• don
    1.3k
    tomasevic "vidimo se, ceka me jos jedan mandat"

    gadljivo stvorenje :vomit:
  • Mrvica
    3.1k
    Koliko prekrasnih faca za pleskanje..
  • Markelo
    2.5k
    Negdje se izgubila i Kata Šmajser. Ciao bella indeed. Zoki postao stvarno "ime koje se ne spominje". Doslovce ga nitko ne spominje večeras. Nebitni su i s njim i bez njega
  • seljak86
    2.3k
    "Mit da smo zagrebačka stranka je srušen" - ček malo, tko je to uopće tvrdio? Osim toga, sve mandate koje su dobili su iz tradicionalno lijevih krajeva: Zagreb, Istra, Rijeka i Sjever, svagdje drugdje su dobili kiflu. Ok, to jest rast u odnosu prije 4 godine, ali realno ništa posebno nisu postigli.

    "Građani su jasno rekli ne HDZ-u" - ????? Nikad veća izlaznost, HDZ i dalje uvjerljivo najjači. O čemu imamo pričati?
  • Dino
    2.2k
    Nemrem otic spavat kolki su mi urnebes i zabava gledat ovaj “stab” liberalne, moderne, superkul, progresivne ljevice :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako DP uđe u koaliciju sa HDZ-om i Plenkovićem, hoće li usisavač lošeg koxa i podvoditelj kurvi zalizani Velimir pig face Bujanec koji podupire DP smjet prigovoriti svojima jer su se skentrali sa "Plen Kim Unom" i HDZ-om, znal se šta?
  • Doktor Kunić
    2.4k
    to bi mogao biti njegov kraj
  • Marcinko
    281
    Hdz više sreće od Reala, svi rubno njima. U 3ij razlika skoro 20 tisuća oni 5 mandata SDP 6, da je par glasova više za SDP omjer bi bio 4 7.
  • Zagreb1992
    1.2k
    A ništa bit će novih Turudića ...ništa bolje nismo ni zaslužili
  • rob ljubavi
    772


    Ako budu protukandidati Otto Baric JR i netko ala Skoro...onda se nema kaj rec ak ti imbecili opet pobjede
  • Mlađi referent
    10.4k
    mogao biti njegov krajDoktor Kunić

    A Bujanec je sad neki faktor? :rofl:


    HDZ - DP - manjine, to je to, vrlo vjerojatno najdesnija vlada otkad je parlamentarne demokracije.
  • NitkoBitan
    11.8k
    HDZ - DP - manjine, to je to, vrlo vjerojatno najdesnija vlada otkad je parlamentarne demokracije.Mlađi referent

    Kako? HDZ je liberalniji nego sto je nekada bio. Vidjet cemo oce li Penava inzistirat na nekim ideoloskim kompromisima il ce podvit rep i dizat rucice.

    I da, nek u tim kombinacijama ne racunaju na Kolakusica.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    A Bujanec je sad neki faktor?Mlađi referent

    Njegov kraj laprdanja, kraj njegove emisije. Posro se sam po sebi
  • NitkoBitan
    11.8k
    Posljednji moj upis za veceras. Hrvati ne zele lijevu vlast, Hrvatska je desna. Laku noc :blush:
  • Mlađi referent
    10.4k


    Jer vjerujem da DP ima dovoljno alata s kojim može radit. Nemaju potrebe za kompromise, da je HDZ ostao na kakvih 64 do 67, mogao je ić na lagano masakriranje DP-a i opet povuć na svoj mlin.

    Ovako DP može bit čvrst, i dobit će što želi, po inerciji će gurnut HDZ desno. Vjerujem da je tu važna spona i Anušić kojeg desnica pa i DP simpatiziraju i da će polako krenut preuzimat mjesto kao važno lice HDZ-a.

    Za Kolakušića mislim da izlazi, čini mi se da su im dali samo jedan mandat, ne očekujem ga u koaliciji. Ne bi bio iznenađen Pavličekom ili recimo, da Vučemilović upadne tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.