• Tongo Doumbia
    2.3k
    Karikiram situaciju. Čovjek, oženjen i otac, s klincem od 3-4 godine, planira ići na Zapad, uzeti kokice, kobasicu, pivo, navijati.
    Osvane ružan i kišan dan u Zagrebu, on ne ode na utakmicu, jer jebi ga, uvjeta realno nema, pogotovo za klince... On manje voli Dinamo ako će se jednako živcirati ispred TV - a? Kakve su ovo travestije?
  • mali M
    3.4k
    Ma pustite sad ko je kakav navijač. Evo ja vam prvi dolazim na "male", a europu redovito ekskiviram. Domaće tekme su moj cup of tea, gostovanja i Europu puštam drugima. A možda se i to promjeni, ko zna, kak me @Neki tip nagovorio da se pokrenem na tekme ponovo ne čekajući svoju staru ekipu, tako možda krenem i na gostovanja. Bar u startu na ova frendly Gorica, Koprivnica, Varaždin...
  • NitkoBitan
    12k
    Sve pet, ali onda kad takvo vrijeme bude na jesen i kad bude dosao neki veci europski klub na Maksimir onda nek isto budu navijaci od doma ispred televizora.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ja pričam o kiši i neuvjetima.
  • Zagi
    5k
    Haha kao ono kada početkom srednje imaš omiljeni underground bend, pa budeš ljut kada se probiju.
    "komercijala"
  • Nemrem igra Dinamo
    544
    Svatko ima neke svoje razloge zašto ide ili ne ide na tekmu... Mogu razumijeti i @NitkoBitan i @Tongo Doumbia, obje argumentacije su na mjestu. Kao otac troje male djece u dobi od 2.5, 4.5 i 6.5 godina nerijetko sam zbog obiteljskih obveza (bio) "spriječen" ići na tekmu, ali zato svaki put mali i ja izvijesimo Dinamovu zastavu na balkon i doma uz tv skačemo, veselimo se i tugujemo zbog Dinama... Ove godine sam napokon malo prodisao i krenuo s malim na tekme češće pa i neka gostovanja blizu ZG i to mi je super :cool:
    Koliko god obožavam Maksimir, uvjeti za otići na tekmu s klincima kada je loše vrijeme su pa blago rečeno loši... Bio sam prošle sezone u siječnju na Loksi s ovih dvoje većih i smrznuli smo se, nije im baš bila neka špica :sweat:
    Onda sam išao s malim u veljači na Hajduk kada je snijeg zapao, isto lagana smrzaona na betonici, mali je jedva dočekao kraj tekme, ali to je naš Maks, jbg :heart:
    Isto tako, činjenica je da dosta ekipe ide samo na bitne ili euro tekme, to i mene nekada smeta, ali s druge strane ne mogu zamjeriti ljudima, jer vole Dinamo i hoće otići na tekmu koji put. Nismo svi isti i ne mislim da netko više ili manje voli Dinamo zbog toga.
    Na kraju, sve ove godine su polako otuđivali Dinamo od nas, ali nismo dali da potone, dočekali smo Dinamovo proljeće i probudili grad.
    Prekrasno je vidjeti da opet gro ekipe ide na tekme, osjeti se neka nova energija i dolaze neke nove generacije, kojima je plava boja u krvi, a... kaj bu tek bilo kad napravimo novi stadion :strong:
    P.S. vidimo se u srijedu na tekmi :wink:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Neka bude što više ljudi jer svaki euro koji ide u klub može biti samo u korist našeg kluba :) Izbori se obave ujutro i lagano put Maksimira popodne
  • Dinamosaur
    958
    cuo sam ih sa slicnim "problemom". Reci im da sjever ima krov.
    Uzimaj karte, nema predaje!!
  • Sixthway
    255
    Nije problem toliko u onima koji dođu na par utakmica koje im pašu. Problem je kaj već više od 10 godina neki nisu bili na stadionu i takvih je na tisuće. Dinamov marketing mora potaknuti ljude da opet počinju dolazit na utakmice.Kad konstantno dolaziš na utakmice ti primjetiš da su to većinom jedini te isti ljudi , jedino na europskim ti nije jasno gdje si došao.
  • Jos-Optimus
    229
    To je toliko glupa izjava da sam morao odgovoriti. Evo imam malog klinca od 5 godina i bebu. Mali obožava Dinamo, žena mi neće sigurno dati da ga vodim na Varaždin u srijedu po kiši, ali brate mili, ak odođe neka brutalna ekipa - idemo obojica jer će imati uspomenu za cijeli život. Sigurno mi nećeš ti reći hoću li doći ili ne i koliko volim Dinamo mi nećeš ti mjeriti.
  • sport
    2.3k
    Vidim mnogi spominju radni dan u srijedu,zar nije proglašen neradni dan zbog izbora?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kaj smo opet na - taj i taj je veći od tog i tog navijača. Bemti rasprave kao u vrtićkoj grupi Maslačak.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bez želje da ikog prozivam za povremene izistanke s utakmica, pogotovo jer znam masu ljudi koji se izjašnjavaju ko Dinamovci, a nisu bili godinama na stadionu. Vidim da dosta spominje loše vrijeme kao razlog za neodlazak na utakmicu s klincima, pa ne kužim zakaj klinca ne ostavite doma i odete bez njega na utakmicu. Kaj vas žene ne puste? Ja sam svog sina vodio kad je bio mali na tekme ak je bilo sve OK, ak nije, išao sam bez njega.
  • Jos-Optimus
    229
    Pa zato jer imamo i zahtjevnog bebaća, klinac je isto lud kao šlapa...i sad ja majstor idem na tekmu, a ona nek si misli i bori s njima - eto, nadam se da si zadovoljan odgovorom. Za sve detaljnije dijelove iz života ti mogu poslati fotografije. Kužiš kako je glupo ljudima na taj način brojati, idi na tekmu ako želiš i voliš svoj klub,a ne drkariti okolo tko smije, a tko ne smije - to su teški debilizmi.
  • sport
    2.3k
    Pošto imam 45 godina staža gledanja utakmica na Maksimiru sa sjeverne(stare),istočne i u zadnjih petnaest godina zapadne tribine mogu reći da se ništa nije promijenilo i uvijek mi je trebala kabanica ( nekad se dozvoljavao i kišobran).Na utakmicu u srijedu ne bih došao jedino da padaju sjekire a to se ne očekuje po prognozi.A za sve ostalo,dobar izgovor zlata vrijedi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.