• Nino Bule
    11.3k
    Klub se ne treba očitovati na natpise svakog jazavca u medijima. Ne znam kome se pravdaju i zašto.The Undertaker

    Pa evo prvog mene zanima kakvi su preliminarni dojmovi ekipe u klubu oko financija, bit ce tu naravno dublja revizija i kako je receno u izjavi bitnije informacije ce iskomunicirat kad za to dođe vrijeme, ali vec sad je bitno izac prije oluje tekstova o raspadu i ne znam cemu koji mogu utjecat na potencijalne igrace koji bi došli u klub, ili trenutni koji bi ostali, ako je konstantno narativ da se raspadamo vjerujem da takve stvari utječu na igrače i agente.
  • mali M
    3.3k
    Da, ne vidim problem nikakav u ovome. Dapače rastegao mi se smješak kad sam pročitao priopćenje. Šta trebamo čekati da nas mediji koji većinom podržavaju južnjački mentalitet dopeljaju do ruba živaca pa punim ustima kolača proklinjati na Božić? je dobro napisao, odma reakcija iz vrha da izbiju klikove ostalim plaćenicima. Mogli bi novinari jako brzo saznati šta se događa kad klevećeš nedokazano velike poslovne kompanije. U najmanju ruku bi rekao Krušelju da objavi demantij i ispriku ako želi sjesti više u novinarsku ložu.
  • Mlađi referent
    10.4k
    70% dinamovaca ne zna pročitat kaj u izvještaju piše, kad im se onda baca prašina u oči ovakvim tekstovima, stvori se negativa i nesigurnost.

    Bravo za priopćenje
  • The Undertaker
    3.9k
    Kao prvo, izvještaj je relativno nebitan jer je zastario. Sad je već travanj i trenutno stanje u klubu nije kako piše u izvještaju.
    Kao drugo, natezanje sa novinarima je bitka koju klub ne može dobiti pa je ne treba ni voditi.
    Kao treće, ne znam kome je poruka namijenjena. Ako je cilj smiriti navijački puk onda ne vidim da je netko posebno uznemiren a i ne vidim što bi mogli napraviti i da smo uznemireni.
    Kao četvrto, stanje je kako jest i neće se ni popraviti ni pogoršati pisanjem priopćenja već samo pametnim radom.
  • Paggini
    5.7k
    70% dinamovaca ne zna pročitat kaj u izvještaju pišeMlađi referent

    70% Dinamovaca (a isto vrijedi i za ostali hrvatski puk) niti otvara članke, nego vijesti konzumiraju preko naslova thumbnailova koji im izlaze na Facebook feedu i onda pricaju s ostalom ekipom u stilu "jebote nesto sam citao da se Dinamo raspada...."

    Pozdravljam ovakva priopćenja
  • The Undertaker
    3.9k
    Kao peto, ovako im samo dajete na važnosti. Ja članak nisam ni pročitao i danas bi bio zaboravljen. Ovako neće biti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja članak nisam ni pročitao i danas bi bio zaboravljen. Ovako neće biti.The Undertaker

    Ma vec je zaboravljeno i jedno i drugo
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Zato sto mediji stvaraju negativnu sliku. Tako ti ja sjedim medju 20ak ljudi di pojedini objasnjavaju kako 12 milijuna eura duga koji ce jos rasti nije uopce alarmantno i da je to sasvim normalno poslovanje,dok isti ti ljudi kazu kako klub koji je platio porez na dobit nema za place. Sad razmisli o kojim klubovima je rijec
  • Zagi
    4.9k
    Lesi i Ničota plasiraju jednu lažnu tezu (da možda nećemo imati za plaće kroz 6 mj) i ta tema dominira mjesecima.
    Podcjenjuje se utjecaj medijskih narativa. Sjetite se samo atmosfere tu na forumu.
  • DiddyGuela
    826
    Priopcenje je prava i pravovremena reakcija kluba na kampanju lazi novinara kojom smo mi navijaci bombardirani vec duzi niz vremena.
  • Jurki
    8.4k
    Ne kuzim.. ne valja kad se ne odreagira na piskaranja u medijima, a kad se odgovori priopcenjem.. onda opet ne valja?
    Treba im konacno stati na kraj. Dapace ovo priopcenje je po meni premlako napisano.. vec se trebalo ostro odreagirati iz kluba i zaprijetiti tuzbama prema novinarima zbog iznosenja netocnih i neprovjerenih informacija.
    Kaj treba da svaka fukara obrise svoje cipele o klub kak mu se kurac digne?
  • Keyser Soze
    8k
    Podržavam priopćenje, vjerujem ljudima u klubu i nadam se da mogućnost neigranja LP ne znači neke veće financijske probleme.
  • Izet Hajrović
    809
    Ljudi, stanite na loptu. Niti vi niti novinari, a niti nova garnitura ne zna točno kakvo je financijsko stanje. Činjenica je da su plaće kasnile prošle godine u lipnju što je jasan indikator da financijsko stanje nije (bilo) bajno, a to je pak logična posljedica svih onih događaja u klubu koji nisu bili vezani uz sami teren. Lesički je radio u klubu te je svojim analno-spinološkim sposobnostima stekao izvore koji mu puno toga otkrivaju, odnosno otkrivali su mu, danas toga više nema ako smijem primijetiti. Bio je upućen u dosta detalja i dosta se njegovih prognoza po pitanju samih financija ispostavilo točnim, a drugi je par rukava kako je on to prezentirao u javnosti i je li uopće trebao neke stvari iznositi. S 31.12. postojale su obveze koje je potrebno podmiriti i one iznose onoliko koliko se pisalo tako da nam taj plus od oko 5 mil. ne znači puno tako da se iz neke perspektive može gledati da smo zapravo u minusu što je i logična posljedica neigranja financijski jačih natjecanja, slabijih izlaznih transfera, itd. i nema potrebe da se dižete na zadnje noge jer netko proziva novu vlast koja nema veze s ovim financijama. Da je sve funkcioniralo kako treba, do ovakve promjene vlasti vjerojatno ne bi niti došlo tako da će biti neprocjenjiva satisfakcija kada ljudi, koje smo izabrali, izvedu Dinamo na pravi put s puno manjom ovisnošću o varijabilnim prihodima.
  • Bosna86
    11.5k
    Činjenica je da su plaće kasnile prošle godine u lipnju što je jasan indikator da financijsko stanje nije (bilo) bajno,Izet Hajrović

    Nije činjenica

    Bio je upućen u dosta detalja i dosta se njegovih prognoza po pitanju samih financija ispostavilo točnimIzet Hajrović

    Ja evo ne Pamtim nijednu
  • emilperska
    3k
    Financijski izvjestaj na 31.12.2023 je cisto solidan. Pogotovo s obzirom na sve.. Financijska situacija po ovo nije losija nego npr 2018. ili 2019. A vidim da je cilj bio stvorit dramu. Ne znam ciji igrac taj novinar da tako piše..
    Ali sluzbeno priopcenje je jedina normalna reakcija, sljedeci korak je tuzba..

    Opet pozivam Vicu, Nicotu i Tironija da pitaju gdje je prva stranica Hajdukovog revizorskog izvjestaja..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.