
  • NORTE
    9.5k

    Paok može biti prvak.
  • DrawTube
    3.2k
    sve samo ne grke. Ne vjerujem u osvetu protiv Grčkih klubova, Dinamo i hrvatski klubovi su imali već dovoljno šansi da se osvete žgadiji pa nisu
  • Ijayi Atiemwen
    697
    zato i napisah mogući protivnici
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sve sto zelim je da nas iduce sezone sreca malo pogleda u pretkolima za razliku od ove sezone pa da izbjegnemo Turke i Grke ako je to ikako moguce, ostali su svi prolazni.
  • seljak86
    2.4k
    Daj Grke. Moramo ih nabiti već jednom i naučiti igrati s njima jer ako su nam ambicija europski uspjesi kad tad ćemo morati igrati s Grcima i Turcima. A njih skoro najviše mrzim ko narode pa sam željan osvete
  • Bosskovitz
    7.9k
    Klub treba objaviti broj evidentiranih gledatelja na utakmici kao i drugi klubovi, a ne ukupan zbroj prodanih ulaznica i godišnjih.NORTE

    S obzirom da ti je Deda već objasnio ali si uporan, daj mi objasni zašto između dva netočna broja, ali približna stvarnom broju ljudi, ti želiš da prikazujemo onaj manji, a ne onaj veći?

    Zanima me konkretan razlog, ne neko treće rješenje jer ga trenutno nema: možemo prikazivati broj očitanih ulaznica koji je nešto manji od stvarnog broja ljudi na stadionu i broj izdanih ulaznica koji je nešto veći od stvarnog broja ljudi na stadionu: zašto želiš manji, a ne veći?

    Daj Grke.seljak86

    Ne razumijem ovo. Em nikad ne prolazim dobro s njima, em ti mečevi donose hrpu tereta van terena, em nema gostovanja, em nisu nešto atraktivni. Zašto bi htio teškog, neatraktivnog protivnika protiv kojeg tradicionalno igraš loše i ne možeš pružiti podršku momčadi u gostima? I to kad su alternativa Fradi i Sparta - klubovi s kojima se da igrati (rekao bih da smo i favoriti) iz gradova koji su blizu i atraktivni za gostovanja.
  • miro
    3.3k
    mislim da se ne radi o želji objavljivanja manjeg broja, nego želji da se klub posveti osiguravanju da broj koji se objavi bude što točniji, a ulazak na stadion pod kontrolom
  • Sajla
    3.8k
    Pomalo slažem dojmove nakon jučerašnje večeri... Razlog što mi treba više od 24 sata je savršeno opisao Danny Glover u Smrtonosnom oružju onom poznatom rečenicom "I'm too old for this shit". Danny je kod snimanja tog filma imao tek 40 godina, a ja sam skoro 20% stariji od toga pa sam onda stvarno prestar! Doduše, on je tamo podnosio metke i eksplozije, a ja samo pelin, pivu, gemište, a mislim da mi je i pola radlera bilo podvaljeno.
    Ali ako sam prestar za ove količine alkohola u jednoj večeri, ne znam što reći na količine najrazličitijih emocija koje sam, kao i svi vi, proživio ove sezone. Vjerojatno su puno i za 20-godišnjake u naponu snage. Ali zato je sve ovo što danas proživljavamo toliko slađe! Bilo je zanimljivo gledati transformaciju ljudi oko sebe - na rubu sektora s godišnjacima gdje stalo viđam ista lica, a preko prolaza mogu dobro vidjeti i ekipu koja je na svakoj utakmici drugačija. Od kraja ljeta i jesenske ogorčenosti, negative i ružnih povika i psovki povremenih gledatelja koji su valjda kupili kartu samo da bi ispucali frustracije, do jučerašnje pjesme, navijanja i praćenja sjevera. Od toga kako su moji stalni susjedi samo sjedili, pušili i pili pivu uz pokoji povik prema terenu, do jučerašnjeg skakanja, grljenja, pjevanja... volio bih reći kao nekad na istoku, ali nismo još u toj fazi.
    Kad se sve zbroji, ova sezona će se jako dugo pamtiti, što god se dogodilo u preostale 4 utakmice. Ova titula zaslužuje vlastitu zvjezdicu iznad grba, ali to je neusporedivo manje bitno u usporedbi s onim što se dogodilo van terena. Udareni su temelji za nešto što su sanjale generacije, a sve stane u riječi "Ne damo da potoneš". Skidam kapu onima koji su izborili rezultat, ali istinski heroji ove sezone su oni koji nisu odustajali ni prošle, ni pretprošle, ni mnogih sezona prije, a među 18 000 nas koji smo se jučer skupili na Maksimiru takvih je mali postotak. Neki od njih čitaju ovaj forum i, gospodo, najdublji vam naklon. Kako zbog onog što je napravljeno i pobjede 10.3., a još više zbog toga što imate hrabrosti, volje i odlučnosti za sve ono što slijedi. Ako je sezona maraton, ovo će biti nekoliko ironman utrka zaredom. Bit će posrtanja, padova, grešaka na tom putu, bit će još Grka, Lokomotiva, Ballkanija, ali - ako Danny Glover danas, 37 godina nakon prvog filma radi na petom dijelu, nisam ni ja prestar proći kroz ovo ili lošije još koji put.
    Plava boja nosi se s ponosom - i nosit će se tako i dalje!
  • Pop corn
    5.5k
    mislim da se ne radi o želji objavljivanja manjeg broja, nego želji da se klub posveti osiguravanju da broj koji se objavi bude što točniji, a ulazak na stadion pod kontrolommiro

