• Purger
    360
    Hajduk će i iduću sezonu imati dobru ekipu i po mojem mišljenju, konkurentu za naslovBlueshadow86

    Slažem se
  • Juznjak
    3k
    pukijaPurger

    Od svega što si napisao mene iskreno najviše zanima je li pušiš ti njemu ili on tebi pa se zovete ovim slatkim nadimcima
  • Danko
    552

    Nisam baš siguran da će moći plaćati takav roster + nadodaj novog trenera koji će, ako žele rezultat ,biti jako skup.
  • dzis
    566
    Tovari se nadaju Keku. Ako bude dosputan vjerujem da ce dinamo tu uskociti
  • superhik
    10.2k
    Tovari se nadaju Kekudzis

    Po mogućnosti za 1€ mjesečno
  • Purger
    360
    Nisam baš siguran da će moći plaćati takav roster + nadodaj novog trenera koji će, ako žele rezultat ,biti jako skup.Danko

    Perišić ih odvede u Konferencijsku ligu i evo ti love
  • Danko
    552

    Oće, ko šta ih je i livaja odveo.
  • badjibadara
    1.7k
    Perišić ih NAS odvede u Konferencijsku ligu i evo ti lovePurger
  • Purger
    360


    Perišić je ipak "malo" bolji igrač od Livaje
  • Jurki
    8.5k
    Perišić ih odvede u Konferencijsku ligu i evo ti lovePurger

    Ti stvarno mislis da oni mogu uci u konf ligu sa onim njihovim usranim koeficijentom? Mislis da ih igrac moze dotegliti do konf lige.. koji ima 36 godina, upitnog zdravlja.. i jos kaj je upitno dal bu ostal dolje ..
    daj se nemoj sramotiti..
    stvarno bi si mogli svi tu na forumu pomisliti ili si tovar ili trolas..
    I je vidli smo kak je velka lova u konf ligi.. 6-7 milja eura i to za cetvrtfinale.
  • Purger
    360
    koji ima 36 godina, upitnog zdravljaJurki

    I koji je na 50% snage i protiv Dinama i protiv Rijeke bio najbolji igrač na terenu
  • Bosna86
    11.6k
    Evo završio sam posao pa sam dobre volje, dajem ti još jedan gratis komentar pa ću te blokirati onda
  • Oluja
    3.6k
    Kako da oni ne budu euforicni kad ih neki od nas vec svrstavaju u ozbiljne konkurente za naslov iduce sezone? Zaboravljate da su u totalnom rasulu i da se nece tek tako oporaviti, a mi tesko da mozemo biti gori od ovoga sto smo bili ove sezone. Odigra li nasa uprava bar donekle pristojno prijelazni rok nitko nam nece biti konkurent.
  • Brusa
    667
    ti si fakat troler žešći...
  • Jurki
    8.5k
    rasprava s tobom nema smisla.
    Nisi odgovorio niti na jedno pitanje koje sam postavil. I to sasvim realno pitanje u vezi plasmana i financija u konf ligi.
    Pitam se kaj ti zapravo radis na Zoni Dinamo.. inace ako nisi znal imaju tovari svoj forum na sportnetu pa tam mozes njima prodavati demagogiju kak iz dugova napraviti megamomcad, kak polomljeni 36to godisnji igraci vuku momcad cijelu sezonu.
    Inace kaj se njihove Europe tice sljedece sezone.. @Purger zelim im ispadanje u prvom pretkolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.