• San Lorenzo
    11.7k
    Možda ja ne tražim na pravim mjestima, ali zasad mi se čini da je s obje strane jedna normalna i zdrava sportska atmosfera pred derbi. :up:
  • seljak86
    2.4k
    Potraži FB stranicu Lokalpatrioti Rijeka i dobro se izrigaj nakon toga.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Riječani su tri put gori od tovara jer imaju komplekse malog kluba i kad im zamiriši postaju nesnosni. Zato ih treba dobro prizemljiti u nedjelju.
  • Hnlovac
    231
    BRAVO 389 000 000 PUTA za konačnu odluku zajedničkog prijenosa pod Maksimrom. To želimo vidjeti, klub=navijači i navijači=klub. Bravo Dinamo i Dinamovo proljeće na ovoj odluci
    AJMOOOOO
  • Mrvica
    3.3k
    za tvoje vlastito dobro nemoj tražit tu stranicu Lokalpatrioti, adminima ili adminu je baš nekakva zajebana dijagnoza. :lol:
  • Marley
    876
    kud nisi ranije upozorio, u 4 ujutro sam isla to gledat, onak naivno :fear: :rofl:
    Al stvarno, nije bolest sve sto boli...
  • masacusec
    3.1k
    Kaj se kompleksa tiče, s tovarima se nitko nemre mjeriti na kugli zemaljskoj!
  • Marley
    876
    Kad putuju decki za Rijeku, danas ili sutra?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Jakirović je o tragediji i tome kako se nosi s njom u ovako delikatnom trenutku govorio na konferenciji za medije pred derbi prvenstva: "Hvala svima koji su izrazili sućut i iskazali podršku. Hvala i bolnici Merkur i svom osoblju, koji su napravi sve, ali je bolest bila preteška. Odluka obitelji bila je da nastavim raditi, da vodim utakmicu i to je bila i želja moje mame. Nema što drugo nego nastaviti dalje, a mi ćemo svi čuvati uspomenu na nju."
  • Hnlovac
    231
    Baš me zanima koliko će se tolerantno i ljudski ponašati građani "europske prijestolnice kulture"

    S obzirom da već imaju lijepu statistiku - psovanje mrtve majke bivšem igraču, pljuvanje s tribine na igrača, dolazak na trening reprezentacije da vrijeđaju igrača rivala i pjevanje pjesme gdje pozivaju na smrt tog igrača, mislim da Europska prijestolnica kulture neće ni ovaj put razočarati
  • Eduardo
    17.6k
    Jakir i Petko na presici :sweat:

    Je li vam od domaćih klubova riječka obrana bila najteži protivnik i imate li neku zamku za njih?

    Petković: Nisam tip koji bi analizirao pretjerano dok ne vidim situaciju na terenu i kako se postave na terenu. Njihova obrana je dobra, vidjet ću kako će reagirati na moje kretnje i tako ću se kretati i ja i Sandro.

    Jakirović: Ili Brodić?

    Petković: Ne, pa Kule će igrati.
  • Marley
    876
    ima negdje video, ne mogu naci?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.