    Ono čemu će se klub posvetiti je educiranju vlasnika godišnjih ulaznica da dolaze redovito na utakmice Dinama bez obzira tko je protivnik. A ne da se kupuje godišnja samo da bi se mogao gledati europski protivnik, Hajduk i Rijeka
  • Navijač Dinama
    7.5k
    to očitovanje nije problem, al što ako evo, karikiram, ako ne moze netko tko je primjer iz ne znam Hercegovine ili Dalmacije tko mora 6-7 sati putovat u jednom smjeru, do ZG-a i nema tu mogućnost prisustvovat svakoj, hoće se njima zabranit kupovina godišnjih ili?
  • Pop corn
    5.5k
    to očitovanje nije problem, al što ako evo, karikiram, ako ne moze netko tko je primjer iz ne znam Hercegovine ili Dalmacije tko mora 6-7 sati putovat u jednom smjeru, do ZG-a i nema tu mogućnost prisustvovat svakoj, hoće se njima zabranit kupovina godišnjih ili?Navijač Dinama

    Vrijeme zabrana je gotovo. Ali dolazi vrijeme razvijanja kvalitetnih ponuda clanovima kroz IT rješenja. Tako će primjerice taj vlasnik godišnje ulaznice recimo moći ustupiti ulaznicu, tj. vratiti je u ponudu da je netko drugi kupi. On će dobiti neke loyalty bodove ili slično
  • miro
    3.3k
    ok, sasvim jasno, ali to ne rješava problem ulaska na stadion i brojača. Ako par sto ljudi uđe na stadion bez ulaznice svaku tekmu, to izravno obezvrjeđuje godišnju kartu i ruši joj vrijednost
  • Bosskovitz
    7.9k
    mislim da se ne radi o želji objavljivanja manjeg broja, nego želji da se klub posveti osiguravanju da broj koji se objavi bude što točniji, a ulazak na stadion pod kontrolommiro

    Klub će se svakako posvetiti tome i na tome se radi, ali se ne može riješiti odmah. Ono što se odmah može je nastaviti prikazivati djelomično netočne brojke dok se ne osigura da one budu točne i zato je pitanje na mjestu: između djelomično netočne manje brojke i djelomično netočne veće brojke, zašto netko inzistira na djelomično netočnoj manjoj brojci?

    Nije ovo napad ni na koga, legitimno je pitanje. Za to Zona i služi, da razmjenjujemo mišljenja.
  • miro
    3.3k
    Naravno, i tu se slažemo, ja bih uvijek prikazao veću brojku, jer je poticajna i stavlja klub u bolji položaj i prema navijačima i medijima, a onda i prema sponzorima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.