• Dzgšb
    278
    al oni imaju program ,nisu lopovi ne furaju ideologiju ,kako smo mi Hrvati naivni
  • mali M
    3.5k
    Ma skužio sam da je razgovaranje s njihovim glasačima slično kao i sa ravnozemljašima.. kad im daš dokaze i argumente, oni kažu lažeš.. onak tupo bez ikakvog razloga, samo "lažeš". Uhvaćeni su sto puta u lažima, grade nova smetlišta jer ne razumiju razliku između kompostane i odlagališta bio otpada (kuhinjski i bio otpad kao dlaka, kosa, papir nisu zeleni otpad), nisu sproveli niti jedan kapitalni projekt u 4 godine, simbolično ovu godinu su krenuli ko šumasti sa radovima na svakom čošku jer su druge godine izbori, ali skroz random i bez nekog plana. U mom kvartu od 4 izlaza, 3 su u jednom trenutku raskapali.. ono ko muhe bez glave i naprave kaos na tom jednom izlazu iz kvarta.. i briga me što to nije TT držao lopatu i vozio bager, netko iz njegovog stožera je za to zadužen.. Al dobro, eto legitimno su uzeli izbore i neka nam je sad kako je. Dugoročno sam siguran da ćemo osjećati poštene posljedice od ovakve nebrige i nerada, ali šta je tu je. Kaže nedavno TT da je sve pokošeno a kod mene u kvartu kod ambulante trava do pupka, a da ne kažem kad su je pokosili, ja neznam sa čime se prije kosilo, al ovo izgleda kao da su grizli tu travu i rezali tupim srpovima.. ono sve rasčupano, povaljano, ja ne kužim tu više ništ.. baš smo za tužno smijanje...
  • Sljeme
    1.8k
    "Prema podacima Ministarstva branitelja, u prvim mjesecima nakon ulaska partizana u Zagreb 8. svibnja 1945. ubijeno je više od 10 tisuća Zagrepčana i ostalih Hrvata koji su se u njemu zatekli. Posmrtni ostaci ubijenih žrtava počivaju u više od 130 masovnih grobnica i jama po Zagrebu i okolici od kojih većina još nije obilježen."

    https://www.sv-jeronim.hr/misa-za-zrtve-komunistickih-zlocina-u-zagrebu-08-05-2024
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Znači, u mom poslu je 100 000 eura jedan dobar, solidan ugovor na kojem preko godinu dana, čak i dvije godine, pod materijalnom i krivičnom odgovornošću rade minimalno 3 ovlaštena inženjera (građevina, strojarstvo, elektrotehnika) i par pripravnika iz istih struka. Znači ozbiljan posao u kojem se nešto gradi, investira, stvara...

    Ovi u par tjedana dobiju 100 000 eura jer se prče u guzicu. Pošteno, nema što!
  • Baneki
    731
    Članak od prošle godine na današnji dan...Strava...

    Partizanski pokolj ranjenika u bolnici Rebro – gdje je ‘zagrebačka Ovčara’ i tko je ‘zagrebački Šljivančanin’?

    E, da za roditelje odgojitelje nema novaca - "Nije održivo"...Jesu li Hrvati jedini narod koji slavi vlastiti pokolj i genocid? Ili ima još takvih?
  • Jaro
    5.7k
    nisu sproveli niti jedan kapitalni projekt u 4 godinemali M

    Lazes! Natkrivena biciklisticka staza neki dan :rofl:
  • Sljeme
    1.8k
    Nakon prosvjeda i raznih akcija usljedila je prijava škole policiji i državnom inspektoratu nakon koje izgleda, država više nije mogla stajat po strani dok gradonačelnik radi ilegalno odlagalište.

    Nosi si doma smeće!

    https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/drzavni-inspektorat-zatvorio-zagrebacku-kompostanu-cret-na-markusevcu-11538644
  • Ali
    1.9k
    Inače nas vrli senf se hvali javnim prijevozom i istovremeno kako je dinamovac. E pa dao bog pa te cereceli svi nebinarni i binarni i njima slicni.
    Jucer na maksimir (o ulaganju u stadion necu ovaj put jer o necemu cega nema nema se sto ni reci) dodje 18.000 s obzirom na kisu i mogucnosti parkiranja u blizini stadiona rekao bih ogromna brojka. A onda senf po zavrsetku utakmice umjesto da sa remize u dubravi ispelja deset rramvaja u razmaku od 2minute i da odveze te ljude do doma ili barem do nekog parkinga, ne on kreten na sat vremena ukine javni prijevoz u nlizini stadiina !!!!

    E pa hvala ti , a jos vise hvala i njegovim simpatizerima koji su se za njega zalagali a ima ih i na ovom forumu, njima posebno hvala, neka uriniraju po nama kad smo ovce...
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    umjesto da sa remize u dubravi ispelja deset rramvaja u razmaku od 2minute i da odveze te ljude do doma ili barem do nekog parkinga, ne on kreten na sat vremena ukine javni prijevoz u nlizini stadiinaAli

    Ovo nije problem Tomaševića nego stadiona i svima nama koji živimo u blizini stadiona je rak rana kad god je utakmica. Gledao sam to na kvartu 20 godina na tjednoj bazi i pod Bandićem. Za ovo su uzrok dva odvojena problema: Maksimirska naslonjena na sjevernu tribinu i južna tribina koja praktički izlazi na okretište Borongaj.

