• Marley
    871
    Nemam nekog favorita u ovoj utakmici, ali me strasno smeta da potencijalna kriva sudacka odluka moze ovoliko usmjeriti cijelu utakmicu, rezultat i sve.
  • Nisi više onaj isti
    122
    Kohorta: „Jebem te Dinamo..."
  • Slavonac86
    336
    nisu se bezveze nekad zvali "Osijek Torcida"
  • Hrc-Vg
    222
    Osijek je totalno bezvezan klub, malo bolji od Slaven Belupa…Pola grada im za tovare navija, a Kohorte se ne može skupiti 100 za Zg ili St. Jad od kluba…
  • Mr Anderson
    5.4k

    Gluposti, kakvih pola grada Osijeka navika za tovare? Od kud čupaš takve besmislice?
  • Hrc-Vg
    222
    Osobno iskustvo s terena, obilazim cijelu Hrvatsku. Ima jako puno hajdukovaca u Os, a u Đakovu su većina.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Osijek je grad poslije Zagreba u kojemu sam najviše vremena boravio i apsolutno nije istina da pola grada navija za Hajduk. Naprotiv, više ljudi navija za Dinamo nego Hajduk ili nakon Osijeka simpatizira Dinamo prije nego Hajduk. Imaju i oni navijača, ali manje. Ovo za Đakovo isto nisam siguran, ali u tom kraju ima dosta potomaka onih koji su došli vlakom bez voznog reda pa možda može biti da imaju velik broj navijača.
  • Dzgšb
    278
    Đakovo je podijeljen pola pola a Slavonija je naša u većini garantiram!
  • Paggini
    7.1k
    Đakovo je podijeljen pola polaDzgšb

    Ne baš, snažno naginje prema tovarima nažalost, ali ima naših dečkiju dosta i kvalitetni su momci. Ostatak Slavonije je ekstremno na Dinamovoj strani, VU, SB, PŽ, ŽU - sve naše, ali DJ je njihov vecinski, jaka je torcida tamo jbg.
  • Dzgšb
    278
    znam da su u DJ jaki ,imam jako puno rodbine tamo i svi su za Dinamo, porijeklom Hercegovci , oni mi svi kažu da su pola pola da su prijašnje generacije bile za hajduk al je se promijenilo , i bio sam u nekoliko svatova di su svi skakali na naše himne.
  • Paggini
    7.1k


    Ma ima naših dosta tamo, kažem, ali prošeći se gradom i neće proći dva metra bez da vidis mural ili grafit tovarski, a naš hajduk je imao i štand nasred korza svojevremeno, ne znam jel još uvijek ima. Torcida DJ je fkt jaka. Iz Ðakova sam, pa ti odmah iz prve ruke mogu to reći.

    Hercegovci u DJ jesu vecinski za Dinamo (moji su iz ist. hercegovine), ali ima dosta dalmosa i kupresaka, oni su uglavnom hajdukovci
  • Dzgšb
    278
    uglavnom nigdje oni nisu puno brojniji ili velika većina u Slavoniji kao mi u većini gradova u Slavoniji
  • Marley
    871
    kako onda bude Neva docekan u rodnom kraju :sweat: ?
  • Dudu9
    447
    To sto Torcida ima udruga sad skoro u svakom selu, ne znači da imaju više navijača, znam da u jednom selu su preko te Đakovo Torcide, osnovalo njih 4 u jednom selu udrugu i učlanjivali u Hajduk po tome bi ispalo da ih ima više a zapravo pola pola, po meni Slavonija je pola pola, sto se tice navijača, tu Dinamo mora napraviti puno aktivnosti i posla oko toga da aktivira svoje članstvo, odlascima po cijeloj Hrvatskoj na prijateljske utakmice a i plavim feštama
  • Blaz
    353
    zna situaciju u Hercegovini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.