• Baneki
    712
    A žalosno je pogledati zadnje dvije minute Rumunjske i Slovenije. Rumunji poveli 4:1 i onda igrali komično kako bi Slovenci izjednačili jer im je neriješeno više odgovaralo. Na taj način su natjerali Čehe da igraju maksimalno protov Kazahstana. Nije im pomoglo.
  • hmoody
    128

    Zato bi se utakmice zadnjeg kola trebale igrati u isto vrijeme
  • plavosrce
    2
    Iz Gradskog vrta nakon utakmice s Rusijom, u porazu i pobjedi
    Attachment
    IMG_20200201_215031 (182K)
  • Mr Blue
    3.3k
    Baš me zanima gdje će se igrati domaća tekma protiv Čeha... Sjeća li se itko kad je reprezentacija zadnji put igrala u Zagrebu?
  • Guinness
    1.9k
    ↪Baneki Baš me zanima gdje će se igrati domaća tekma protiv Čeha... Sjeća li se itko kad je reprezentacija zadnji put igrala u Zagrebu?Mr Blue

    HNS je stavio u objavi Osijek
  • Mr Blue
    3.3k
    Nisam vidio tu objavu, hvala. Možda jednom bude i u Zagrebu, tko zna..
  • nkdz
    829
    Petrinjcica je jucer u derbiju dobila Jesenje 4:2, igrali su naši igraci na posudbi (i oni koji su dobili ispisnice), Hercigonja je branio, a Cvišić i Dekanić su postigli svaki po jedan gol, dobro za njihov razvoj i dobro za razvoj kultnog kluba iz Petrinje
  • Mr Blue
    3.3k
    Teo Strunje nije više trener Splita... nastavlja se njihova agonija. Bit će vrlo zanimljivo vidjeti mogu li se spasiti od ispadanja, zaostaju 7 bodova za pozicijom koja vodi u doigravanje za ostanak...
  • hmoody
    128

    Jako teško bi im bilo i uz najavljena pojačanja.
    Sada kada se zna da im ne dolazi Novak, a posljedično vjerojatno i ostali koji su se spominjali u kuloarima mislim nemoguće.
    Negdje pred kraj prvenstva idu u goste Novom Vremenu čini mi se, a ovi sigurno neće imati popusta jer se žele učvrstiti kao broj 1 klub u Dalmaciji. Pretpostavljam da tu vide priliku da budu prvi izbor svim igračima iz dalmatinskog bazena.

    S druge strane, tu vidim našu priliku da krenemo po Perića za sljedeću sezonu. :)
  • nkdz
    829
    http://www.crofutsal.com/futsal/odrzan-okrugli-stol-za-boljitak-futsala/

    mozda sam naivan nakon godina hns-ovog zanemarivanja i ponižavanja futsala ali ovaj po meni bitan sastanak je velik korak prema podizanju kvalitete našeg futsala.
    Sudjelovao je i naš predsjednik Đulvat i većinom se raspravljalo o budućem formatu prve i druge lige jer sadasnji je katastrofalan jer je ogroman problem nedostatak utakmica i rupe u natjecanju.
    Najviše prijedloga i pozitivnih mišljenja je da se poveća prva liga na 12 klubova, a druga liga po prijedlozima bi najbolje slozena bila s ligama sjever i jug.
    Slozilo bi se i jedinstveno natjecanje za juniore i kadete sufinancirano HNS-om što je masovan korak naprijed.
    Uglavnom procitajte clanak, pa prosudite sami kakvi su izgledi u doglednoj budućnosti za tako nešto, promjene su nuzne jer i uefa pritisce ali vidjet cemo dal ce ovo biti samo mrtvo slovo na papiru ili ce se nekaj izroditi iz ovoga
  • hmoody
    128
    Na koncu, treba pohvaliti ovu hvale vrijednu inicijativu HNS-a, gdje je konačno omogućeno da struka odlučuje o budućnosti i napretku futsala. Svaka čast…

    Ne volim tog Jerka Šimca, koliko znam na platnoj listi je tog istog HNS-a.

    Što se tiče ostalog, dobro je da se pokrenulo nešto i koliko vidim sudjelovali su više manje svi relevantni ljudi.
    Na koji način bi druge lige funkcionirale ako bi bile dvije?
    Koliko klubova po ligi?
    Ako ih je npr. 10 i prvak recimo Sjevera ode u prvu ligu, a iz prve lige ispadnu dva kluba koja pripadaju Sjeveru jel to znači da će sljedeće sezone 2. liga Sjever imati 11 klubova, a 2. liga Jug 9? :D
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pošto Futsal slabije pratim od nogometa a dkmaći pratim malo manje od godinu dana...jel mi može netko u kratkim crtama napisat tko su i što su bili Nacional Zagreb i zašto više nema te ekipe u Futsalu?(i imal netko da je igrao u FD panda je tamo zaigrao ili obrnuto)
  • Bosna86
    11.5k
    Stari moj jesi ti ikad čuo za Google, sjedneš za komp i lagano pretražuješ... Ništa osobno, ali s ovakvim konstantnim padobranskim upadima smanjujes kvalitetu ovog foruma
  • Shkera
    19
    https://hr.m.wikipedia.org/wiki/HMNK_Nacional

    Nakon što je Đolo optužen za kriminal, spojili su se s Uspinjačom koja je jedva preživljavala nakon što je i ona oslabila zbog sve manjeg utjecaja Durlena.

    https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/showbiz/5-godina-zatvora-bivsi-suprug-nekoc-najljepse-hrvatice-osu-en-zbog-pljacke-1285329

    Jaku školu futsala su spojili i sada to djeluje kao jedan klub, čini mi se da više-manje braća Morina sve vode oko tog kluba.

    https://www.crofutsal.com/1hmnl/uspinjaca-gimka-stari-prvoligas-u-novom-ruhu/
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.