• Eduardo
    17.2k
    Azeri bacili u vjetar sve dobro što su napravili protiv Rusije i odigrali 3:3 protiv Slovačke :)
  • nkdz
    829


    thx, ghoc :)

    Hvala Slovacima na pomoci, a sad napast Ruse i uzet to prvo mjesto
  • Baneki
    713
    Izgubili od Rusije, ali izborili novi krug.

    Zna li netko s kime igramo sada i na koji način se možemo plasirati na SP?
  • Ovo ono
    20
    Igramo protiv drugoga iz skupine di su Kazahstan, Slovenija, Češka, Rumunjska. Ta grupa počinje danas, playoff se igra u 4 mjesecu, samo nisam siguran jel se igra na jednu ili dvije utakmice.
  • Eduardo
    17.2k
    Šteta poraza. 10 utakmica protiv Rusa i još nema pobjede, a sinoć nije bila ni potrebna. Dobri su dečki, nadam sa da će se plasirati na kraju. Kvalitetu svakako imaju, još kad se vrati Marinović to bi moglo stvarno respektabilno izgledati.
  • Pop corn
    4.8k
    Eto sto ti je sport. Da je Azerbajdzan dobio Slovake mi bi bili na Euru.


    Igramo protiv drugoga iz skupine di su Kazahstan, Slovenija, Češka, Rumunjska. Ta grupa počinje danas, playoff se igra u 4 mjesecu, samo nisam siguran jel se igra na jednu ili dvije utakmice.Ovo ono

    Dvije čini mi se....

    I za zadnje Euro smo protiv Francuza igrali vani i doma pa ispali
  • Ivek3009
    55
    Igra se na dvije utakmice 9.i 12.4 , prvu igramo doma

    Nije mi jasan nas vjecan izbornik,najbolji strijelac lige Duško Martinac ne dobije ni minute,jel su nas opet neke njegove odluke koštale odlaska na veliko natjecanje ?
  • nkdz
    829

    nisam gledao tekmu ali koliko sam procitao komentare dosta ga proziva bas zbog Martinca, a i opcenito mislim da nitko ne misli da je Stanković nekaj ekstra sposoban nego više podoban.
  • Ovo ono
    20
    Ozljeđen je Martinac. On i Čekol bi bili unutra da nisu ozljeđeni, umjesto njih su naknadno pozvani jedan od braće Suton i Bajrušević iz Novog Vremena.
  • hmoody
    128


    Ne može se tak baš stvari postavljat. Da su Azeri dobili Slovake Rusima bi trebala protiv nas pobjeda sa 2 razlike pa bi i oni onda vjerojatno drugačije igrali.

    Šteta zbog poraza, al nekako se ova generacija uvijek zasere u ključnim utakmicama.
  • Baneki
    713
    Ali ta ključna utakmica je bila protiv 4. reprezentacije svijeta.
  • Ivek3009
    55
    Zanimljivo je kak nam rusi ne pašu,a i cijela prva postava su im brazilci,to bi trebalo ogranicit

    Ak ne prodemo dalje na svjetsko to ce bit veliki neuspjeh,valjda ce onda ljudi iz saveza shvatit di je problem
  • Eduardo
    17.2k
    Ak ne prodemo dalje na svjetsko to ce bit veliki neuspjeh,valjda ce onda ljudi iz saveza shvatit di je problemIvek3009

    Vrijeme da se nakon deset godina promijeni izbornik?
  • Ivek3009
    55


    To je misljenje mnogih ljudi
  • Baneki
    713
    Igramo s Češkom u play offu. Dobili ih danas Kazahstanci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.