• masacusec
    3.1k
    Matjaž KekCrusades1986

    Jedan od rijetkih trenera na ovim prostorima, a da je pravi gospodin!
  • Zagi
    5.1k
    Dobro ajd, nije to sad neka avangardna procjena. Svaki poznavatelj hr nogometa bi rekao isto.
    Sjever je uvijek tu kada je najteže.
  • Dinamosaur
    973
    Covjek normalno rezonira, lijepo je to za cuti.
    Nisam bas bio pristalica kad su ga zazivali za trenera.
    Sad mislim da bi nam bio jackpot
  • Jurki
    8.7k
    Sad mislim da bi nam bio jackpotDinamosaur

    Kek je odlican trener. Jedan od samo par dostupnih iz regije koji su nas kalibar.
    Međutim Kek ima jednu veliku falingu koja se ne poklapa s nasom sadasnjom ili buducom strategijom kluba.
    A to je davanje šansi juniorima. Isto tak ako me dobro pamcenje sluzi.. Kek ne voli previse rotirati igrace.
  • Dinamosaur
    973
    hahh... da smo imali vecu prednost u prvenstvu, valjda bi svaki trener davao vise sansi mladima.
    Vodio je Rijeku, znaci ekipu koja nikad nije bila favorit za osvajanje hnl-a (ako govorimo o samom pocetku prvenstva)
    Ocito mu je natjecateljski duh na zavidnom nivou, a znanje neupitno jer je to i dokazao osvojivsi ligu. Al kad zamislimo pod kakvim presingom on moze izdrzati do kraja, kako se prilagodavao u raznim situacijama, onda nemam nikakve sumnje dal je trener za Dinamo
  • mali M
    3.5k
    Sjever je uvijek tu kada je najteže.Zagi

    Mislim da se Kek ovdje referirao na kompletan navijački puk, a ne sjever. To je ono što smo već pričali par puta, kibici su se razbudili i ne zavaram se, najviše zaslugom sjevera, al u ovoj izjavi mislim da je Kek mislio na kompletan navijački puk
  • The Undertaker
    4.1k
    Koliko ja pamtim, Zapad je uvijek bio tu kad je najteže, generalno gledajući i brojnijii od Sjevera. Vjerovatno i Istok. To je moj dojam a ne znanstveno dokazana činjenica
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa logicno bi bilo da ne-ultras tribine budu brojcana vecina, mi smo valjda jedini klub di nam je posjeta 50% ultras grupa, pogotovo kad je najteze bilo a to je vecina ove sezone, bude 6,7 tisuca od toga 4 na sjeveru, vjerovatno smo svjetski fenomen po tome
  • Juznjak
    3k

    Da par ljudi ovdje napiše da je trava na Maksimiru zelena, ti bi napisao da je tvoj dojam da je žuta. Eto, takav ti je i ovaj dojam. Baš mi je legendarno kako si skoro pa uvijek kontra onoga što svi misle. I ovo nije ono propitivanje za koje te najkvalitetniji forumaši hvale, nego je ovo isključivo napisano da ti budeš poseban i da nam pokažeš kako u tvojoj glavi samo ti imaš pravo, a mi smo ostali budale.
  • Crni86
    1.1k
    Gavru bi volio vidjeti kao jednog od ambasadora kluba u buducnosti. Veliki dinamovac i dobra poveznica sa svicarskom,austrijom i cijelim tim podrucjem gdje ima dosta hrvata i dinamovaca, a na kraju i dobrih talenata.
  • Zagi
    5.1k
    Pa no , sam si napisao kako se to odvija. Na to sam i mislio ali nisam smatrao da to treba baš previše obrazlagati na Zoni.

    U duhu zajedništva, svaka tribina će dati svoj obol kada je najteže. Kek to zna , svi to znaju.
  • Crni86
    1.1k
    Oce bit prijenosa iz sesveta danas?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja bi za dinamo -osijek već jučer stavio ulaznice u prodaju. Da prodaja krene nevezano za rezultat u rijeci
  • Crusades1986
    9.8k
    FB-IMG-1714566378588.jpg


    Danas u Okučanima.

    Slika sa FB Ministarstva obrane.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Predsjednik kluba - Velimir Zajec
    Predsjednik uprave - Zvonimir Boban
    Ambasadori kluba - Silvio Maric, Ćorluka, Eduardo itd
    Sportski direktor - Maric
    Trener - Bjelica
    Desetka - Modric
    Devetka - Petkovic
    Osmica - Baturina
    Devedes' devetka - Oršić
    Osamdes' šestica - Stojković
    Itd itd

    Dajte Real da se igramoo!!*



    * gore prikazane stavke su samo puste zelje autora i nemaju povezanost sa stvarnim događajima. Svaka slučajnost sa stvarnim osobama je namjerna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.