• Mali Zeus
    9.7k
    a6c79139-ddb5-4636-b9b1-d804e1dd90b9.jpg?width=765&height=404

    Otvaraju radove na malo boljoj biciklističkoj stazi, slika kao da otvaraju mega kompleks.
  • Sljeme
    1.8k
    Otvaraju radove na malo boljoj biciklističkoj stazi, slika kao da otvaraju mega kompleks.Mali Zeus

    Kapitalni projekt. :lol:

    Zgledaju ko skvoteri, kaj bi i bili da nisu u politici.
  • mali M
    3.5k
    evo to je meni problem kad se prodaje spika kako su posložili financije i srezali nepotrebne troškove. Ne rade apsolutno nikakve prave "kapitalne" projekte za grad nego se igraju sa biciklističkim stazicama, klupicama i sličnim glupostima i onda mašu slavodobitno sa izvješćem kako su uštedjeli ili šta ja znam. Bolnice su nam u rasulu, vrtića nema dovoljno, škole u komi, jel napravljen kakav gospodarski plan za neku proizvodnju u našim radničkim zonama ili riješavanje lakše prodaje OPG-ovima zagrebačke županije. Da ne pričam o gradnji stadiona, bazena, Doma sportova i slično. ništa od toga nije rađeno i onda mi tu govori kako su smanjili minus. pa naravno kad nisi ništa radio...
  • The Undertaker
    4.1k
    Bolnice su nam u rasulumali M
    Nema Možemo ništa sa bolnicama. Ne treba im stavljati na teret i nešto za što nisu odgovorni.
  • mali M
    3.5k
    pa valjda grad daje neke prijedloge i projekte!? zašto nebi grad potencirao izgradu neke bolnice ili njenog krila jer najbolje vidi potrebe. Zašto nebi inicirao (ovo karikiram) izgradnju bolnice u Blatu ili slično ako vidi kako rasteretiti neke druge djelove. Slažem se, nemora im se stavljati na teret nešto za što nisu odgovorni, ali oni očito nisu odgovorni za ništ. Nikad neću zaboraviti kako se TT ograđivao od stadiona govoreći to mora Crkva i vlada (a njegov dio je bio zemljišta), a onda sto članaka kako će on donjeti Dinamu stadion. Puno toga oni nemogu ništ...
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da je država od početka ove godine preuzela sve lokalne opće bolnice.
  • mali M
    3.5k
    U redu, žao mi je što sam spomenuo i bolnice u općem neradu lokalne vlasti... Nije bila ni poanta, al sad sam im već posvetio i previše slova na tipkovnici.
  • Sljeme
    1.8k
    Mislim da je država od početka ove godine preuzela sve lokalne opće bolnice.The Undertaker

    Nije. Imaš tu popis svih zdravstvenih ustanova u vlasništvu Grada.

    https://zagreb.hr/zdravstvene-ustanove-u-vlasnistvu-grada-zagreba/465
  • The Undertaker
    4.1k
    Odluka je donesena. Sv Duh prelazi u vlasništvo države (osim ako im ne upali ustavna tužba). Možda proces još nije gotov ali je sigurno započeo.
  • mali M
    3.5k
    Nije. Imaš tu popis svih zdravstvenih ustanova u vlasništvu Grada.

    https://zagreb.hr/zdravstvene-ustanove-u-vlasnistvu-grada-zagreba/465
    Sljeme

    uglavnom sad sam skužio da generaliziram pa krivo ispada, moja pogreška. Nisam mislio samo na KBC-ove nego i na Domove zdravlja koji su 90% njih u poluraspadnutom i lošem stanju, ali ni popis na kojem su Goljak, Srebrnjak, Klinika za plućne bolesti i razne psihijatrihe, poliklinike i slično nisu "malo". Uglavnom nisam se baš informirao, ali sad vidim da nisam baš ni pogriješio.
  • serbus
    3.6k


    Treba pitati Benčićku i Tomu jel to iskorak od Bandića?
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Prenosim jedan komentar

    "Ne žele sudjelovati u koloni sjećanja i samoinicijativno odati počast žrtvama Vukovara, Škabrnje, hrvatskim žrtvama bilo gdje, zato što je od Domovinskog rata prošlo tridesetak godina. Ne slave ni Bljesak i Oluju, jer im ništa ne znači da je tada oslobođena Hrvatska. Pamte samo Srbe koji su po naredbi svog vrha bježali na traktorima. Hrvate koji su četiri godine ranije protjerani iz svojih domova, prave se da nisu ni vidjeli. Zato se okupljaju i pale vatre da proslave krvavi pir iz svibnja 1945, bez da se jednom rečenicom ograde, spomenu i osude partizanske zločine, taj potpuni civilizacijski slom i masovni zločin, genocid nad Hrvatima. Ne može se to drugačije reći, nego da su to crvene, sotonističke svinje, a ne normalni ljudi. Nigdje u Europi se ne slave komunistički zločini, osim u Hrvatskoj i to u njenom glavnom gradu u organizaciji i na inicijativu gradskih vlasti. Suludo, mračno i monstruozno."
  • db-izbjeglica
    12.9k
    na stranu jugoslovenska zastava, to znamo, takvi su, iznenadio bi se da je nema.
    međutim, meni je fascinantno da na tim njihovim skupovima, primjetio sam i u izbornom stožeru možemo! na dan izbora, još postoji ekipa koja NOSI MASKE.

    koji k...c? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.