• NitkoBitan
    11.9k
    U vž-u se vise ne prodaje jugbskvorc7

    Netko je jucer napisao da je u Varazdinu prodano oko 250 karata za jug, znaci ostalih oko 50 je otislo danas. Ima smisla.
  • juraa
    32
    Jel zna netko kolko je ostalo karata u zgu?
  • Liks90
    852
    Jučer navečer je otišlo za jug u Vz 250 da…znaci oko 300 sveukupno tamo plus zg oko 800
  • DrawTube
    2.9k
    S obzirom da ovi nazadni iz uprave Varaždina kriju broj prodanih karata kao zmija noge, evo da usporedimo dinamiku prodaje s tekmom protiv Hajduka gdje je bilo 10 400 ljudi

    Obje su utakmice u subotu, oni su igrali u 15 a mi ćemo igrati u 17. Kod oba kluba je prodaja bila 16-19 sati

    Varaždin - Hajduk

    Rasprodan Zapad-sredina - utorak u 12 sati
    Rasprodan Zapad - srijeda
    Rasprodan stadion - podne na dan tekme

    Varaždin - Dinamo

    Rasprodan Zapad-sredina - utorak u 10:15 sati
    Rasprodan Zapad -
    Rasprodan stadion -


    Na instagramu se ne može vidjeti u koliko sati je klub objavio, za nas sam uzeo podatke na zoni, za Hajduk na varaždinskom portalu .
  • VEX
    9
    Sad sam kupio ulaznice na Maksimiru. Kažu da je ostalo oko 150 komada
  • dinamo u srcu
    1.2k
    To će otić sutra tih 150 karata.

    Znači 1200 plus 300(u Vž) to je odlična brojka.

    Koliko prima Istok?
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja nažalost ne očekujem rasprodan stadion. Očekujem apsolutnu prevlast na tribinama, ali ne vjerujem da će brojka preći 9000. Većina naših navijača (simpatizera) iz SZ Hrvatske su neaktivni, oni kao navijaju za Dinamo ali nemaju naviku odlaska na stadion. Dok se za razliku od njih tovari nabrijavaju i hoće na silu dokazati kao da ih ima više u našem kraju. Volio bi da se varam kaj se broja gledatelja tiče, ali čisto sumnjam u to. Daj Bože da u subotu budem demantiran sa rasprodanim stadionom.
  • Sixthway
    255
    I ja sumnjam ali se nadam ,u međimurju imaš dosta tovara , dok je naših najviše na području zagorja. Kako i sam kažeš ljudi iz tog djela nemaju toliku naviku hodanja na utakmice , mislim na simpatizere , ne ekipe koje su stalne na utakmicama. Bilo bi dobro da se ponekad odigra neka prijateljska u tim krajevima sa mix ekipom da se malo ljude potakne.
  • deda
    27.7k
    Meni su zanimljive te percepcije. Ti kažeš u Međimurju ima dosta tovara, a ankete pokazuju da je Međimurje najplavija županija u Hrvatskoj.
  • Sixthway
    255
    Neznam za ankete , ali znam da kad igraju tovari u Varaždinu da je većina iz međimurja.
  • Liks90
    852
    Evo pišu da je ostalo ravno 146 ulaznica još
  • Juznjak
    3k

    Oni su glasniji. Glasniji su svudgdje osim na stadionu :rofl: . I po Zagrebu vole glumit frajere sve dok ne najebu pa im se onda život pretvori u skrivanje sve dok ne završe faks.
  • deda
    27.7k
    To isto kažu Varaždinci kad mi dođemo. Da je većina iz Međimurja.
  • ShanKu
    343
    Nemoj mene, ja sam Dinamovac :sweat: to ti je tak.. bar mislim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.