• db-izbjeglica
    12.6k
    Moram priznati da mi je komično koliko se SDP bavi Plenkovićevom karijerom, više nego on sam. Stalno govore o tome da on ide u Bruxelles, kao da to žele da bi im sve bilo lakše valjda.Mali Zeus

    To govore zadnjih valjda 8 godina... možda se jednom i dogodi.
  • Mali Zeus
    9.4k
    To govore zadnjih valjda 8 godina... možda se jednom i dogodi.db-izbjeglica

    Pa će reći evo vidite da smo nakon 8 godina bili u pravu. :grin:
  • rioda
    2.2k
    Meni je komično zazivanje novih izbora. Po tome izgleda da se na demokraciju kod nas gleda kao ponavljanje izbora sve dok ti rezultati ne odgovaraju
  • The Undertaker
    4k
    Ne pratim vaš detaljno razvoj situacije ali da li postoji još koja kršćanska zemlja osim Rusije u kojoj je LGBT zajednica nema pravo javnosti ili je progonjena, na bilo koji način? Možda neka u Južnoj Americi?
  • Neki tip
    19.1k


    Kamerun, Zambija, Zimbabve, Gana, Burundi, Uganda..

    Što je J. Amerike tiče - tamo se većinom mogu i vjenčati (dakle baš brak sklopiti, ne životno partnerstvo, osim u Boliviji u kojoj mogu potonje). Jedino je Gvajana restriktivna, zakon predviđa zatvor, ali ne primjenjuje se.

    (nisam znao, ali si me zainteresirao pitanjem pa pretražih malo)
  • mali M
    3.3k
    LGBT zajednica nema pravo javnostiThe Undertaker

    ma to ljevicva u HR ponavlja kao mantru, a nemaju uporište u niti jednom argumentu. Neznam gdje su njima ikakva prava uskraćena. Mogu sve što žele, jedino gdje im se povlači crta je kad bi mjenjali Crkvene zakone od pamtivjeka da bi bila više prilagođena njima. Ostala sva druga prava imaju. To mi dođe ko ova mantra sa pobačajem. Pa dozvoljen ti je brate mili šta bi više htio!? Na stranu to što je paradoks da se u narodu koji izumire potiče pobačaj besplatan za sve kao sredstvo kontracepcije, ali nikome nije zabranjen. Dosta ljevica ima argumenata koji nemaju uporište u ničemu. Nešto kao i "odrast" u velikim gradovima, umjesto da onda potiču da se ljudi naseljavaju u selima i prigradskim mjestima pa imaš "odrast" u živo.
  • Aggro
    588
    Dalmoš naj se srdit.
    Za razliku od tebe, ja zbilja znam što je nečastivom u planu jer pratim njegove objave na instagramu.
    Drugo, za mene je samo Dinamo ponos Hrvatske. Ne znam kak se to uklapa u ovo tvoje.
    Treće, oprosti što kupujem namještaj u IKEI, ako ti imaš nekog svog tko to radi za iste pare, a nije gej, daj preporuci jer se ni meni tamo ne ide.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Studentica Sandra Bencic u izjavi u Jasenovcu 5 minuta prica o desnici,da velicanje tih pokreta dovodi do Jasenovca bla bla,kako treba paziti koga biramo na izborima,a prvo pitanje o novom predsjedniku sabora odgovara da su na mjestu pijeteta i da nece govora o tome hahahaah
  • Aggro
    588
    nije bas spremila ispit
  • Jos-Optimus
    206
    Možemo je klasična prljavština kakva je zavladala u SAD-u i to treba sasjeći u korijenu. Pogledajte malo tamo politički život i emisije i što guraju djeci. Te LGTB transrodne bedastoće i promjene spolova su primarna tema u svemu i ne daj te Bože osjećaje im povrijediti, samo inkluzija...to je bolesno i van pameti, normalan čovjek mora paziti na svaku izgovorenu riječ tim bolesnicima
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je zapravo fascinantno koliko se malo priča o nenormalnom utjecaju zastupnika nacionalnih manjina na hrvatsku politiku.

    Pazite...na ovogodišnjim izborima je u cjelokupnoj XII.izbornoj jedinici glasalo 34819 ljudi. To je nešto manje ljudi nego što ima grad Varaždin, a rezultira sa 8 zastupnika, 57% jedne obične izborne jedinice.

    Bez srba pričamo o svega 18880 ljudi, a to je 5 zastupnika. Srbi zbog 15939 ljudi dobiju 3 zastupnika.

    Furio Radin je u sabor ušao sa 971 glasom...halo ej!

    Razumijem da manjine nekako trebaju biti zastupljene, al što je previše - previše je. pogotovo što svi ti ljudi mogu normalno i punopravno glasati kao hrvatski građani, bez ikakvog ograničavanja, doslovno smo isti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    doslovno smo isti.db-izbjeglica

    NISMO ISTI :lol:
  • Nolifer
    6.5k


    Kak bi oni vodili državu, a ne znaju kojeg su spola (mislim na ove lgtv+ i ostalu ekipu) :lol:
  • The Undertaker
    4k
    Kolega Neki tip se potrudio pa vam je dao izbor zemalja za eventualnu emigraciju ako Možemo kojim slučajem dođe na vlast. Uganda, Kamerun, Zambija...Nije loše.
    Alternativa su većinski muslimanske zemlje ali tamo će te imati drugih problema.
  • The Undertaker
    4k
    I to je nešto što bi trebalo revidirati novim izbornim zakonom samo što to, izgleda, nije predmet HDZ-DP razgovora, barem ja nisam vidio da se o tome razgovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.