• Danko
    682
    Jel to torcida izvjesila poruku markanu?
  • bongo
    687
    Torcida s porukom “pozdrav ozljeđenima”

    Kuha se u titogradu…ferro i livaja navodno danas na padelu u stobreču umjesto s momčadi u Puli
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Ima ih (pre)više...
  • Dzoni
    188

    Duje cop jucer na sjeveru navija s nama, danas zabija 2 gola i potencijalno donosi lokomotivi europu
  • Droljo
    5.7k
    Čop bio na sjeveru jučer?
  • NORTE
    9.6k
    Zanima me tko ce biti jubilarni prvi igrac koji ce uci Perisicu u duel otkad se ovaj vratio u HNL... Komicno ovo izgledaPaggini
    Neće njega štedjeti ni ovi na Euru, a kamoli u Konferencijskoj, a onda ni Hnl igrači, a ti zadnji "neće na more".
  • Paggini
    9.2k
    Era Livaja je, čini mi se, gotova i to će biti vjerojatno na najtovarskiji način - da si medjusobno jebu mater, okrivljavaju za sve i pale dresove. Drži se Markane naš, nikad ti nećemo zaboraviti tih nula titula koje si donija!!
  • Medford Hernan
    123
    To je ta razlika u mentalitetu.
    Kad smo mi gubili podrška je bila neupitna i rezultat se vidi.
    Oni su od jednog za naše prilike vrlo dobrog igrača napravili "boga baluna", naravno uz pomoć PR mašinerije gdje je Melnjak bez grča davao izjave da je Markan najbolji igrač sa kojim je igrao uključujući i naše reprezentativce.
    Sada lijepo po kokice i uživati u ovom cirkusu.
  • Krizy
    38.2k
    Marko Livaja - bog padela
    Očekivani raspad sistema na jugu
  • don
    2.3k
    jel ima tko u toj torcidi da je završio školu...? Ne mogu se sjetit koji je točno ovo već transparent sa gramatičkim greškama...
    Piše se "ozlijeđenima"... ("postavljavmo"mi je ipak najdraži :starstruck: )

    IMG-8808.jpg
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Nisu dobro postavlivli slova
  • Paggini
    9.2k


    Jebote nek se oni smiju dobro izvedenoj koreografiji od vise tisuca papira, a po ko zna koji put ne mogu napisati vise od jedne rijeci bez da sjebu pravopis...
  • San Lorenzo
    12.1k
    Jel ovo Baby Lazanja ušao kod hajduka? :lol:
  • Krizy
    38.2k
    Brekalo odličan dive.
    Možda čak vrijedan povratka u Serie A
  • Jaro
    5.9k
    Opet se igra do preksutra, znamo kako je zadnji pit zavrsilo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.