• dinamo u srcu
    1.3k
    Ovo sa kolektivom društaba Dinamo je odlična stvar, da dolaze OK Dinamo, FD, Kk Dinamo, škola dinamo.

    Ne znam jel Dinamo dijeli karte nogometnim školama po Zagrebu, znam da se prije dijelilo što je odlična stvar jer se tako odgajaju dinamovci i nastaju nove generacije.
  • dumitrumitu
    719
    Meni se to ne sviđa. Za dinamo navijam samo u nogometu.
  • mlinka
    4
    Imam 4 karte viška za sjever dolje za danas. Dajem ih po kupovnoj cijeni (5 eura komad).
  • De Oliveira
    1k
    fenomenalan potez Uprave. Samo su trebali ukljuciti jos atletski i biciklisticki klub Dinamo. U svakom slucaju vracamo se tamo gdje smo poceli. Zaboravljaju mnogi da je Gradjanski imao cijeli niz sportskih sekcija (nogomet, kosarka, rukomet, boks...), a Dinamo je to nastavio do kasnih pedesetih.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    zato sto pratis samo nogomet ili navijas za Dinamo samo u nogometu nista vise ne bi trebalo postojat? Ne kuzim koja je poanta tvog posta.
    Ne vidim problem u povezivanju i druzenju navijaca svih Dinama.
  • dumitrumitu
    719
    pratim i druge sportove. Smiješno mi je povezivanje kk dinama i pravog dinama kada većina navija za Cibonu.
  • Big Daddy
    218
    Koliko je tocno ulaznica prodano/ostalo na SG i ZG?
  • De Oliveira
    1k
    ne znam ides li na utakmice Dinama i Cibone, ali ja sam bio na gotovo svakoj i svaki put je ogromna vecina u dvorani navijala za Dinamo. Prosle sezone su BBB ispunili zuti sektor, a na plavom i crvenom je ogromna vecina bila u Dinamovim obiljezjima. Neka navija tko za koga zeli, ali smjer je zacrtan bas zato sto je vecina navijaca za sportsko drustvo Dinamo.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    znaci ipak ne svi? Cibona ni dan danas nije sletila na zelenu granu, ljudima se ogadilo prodavanje mjesta u EL ciganima i sad je problem alternativa u gradu? Zdrav navijacki projekt bez repova i dugova je problem jer 'vecina' navija za Cibonu.
    Ista ta vecina se skupila oko Cibone godinama, mozda ce se skupit i oko KKDZ mozda nece, ali ne vidim niti jedan razlog zasto bi postojanje jednog iskljucivalo postojanje drugog.
  • dumitrumitu
    719
    Da ne pišem u ovoj temi dalje o tome. Nemam ništa protiv kk dinama i volio bih da se ta priča razvije. Meni samo smeta to povezivanje klubova iz različitih sportova u kolektiv. Svaki klub bi trebao biti priča za sebe.
  • Dalmatinec
    586
    Ajmo malo o ulaznicama. Kakvo je stanje?
  • deda
    28.7k
    Zapada još 1.900, sjevera još 1.400-1.500.
  • Georg Koch
    3.9k
    jucer je po izvjestajima otislo cca 1500.
    Koliko danas ocekujemo?
    1000+ je preoptimisticno mislim? :sweat:
  • Big Daddy
    218
    ma ode sve, svih Ca. 3400
  • Liks90
    1.2k
    Sjever gore preko 3100 prodanih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.