• Droljo
    4.8k
    Svatko ide koliko može/hoće i to je super. Kad je europa i gužva svatko ko je stalan ima člansku i godišnju tak da nemre propustiti niš. Ne vidim gdje je problem?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Za sve detaljnije dijelove iz života ti mogu poslati fotografije.Jos-Optimus

    Ne kužim kaj si se odmah našao uvrijeđen, nimalo me ne zanimaju detalji iz tvog života. Uopće te ne prozivam, svatko si organizira privatni život kako misli da je najbolje i u dogovoru s bračnim partnerom.
  • Olmic
    2.7k
    normalno takoder radim. Radni dan je 70% ljudi
  • mali M
    3.3k
    Meni moja još uvijek umire od smijeha na moju ponovo razbuđenu zaluđenost Dinamom i odlascima na tekme. Momci, samo laganini, zna se koji momci tamo ostavljaju mladost, kako nam idu godine prilagođavamo se obiteljima, situacijama, bitno je da i @Jos-Optimus može doći kad god može sa klincem, i da neki idu svaku sa ili bez klinaca, po kiši ili jedino kad mogu prošetat Raybanice. Samo nek si mi svi lagano stvarano ponovo naviku da "igra Dinamo" i zna se šta je taj dan u fokusu.
  • Mlađi referent
    10.4k
    2024., a nekima i dalje nije jasna matematika posjete i uvijek se vode jednako bedaste rasprave

    Idealni uvjeti = više ljudi
    Ne baš idealni uvjeti = manje ljudi

    Eto, ponoviti par puta i sjest će sve na svoje
  • Paggini
    5.7k
    Da ste pravi dinamovci kao ja, ne bi zasnivali obitelji i radili djecu, samo vam smeta to u pohođenju domaćih i gostujućih tekmi, eh dečki moji eh, DZIS
  • scooniepenn
    1.7k

    Cisto za bolje razumijevanje. Dan izbora je uvijek neradni dan odnosno nestandardni drzavni praznik, i to je definirano Ustavom. Definiranjem datuma parlamentarnih izbora 17.4. od strane predsjednika Milanovica taj je dan automatski postao ovogodisnji praznik.
  • Sixthway
    254
    Prebacimo malo paznju na teren jer bi moglo doćido svađe haha, Varaždin je dosta zajeban. U gostima smo se spasili zadnjim sekundama , doma nas isto Nevistić spašavao. Ove utakmice sa upisanim bodovima su nas mnogo puta koštale , treba ući pametno I napast jako jer se ovi sigurno neće doći predati.
  • San Lorenzo
    11k
    Cisto za bolje razumijevanje. Dan izbora je uvijek neradni dan odnosno nestandardni drzavni praznik, i to je definirano Ustavom. Definiranjem datuma parlamentarnih izbora 17.4. od strane predsjednika Milanovica taj je dan automatski postao ovogodisnji praznikscooniepenn

    Bio praznik ili ne, ja ovu srijedu radim najnormalnije kao i svaki drugi dan osim vikenda.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ako si pravi navijač dat ćeš otkaz, ovo su samo izgovori da povremeno ne možeš doći na dinamo uživo.

    Sad, da malo uozbiljimo -
    Varaždin je zadnji put igrao dvije tekme u kratko vrijeme u veljači, kad su imali back-to-back protiv tovara. U prvenstvu su parirali vrlo dobro, a u kupu odlično krenuli i onda tamo oko 25-30 minute se potpuno ugasili.
    Računao bih da bi se slična stvar mogla dogodit i protiv nas, zato se nadam od prve minute da ćemo ih krenut ubijat tempom, otvoreno i sa spuštenim gardom kao protiv Istre. Njima je forma daleko od bajne.

    3412, mislim da to nije potrebno dirat
  • Jos-Optimus
    180
    I ti bi popizdio da ne možeš na tekmu :)
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ja sam u ovoj i prošloj sezoni 6-7 ljudi dovukao na stadion nakon gro godina, pa evo mala i jednostavna lekcija: omalovažavanja kroz zajebanciju tipa "pravi Dinamovac bi bio na tekmi, a ne doma", nagovaranja u stilu "daj kaj si pička, odi na tekmu" i slično ne funkcioniraju.

    Jednog poznanika sam dovukao na priču tak da smo se dogovarali za cugu, a onda "jedan iz ekipe neće moći na tekmu pa je dao svoju godišnju besplatno, hoćemo radije na stadion? Piva je prava" - čovjek je došao nakon 10-ak godina na stadion i nakon toga došao još par puta. Jedan je bio na svega par utakmica u životu prije 20 godina na Sjeveru, na jednoj ga je netko maznuo šakom i lik se od onda boji Maksimira - doveo sam čovjeka na Zapad, popio je tri pive, vidio klince kak trče okolo i kako mu ništa nije i također je došao na još par utakmica i poveo još jednog frenda. Pričao sam na nekom poslovnom eventu s dva lika koji su Dinamovci, znaju činjenice iz povijesti o kojima ni ja nemam pojma, ali obojici se sve zgadilo s Mamićem i počeli su više pratiti Liverpool - nakon 15 godina su došli na stadion i zaključili da je to dosta drugačije danas i da im se sviđa.

    Poanta? Objašnjavajte ljudima i budite strpljivi. Ljudi su puni stereotipa oko stadiona, pokažite im da ti stereotipi ne drže vodu, da je puno bolji doživljaj tekme kad se nađeš kod Pimpeka, popiješ pivu, popiješ još dve na stadionu, pjevaš, navijaš, zajebavaš se, neka cuga i kebab nakon tekme i to nego kad sjedneš u birc ili ostaneš doma i cuclaš pivu. Prodajte im emociju, doživljaj, osjećaj zajedništva, tradiciju... i doći će. Većina ljudi koja se smatra Dinamovcima ne ide nikad ili gotovo nikad na utakmice, ali isto tako većina njih nikad nije donijela odluku da neće ići na utakmice nego jednostavno po inerciji ne idu jer su navikli da gledaju na TV-u - samo im treba dati razlog i priliku da krenu. Vjerojatno će se u promilima brojati oni koji će postati redoviti na stadionu, ali trebaju nam i neredoviti: da netko tko ne ide na tekme ode na 2-3 tekme, da kupi šal, dres ili kapu, da stavi na story da je Maksimiru... sve je to bitno.
  • scooniepenn
    1.7k

    Rade neki i na druge državne praznike, što ne znači da to nisu državni praznici. Na tvom mjestu bih poslodavca pitao zašto se radi.
  • Jaro
    5.4k
    pa gotovo sve radi u srijedu... Milanovicev "praznik" nitko bas ne ferma... Na kraju ce njegov potez olaksat HDZu i SDSSu :rofl: - njihovi autobusi ce doc kako god, a ovi domaci ce ostat na radnom mjestu...
  • scooniepenn
    1.7k
    Suvlasnik sam komunikacijske agencije i u startu smo i zaposlenicima i klijentima iskomunicirali da je riječ o državnom prazniku i da se ne radi. Da imamo neku kriznu ili izvanrednu situaciju određeni pojedinci uključujući i mene bi potencijalno radili, no to je svakako iznimka. Generalno mislim da je tu riječ o neznanju i neupućenosti pa se dobar dio poslodavaca ponaša kao da je sve OK, a ljudi ne znaju da bi mogli pitati poslodavca kako to da se radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.