• Nolifer
    6.7k
    Valjda nebu drmali i u Dinamu tako...

    Ali bitno da sam lud jer mi smetaju takve stvari, a djeluje mi zatucano i zaostalo sa tim zastavama i bedastoćama od propale nebitne agresorske države, a pitam se dal ih drug senf financira, zapravo se ne moram ni pitati to... Baš je to ni više ni manje nego odvratni bal vampira :vomit:

    I opet bu krivi ko hdz ili bandič ili?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Valjda nebu drmali i u Dinamu tako...Nolifer

    Otkad su oni u Dinamu ili postoje neke naznake da ce se u buducnosti "ubacit" u klub? Znas nesto sto mi ne znamo?
  • Captain America
    14k

    Ovaj desni bi u Jugi bio rezident Golog otoka.
  • Nolifer
    6.7k


    Ništa ne znam, tu sam samo biciklom...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Valjda nebu drmali i u Dinamu tako...Nolifer

    O čemu ti?
  • Nino Bule
    11.6k
    Nije svakom Bog dao previse pameti, s tim se treba pomirit i zivit.
  • Nolifer
    6.7k


    Baš tako :up:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tko prizna pola mu se prasta :grin:
  • The Undertaker
    4.1k
    To je zastava SR Hrvatske. Masku valjda nosi jer je bolesna pa da ne zarazi ostale (iako bi onda trebala ostati kući).
  • Eduardo
    17.6k
    isto pitanje postavio ti je @marcio amoroso prije pol sata, nisi odgovorio. Hajde, gukni o čemu pričaš.
  • Nolifer
    6.7k


    Ništa kolega ne moram objašnjavati niti argumentirati. Pa vidiš i sam slike i događaje tko je gdje. I onda sam opet ja kao problem, jer takve stvari komentiram?
  • Crusades1986
    9.8k
    nisi ti problem, problem je tvoje svakotjedno traženje komunista i bijelih miševa tamo gdje ih nema (u Dinamu).

    Shvatili smo da ne podnosiš Senfa, ne moraš na svaku vijest iz Grada to iskomentirat
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ništa kolega ne moram objašnjavati niti argumentirati. Pa vidiš i sam slike i događaje tko je gdje. I onda sam opet ja kao problem, jer takve stvari komentiram?Nolifer

    Ne znam po čemu imaš dojam ce oni uopce drmati dinamom?
    Zašto? Jer je jedan član IO imao profilnu sliku kojom ih je podržao?
    Pa eto automatski su crveni ušli u klub i sad će nam suveniri biti pionirske kapice.

    Dinamo je klub svih navijaca. I medu tim navijacim sigurno ima i ljudi koji su glasali i za Mozemo, i za SDP, i za Pernara, i za Fokus i za DP i za HDZ.
    To što se netko naziva navijacem dinama, a ne zaokruzuje isti broj na glasackom listicu kao ti, je tvoj problem, a ne problem dinama.

    Neka u dinamu i oko dinama budu ljudi koji ce glasati za koga god hoce.
    Dok god se dinamo politicki ne aktivira i krene u nekom smjeru sa politickom propagandom ili ideologijom (neovisno u kojem smjeru), nema nikakvih problema.
  • Nolifer
    6.7k


    Nisam na nikog aludirao kao prvo. Jer sam eto i sam dao glas za DP, jer sam prešao preko tih stvari, jer upravo to vjerujem u bolje sutra i u nadi da se povijest neće ponoviti i da je sve na dobrom putu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.