• Jurki
    8.4k
    Ava Karabatic dobila 508 glasova. Bas me zanima kaj je tim ljudima u glavi?
    I onda se cudimo kaj nam se cijela Europa smije.
  • NitkoBitan
    11.8k
    HDZu treba DP, doduse ne vjerujem da Kolakusic zeli sa HDZom tako da racunam 61 + 13. Dakle jos 2 zetoncica su potrebna HDZu kako bi se "rjesili" manjinaca koji su im vec duze vremena teret za rejting i ugled.

    Fokusu ce se nudit brda i doline. Potencijal za suradnju HDZu je jos u NP Sjever i 2 suverenista.
  • Aggro
    588
    Ma veci su im uteg DPovci, kaj je tebi...
    Sjedit s Pupovcem i Kajtazijem ili s Penavom, Kolakusicem i jos nekim... jedni se prodaju za pravoslavnu udrugu, a drugi za 3 ministarske pozicije... pa nije bas isto
  • NitkoBitan
    11.8k
    Mislio sam na ugled stranke, a ne na vladajucu poziciju. Nije HDZovo biracko tijelo odusevljeno sa Pupovcem u Vladi.
  • mali M
    3.3k
    ti toliko vučeš u lijevo da ti je čak prihvatljivije ići sa srbima nego desnicom... nismo bolje ni zaslužili...
  • deda
    27.6k
    HDZ je očigledno.
  • Batigol
    50
    koja Europa se smije? Evo zivim u Europi(Njemacka) i korektno sve prenose....
    Inace i ta Njemacka je u teskoj politickoj banani..
  • rioda
    2.1k
    Sumnjam da će HDZ ići s kompletnim DP (bez Kolakušića) kako se spominje. Sklepat će 76 ruku s manjinama, pokojim žetonom iz DP i Suverenista te još par ruku od IDS-a/Fokusa/NPS.

    Iako bi im izbjegavanje manjina bio dobar potez prema svojim biračima, mislim da im u Bruxellesu ne bi baš blagonaklono reagirali na to.
  • seljak86
    2.3k
    508 glasova na 2,000,000 je izrazito beznačajno. Praktički se može reć da je dobila 0.
  • Mali Zeus
    9.3k
    I onda se cudimo kaj nam se cijela Europa smije.Jurki

    Jer takvih stvari ima samo kod nas..?
  • mali M
    3.3k
    Sve zemlje koje su otišle kronično u lijevo su sada u teškoj političkoj banani. I to nije moj stav nego tako ispada po rezultatima nakon nekoliko godina što to gledamo na svijetskoj sceni. Uvijek je riješenje u sredini iliti ga centru, samo kod nas pogotovo centar ne dobiva dovoljno pozornosti nego uvijek krajnosti. i s jedne i s druge strane..
  • NitkoBitan
    11.8k
    I onda se cudimo kaj nam se cijela Europa smije.Jurki

    Tko nam se to smije? Daj neki link pa da vidimo, al iz relevantnih europskih izvora a ne sa klix.ba ili kurir.rs.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Mene od SDSS-a, za kojeg ne mislim da će AP-u bit problem odjebat, više zanima pitanje Istanbulske.

    Meni bi bio to 1 od 3 uvjeta da sam DP za koaliciju. Oni su najavili da im je važno micanje, sad ćemo vidit kako će to odigrat
  • DrawTube
    2.8k
    Naravno kad nema niti jedne konkretne stranke centra, a one koje bi nominalno trebale biti ili idu u lijevu koaliciju ili ih ovaj sustav IJ apsolutno uništava
    945a712c-b9f5-4546-9226-839bdc3ff639.jpg
    br glasova za 1 mandat

    Treba nam neka ozbiljna stranka centra koja neće biti žeton HDZu, prvo ide koalirati s desnim spektrom pa onda lijevim, i da ima dvoznamenkasto mandata

    U nekom mokrom snu da su to HSS, HSLS, FOKUS (Naravno u svojim originalnim izdanjima)
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jel nam predsjednik ziv? :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.