• ShanKu
    343
    wannabe boys, istočna tribina...
    Pa ni nema neka razlike u pregledima na Maksimiru ili Kranjči. Evo, čak ne treba ni previše daleko razmišljat unatrag, recimo na Gorici nije bilo niš drugačije :chin:
    Traženje razloga, samo da se ne ide...
  • Riot
    1.7k
    Mi ako dobijemo ove defacto smo prvaci.. jer ako možemo dobit Lokomotivu možemo svakog. Ove nas godine maltretiraju nemilo
  • Fićo1986
    972
    reci kolegi s posla nek se ide igrat doma sa plastelinom i lego kockicama na tepihu za autiće
  • Boysica
    441
    Da znate kak tete ljepo prepipaju :lol: i ako doslovno svugdje je isto ... Bilo mi je zao jucer kad sam dosla pi karte a prazno nigdje nikog , kaze teta da nije ni bilo guzve al sami su krivi nema on line i jos pre kratko radno vrijeme ....
    Oni koji vole Dinamo i stalno su na tekmi nema opravdanja idemo zaplavit Kranjcu:jak:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Tekma koje me je najvise strah,sto zbog cabraje koji zna i motivirati i postavit momcad ,sto jednostavno nam ne leze i igraju odlican nogomet ovog proljeca. Idemo jako , idemo pobijedimo pa kako god. Danas bi Kule mogao biti koristan ,pritiskati da ne mogu izaci u brzu tranziciju
  • Cagica111
    18
    Ne mogu, al stvarno ne mogu vise gledat Dinamo u rozim dresovima ….zasto?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ma danas na treningu brat moj,Sutra ce ga i onako stavit na klupu:lol:
    Malo sam sinoc pomjesao , tek je subota jbt , znaci moram i na posao sto je jos gore
    Ugodan dan ,nista znaci. Bar neumoran nista Sutra pisati :lol:
  • mali M
    3.4k
    Ne mogu, al stvarno ne mogu vise gledat Dinamo u rozim dresovima ….zasto?Cagica111

    Samo sam tužno uzdahnuo kad sam vidio sliku. Znači zauvijek ću povezivati te grozne dresove sa užasnim izvedbama na terenu...
  • Cagica111
    18
    bas to..samo negativne misli mi prolete kroz glavu
  • don
    1.5k
    nista od Gabriela sutra, tek mozda bude na klupi.
  • scooniepenn
    1.8k
    Steta za Gabriela, defanzivna tranzicija s njim i bez njega je nebo i zemlja. Dakle, ni njega ni Perkovica nema.
  • Orc123
    5k
    Igrao bi sutra 433 jer bi nas mogli dobrano iskontrirati Lokosi u 352.....Neva, Risto, Max, Ktc, Ogiwara, Misic, Sucic, Bati, vidovic, Spika ili Kaneko i Petko....ne moramo se sad drzati ko pijan plota 352 jer fakat su opasni lokosi iz tranzicije....
  • Kepec
    4.4k
    Htio bi sutra što više povezanosti Zapada i Istoka tokom navijanja. Materijala ima, pjesama i skandiranja ima, nek se ori sa svih strana.
    Lokomotivu smo pobjedili jednom ove sezone i to jedva, podrška sutra je važnija nego ikad.
    Ajmo Zapad!
  • Neki tip
    19.1k
    Ajmo Zapad!Kepec

    Budući da sutra spletom okolnosti na tekmu ne ide nitko od ekipe s kojom inače idem, nakon 3 godine ponovno ću nakratko biti Neki tip sa Zapada tak da ću pojačati decibele s te strane. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.