• Mr Blue
    3.3k
    Druga utakmica završila je 1-1.
    Jurlina je bio strijelac za Hrvatsku na početku utakmice, a izjednačio je De Oliveira pred kraj.
  • 000
    941


    Makarani mi djeluju jos ozbiljnije nego proslu sezonu. Gledao sam cijelu tekmu, apsolutna dominacija.
  • nkdz
    829
    U Splitu dva velika pojacanja pred prvenstvo.
    Dva iskusna internacionalca.

    http://hrfutsal.net/bomba-split-doveo-svjetskog-prvaka-i-najboljeg-igraca-mundiala-2016/

    Prvi je 37 godisnji Argentinac Fernando Ariel Wilhelm, koji je 2016 godine osvojio naslov
    svijetskog prvaka i koji je tad osvojio "zlatnu loptu" za najbolje igraca natjecanja.

    http://hrfutsal.net/brazil-predstavio-jos-jedno-internacionalno-pojacanje/

    Drugo pojacanje je Brazilski Ricardo Caputo koji je prosle sezone osvojio Talijansku ligu.
    Kada pridodamo da je Split već prije potpisao našeg reprezentativnog pivota Luku Perića i još jednog Brazilca Jezina (plus u19 reprezentativci Čizmić i Sućić potpisali nove ugovore) mislim da će imati dosta jaku momcad.

    Kada se pogleda ova sezona biti ce stvarno jaka liga.
    Probat cu malo odokativno bubnuti subjektivno tablicu po snazi ekipa 1.hmnl.

    1.Novo vrijeme Apfel- favoriti ovog prvenstva
    2.Vrgorac- prošle sezone su bili drugi, a ove su još doveli izvrsnog Sutona iz Splita
    3.Futsal Dinamo- napokon kvalitetnog golmana nabavili, došao i meni dobar Grbić ali smo i izgubili dva
    starija i iskusna, nadam se najboljem, tesko cemo do prvog mjesta ali se nadam da smo na kraju
    među prva tri.
    3.Split - par inozemnih pojacanja sa iskustvom, pivot Perić iz Napolija i oni su sklepali prilicno dobru
    momčad, s tim da idu na mladu klupu, mislim da smo mozda ipak za nijansu jos uvijek jaci od njih
    3.Uspinjača -jako tvrda i neugodna ekipa, po meni nešto jaci nego prošle sezone, trener marinović,
    došli su povremeni reprezentativci Postružin i Pandurević.U Italiju otišli dosta dobri Duvančić i Jamičić

    3.Square - uvijek dobri na tablici, a uvijek dosta loši protiv nas, ekipa im je ostala ista uz switch
    Bruninho za Andre Thiaga.
    4.Olmissum - novi prvoligaš, ali prvoligaš sa prekrasnom novom dvoranom i debelim ambicijama.
    Po meni mislim da nece puno zaostajati za ekipama koje sam rangirao pod treće mjesto ali ipak su
    tek ušli pa ih stavljam na 4.mjesto na tablici.
    Doveli su Jednog od najboljih golmana i reprezentativca Žarka Luketina, našeg bivšeg igrača
    Mateja Horvata su uzeli iz Italije i Splitu uzeli Sekulića koji je ok igrač.
    5.Universitas - Splitska studentska ekipa, tvrdi i ko ekipa ok, ne racunam da ce biti baš nešto bolji od
    ovoga.
    6.Alumnus - zg studentska ekipa, malo pravih pojacanja, bit ce za njih borba za opstanak
    7.Crnica - ekipa iz Šibenika, mislim da su najuvjerljiviji za odlazak u drugu ligu.

    Ovo sam napisao subjektivno po nekoj mojoj procjeni, vjerojatno bi Blue bio kompetentniji napisati poredak ali da se bar okvirno zna tko kako stoji.
  • Mr Blue
    3.3k
    Novo Vrijeme je otvorilo glavnu rundu Lige prvaka pobjedom nad ciparskom Omonijom 5:2. Danas igraju protiv armenskog Lea. Očekuje se pobjeda NV-a, kao i u trećoj utakmici protiv makedonskog Shkupija i prolaz u elitnu rundu, ali pričekajmo još s najavama.

    Btw, koliko je prva liga u biti izjednačena i brutalna najbolje govore ovi rezultati... Novi prvoligaš Olmissum je na otvaranju prvenstva u gostima pobijedio prošlogodišnjeg finalista Vrgorac, zatim izgubio kod kuće od AFC Universitasa.
    Split je izgubio obje utakmice, i to prvo u gostima od Alumnusa pa kući od Vrgorca!
    Crnica iznenađujuće ima dvije pobjede nakon tekmi protiv Universitasa u gostima i protiv Uspinjače doma. Protiv Uspinjače koja je u prvom kolu remizirala sa Squareom 3-3 od kojeg smo mi izgubili, ali smo bili i vrlo blizu pobjede. Ukratko, čeka nas pravo ludilo do kraja prvenstva. U ništa nisam siguran, osim da će NV na kraju regularnog dijela biti prvo. Drugo je sve nemoguće predvidjeti.
  • Mr Blue
    3.3k
    Dubrovnik je domaćin kvalifikacijskog turnira za Svjetsko prvenstvo koje se 2020. igra u Litvi. Prvo kolo igra se danas, a Hrvatska u prvom kolu igra protiv BiH.
    Sve utakmice su na HNTV, a šuška se da će stream biti omogućen i na HNTV Youtube kanalu. Ako ne sve utakmice, onda makar samo Hrvatska.

    Od Dinamovaca, na reprezentativnom popisu nalazi se Davor Kanjuh. Ne mogu vjerovat da Čekol nije dobio poziv, s obzirom na vrhunske igre na početku sezone..

    Srijeda, 23.10.2019.
    ⏰ 17:00 sati: Rusija - Švedska
    ⏰ 20:00 sati: Hrvatska - Bosna i Hercegovina

    Četvrtak, 24.10.2019.
    ⏰ 17:00 sati: Bosna i Hercegovina - Rusija
    ⏰ 20:00 sati: Hrvatska - Švedska

    Subota, 26.10.2019.
    ⏰ 17:00 sati: Švedska - Bosna i Hercegovina
    ⏰ 20:00 sati: Rusija - Hrvatska
  • Eduardo
    17.1k
    Tihomir Novak
    giphy.gif
  • Eduardo
    17.1k
    Prati tko Novo Vrijeme u Sibiru? Odigrali su odličnu tekmu jučer protiv prvaka Rusije 3:3. Prvu su izgubili 4:0 od Sportinga. Izgubili su šanse za prolaz skupine ali igraju odličan futsal.
  • nkdz
    829

    pratio sam ih malo koliko sam stigao, imaju jako dobru ekipu za naše prilike i trenutno su definitivno najjaca naša ekipa.
    Sporting je razina za sebe pa 4:0 i ne iznenađuje, ali 3:3 u gostima kod Rusa nije los rezultat.
    I Slovenski Dobovec igra jako dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.