• hmoody
    128
    Točno. Kao liga 10 pa računam 10 tekmi, a zaboravio da ne mogu igrat sami sa sobom. :grin:

    Strunje (trener Splita) izjavio da je suludo dovodit igrače za 7 kola.
    Rekao je da se svakako trebaju pokušat spasit i dovest nekog ako mogu, ali da treba razmislit ima li smisla trošit ogromne novce (za futsal) samo za to.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovaj Futsal je meni barem simpa,jos valjda od malena jer sam bio ljubitelj dvoranskog nogometa,ali ova liga je interasntna i zanimljivija čak od HNL.
    Samo šteta što nema toliko veliku popularnost i naklonost novinara(izuzev onog tovara Bernarda Jurišića)pa se i ne priča toliko o tome.. :smile:
  • Crusades1986
    9.5k
    p7c8ewl4qzuaph1u.jpg

    Danas futsal repka krece s nastupom na kvalifikacijskom turniru za Svjetsko prvenstvo.
  • Guinness
    1.9k
    u 20:00 je utakmica
    Pozvani igrači:


    Žarko Luketin
    Zoran Primić
    Josip Suton
    Luka Suton
    Duško Martinac
    Josip Jurlina
    Matej Horvat
    Davor Kanjuh
    Luka Perić
    Duje Bajrušović
    Kristijan Postružin
    Vedran Matošević
    Franco Jelovčić
    Tihomir Novak
  • hmoody
    128
    Prijenos je na HNTV
  • Ero
    930
    Sjajna utakmica, Perić i Luketin odlični.. Zeza realizacija al nadam se da će se u idućim tekmama popraviti nabolje
  • hmoody
    128
    Perić je vrhunski pivot
  • Ero
    930
    Katastrofalna igra u drugom.. Kad je Perić van, potpuno druga ekipa koliko znači u igri
  • Guinness
    1.9k
    Na kraju ipak 3:2 pobjeda
  • Mr Blue
    3.3k
    Teška pobjeda protiv Slovaka, ali pobjeda je pobjeda. Danas čak i sa remijem protiv Rusije osiguravamo direktan plasman na SP, prvi put nakon 20 godina!
    Utakmica je u 20:00, prijenos na HNTV.

    Iz vezanih vijesti... Bivši trener Dinama Mićo Martić je kao izborvnik Finske u svojoj kvalifikacijskoj grupi remizirao protiv Italije i protiv Portugala! S tim da su jučer protiv Portugala vodili 0:2 do 37. minute... Pobijede li Bjelorusiju - minimalno prolaze u sljedeći krug kvalifikacija!
    Matija Đulvat i Alen Jukić na klupi Švedske su u dobroj prilici proći u sljedeći krug kvalifikacija za EURO. Potreban im je bod danas protiv Grčke.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zar nije u igri čak da smijeno izgubit od Rusa i to min.razlikom i opet smo prosli dalje ?
  • nkdz
    829
    jel ima netko stream danas tekme s Rusima ili ak zna neki nacin da hntv gledam prek neta?
    imam Total tv ali on nema hntv :/
  • gh0c
    256
    jel ima netko stream danas tekme s Rusima ili ak zna neki nacin da hntv gledam prek neta?
    imam Total tv ali on nema hntv :/
    nkdz
    Vjerujem da će Rusi imati dosta streamova, traži na livetv.sx.
    Osim toga, imaš na SuperSportu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.