    U prvom slučaju nakon utakmice cijela sjeverna tribina se spušta na Maksimirsku, preskaču onu staklenu ogradu i hodaju po cesti što cestovni i tramvajski promet čini nemogućim. Tako da se dogodi situacija da ako uloviš tramvaj odmah čim izađeš sa tribine na ulicu, sretan si jer ti idući se ne može probiti još barem pola sata.

    S druge strane svaka utakmica na koju dođe više od 15 pripadnika gostujuće navijačke skupine je osuđena na sličnu stvar ali iz drugih razloga na Borongaju. Policija ti zatvori dolje okretište radi sigurnosti i lakšeg izvlačenja gostujućih navijača sa juga pa ti tamo nema tramvaja još dulje, dogodi se da prođe jedna sedamnaestica odmah nakon tekme i onda nema šanse da ti krene idući barem 40 minuta.
  • Ali
    1.9k


    Ovo nije problem Tomaševića nego stadiona

    Jeli javni prijevoz i stadion moj ili od Grada Zagreba ? Kak mozes reci da ovo nije njegov problem ?

    Problem je naš u krajnjoj točki a on je nesposoban da taj problem riješi. I onda najlakse se opravdati i reci nema javnog prijevoza sar vremena nakon jer je kriv, veceslav holjevac, vrhovec, miksa i bandić jer su to tak ostavili i sagradili tako lose od 60tih na ovamo
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    E pa hvala ti , a jos vise hvala i njegovim simpatizerima koji su se za njega zalagaliAli

    Ti si bio taj koji je odmah kritizirao Tomaševića jer ti tramvaj nije išao nakon utakmice, ja sam ti napisao u čemu je problem i da za to nije kriv niti Tomašević niti Bandić niti ban Josip Jelačić niti Ljudevit Gaj nego ovaj krš od stadiona i popratna infrastruktura koja ne može pratiti potrebe 21. stoljeća.

    Problem je naš u krajnjoj točki a on je nesposoban da taj problem riješi.Ali
    U svojem upisu si napisao da je trebao poslati 10 tramvaja sa okretišta u Dubravi da bi ljude odveli sa stadiona. Zamislimo da je poslao i 20, ma da je poslao cijeli dostupni broj tramvaja to mu ne bi ništa značilo u trenutku kad taj isti tramvaj dođe na tramvajsku stanicu Hondlova i ne može se mrdnuti dalje niti korak a iza njega ostanu svi ostali tramvaji.

    Ljudi hodaju doslovno po cesti poslije utakmice, može njima Tomašević reći šta god želi, kao što je mogao i Bandić ali niti jedan vozač tramvaja se neće gurati na silu kroz ljude i ne daj Bože nekoga pogaziti. Zato se i ide linijom manjeg otpora i čeka se da najveća navala stane i da se Maksimirska rasčisti. Da bi tramvajski promet nakon utakmice normalno fukcionirao, trebamo i mi biti manja stoka i ne prekakati ogradu i hodati po cesti nakon utakmice, jer nam se ne da gurati po nogostupu.

    nema javnog prijevoza sar vremena nakon jer je kriv, veceslav holjevac, vrhovec, miksa i bandić jer su to tak ostavili i sagradili tako lose od 60tih na ovamoAli

    Sad se zapitaj, jesi li istu stvar pisao i s istim tonom kritizirao Bandića jer se ista stvar događa zadnjih 20 godina? Ako jesi onda ok. Ako nisi onda je tvoj upis usmjeren samo na tvoje nezadovoljstvo ovom gradskom vlasti i uopće te ne zanima u čemu je stvar. Mene uopće ne zanima Tomašević, niti sam za njega glasao niti je bio moj izbor, ali mi ne pada na pamet na temelju ovoga kritizirati vlast niti mjeriti njegovu sposobnost ili nesposobost na temelju izbora ZET-ovca hoće li gaziti ljude ili ne.
  • Ali
    1.9k


    Ljudi hodaju doslovno po cesti poslije utakmice, može njima Tomašević reći šta god želi, kao što je mogao i Bandić ali niti jedan vozač tramvaja se neće gurati na silu kroz ljude i ne daj Bože nekoga pogaziti

    Ljudi hidaju po cesti jer nemaju kako drugacije napustiti stadion. Da na oba smjera stizu u razmaku od 500m tramvaji nitko nebi hodao po cesti, jer zakaj bi hodao? Udjes kod pimpek placa za smjer istok ili na zoloskom za smjer prema zapadu, postavis jednog prometnog policajca da regulira prelazak pjesaka i promet vozila na onom semaforu i sve odpeljas za max pol sata kud treba.
    Ali ne, kao i sve alibi, nemoze se, nije se moglo ni prije dvadeset godina pa zakaj probati, bolje se odmah predas i optuzis druge. I to je glavni posao politicara u RH.

    A ovog sam kritizirao jer aktualan u zadnje tri godine a sjeo je u fotelju jer je govorio da prethidnik nije dobar i da ce in biti bolji, eto godine prolaze a mi i dalje se na stadionu i oko njega osjecamo kao stoka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.