• San Lorenzo
    11.6k
    Stanje tablice 10.3.2024.
    1. Rijeka 56
    2. hajduk 55
    3. Dinamo 51 (-1)

    Stanje tablice 15.4.2024.
    1. Rijeka 68
    2. Dinamo 63 (-1)
    3. hajduk 55

    Zadnju pobjedu su ostvarili protiv Gorice kad je Banić naglo poglupio za potrebe utakmice.
  • dinamo u srcu
    1.3k


    Nikad ne podcjenjuj srce šampiona!

    IDEMO po ono što nam pripada!

    IDEMO na sve pobjede do kraja!
    IDEMO rasprodat sve stadione do kraja!
    IDEMO po hnl titulu!
    IDEMO po kup!
    IDEMO po ligu prvaka!

    MI smo Dinamo i mi smo šampioni
    Ustanite purgeri

    Ovo će nam bit najvažnija i najslađa titula u zadnjih 20 godina!
  • Ivdzo11
    3k
    Nikola Kalinić propustit će ogled s 'farmaceutima' zbog tri žuta kartona. Iskusni napadač protiv Osijeka je u igru ušao u 63. minuti, a 17 minuta kasnije zaradio je žuti karton zbog mora pauzirati jednu utakmicu.

    Podsjetimo, zbog ozljeda su susret s Osijekom propustili Marko Livaja, Lovre Kalinić, Ivan Lučić, Zvonimir Šarlija, Yassine Benrahou, Dino Mikanović, Ferro, a već od ranije nema Darija Melnjaka i Mihaela Žapera...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Iskusni napadač protiv Osijeka je u igru ušao u 63. minuti, a 17 minuta kasnije zaradio je žuti kartonIvdzo11

    Jel zbog pokušaja iznuđivanja penala? To mi je nekako njegov trademark.
  • Iskrenjak
    100

    Ak sam negdje dobro procitao bio je onaj drugi trademark - lakat u grlo. :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    tesko da moze bit bolje od one proslave naslova u Sibeniku.
  • NORTE
    9.3k
    Zadnju pobjedu su ostvarili protiv Gorice kad je Banić naglo poglupio za potrebe utakmice.San Lorenzo
    Koliki je sad koeficijent da će luzerska familija osvojit titulu?
    Pitam za frenda.
  • emilperska
    3.1k

    Evo jedno proročanstvo:

    Ove godine ćemo naslov slavit u Koprivnici, Koprivnica će bit sva u plavom, a iz ZGa će se doteglit 10 tisuća ljudi i opkolit ćemo Zrinski i Jelačićev trg.

    Kušek Apaš će bit samo usputna stanica za petinu gostiju..
  • Jurki
    8.7k
    Koliki je sad koeficijent da će luzerska familija osvojit titulu?
    Pitam za frenda.
    NORTE

    Ne brinu oni za koeficijente. Vec lagano na sportnetu slazu postave za sljedecu sezonu. I naravno ide se opet na duplu fritulu. (Pronasli su vec sva pojacanja) naravno PU i SD se bu u hodu imenoval. Dvoume se između Vahe, Keka i Jurica za trenera. Financije nisu apsolutno nikakvi problem jer im je tablica mnozenja prekomplicirana pa ko se bu jebal s milijonima eura.
    Sve je divno u tovarlandu.
    Malo pronjuskam kaj pisu na sportnetu da se nasmijem njihovoj forum struci.
  • Paggini
    7k
    Možda može i u nepopularno mišljenje, al da Dinamo ne osvoji titulu 20 godina a mi moramo trpit njihove velicanstvene uspjehe u Europi i HNLu kao što su oni naše, mi bi bili još gori od njih po kmečanju i patologiji.
  • Oluja
    3.7k
    Bili bi jos gori jer nama rezultat ipak nesto znaci dok je njima "rezultat trend, a ideali su vjecni" :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    slazu postave za sljedecu sezonu. I naravno ide se opet na duplu fritulu. (Pronasli su vec sva pojacanja) naravno PU i SD se bu u hodu imenoval. Dvoume se između Vahe, Keka i Jurica za trenera.Jurki
    To je i razumljivo zapravo.
    Čim završi ova sezona dolje kreće nova euforija.
    Možda i prije, ovisi koga imenuju predsjednikom.
    Kostur momčadi imaju i glavni cilj sad im je trener.
  • veselko tenžera
    1.3k
    sve što mogu na ovo reći je - Bogu hvala, nikad nećemo saznati. :smile:
  • NORTE
    9.3k
    Možda može i u nepopularno mišljenje, al da Dinamo ne osvoji titulu 20 godina a mi moramo trpit njihove velicanstvene uspjehe u Europi i HNLu kao što su oni naše, mi bi bili još gori od njih po kmečanju i patologiji.Paggini
    Ovo je definitivno nepopularno.
    Po mom mišljenju teško sranje i nepoštivanje navijača dinama. Uspoređivati se s bolesnicima na taj način, sramota.
    Ja sam uvjeren da mi ne bi bili ni blizu njihovom bolesnom stanju. Nismo isti.
  • emilperska
    3.1k
    Ne znam koliko je to tocno da kostur imaju..

    Oba Kalinica - da li igraju sljedecu godinu?
    Brekalo - istek posudbe, juda odlazi u Seriu B ili Slovan Bratislavu gdje njegov vožd pakuje takve kao on
    Lacika - istek posudbe
    Onaj Belgijanac s dva prezimena - istek ugovora
    Pukstas - sigurna prodaja
    Sigur - mozda prodaja
    Livaja - da ga jebeš bit ce jos deblji
    Perišić - ?

    Ne znam za ostale, ali "BIT CE TOGA JOŠ"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.