• Mlađi referent
    10.4k


    Ma i ja svom izvoru vjerujem, zato sam objavio bez da sam provjeravao mainstream medije. Ova 3 posta sam naknadno našao da se o tom priča

    Al bilo kako bilo, nastavit ću sa svojom zlom fašistoidnom kampanjom bullyinga mladih ljevičarki, da.Paggini

    Pa gledaj, svaka mlada ljevičarka će ti reći da je jedan od vodećih problema prenapučenost zemlje. Zlobnici bi rekli da bullyijanjem radimo uslugu zemlji.

    Inače, uvijek je upitno koliko je ona, ako je, poletila radi bullyinga, a koliko je ala Bago pomislila da može letit nakon jedne zabavne večeri
  • Eduardo
    17.2k
    bojkotiraju li tovari po ZG-u vožnju tramvajom?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nas najpopularniji portal ima za novinare psihicki nestabilne osobe. Samarzija, Duhacek, Dauenhauer i da ne nabrajam dalje. Takvi kroje ljudima misljenje i stavove :zip:
  • Sljeme
    1.7k
    znalo se, al nigdje nije nista napisano, ne sjecam se ni da je potvrdjeno samoubojstvo...Jaro

    Nikad se ne piše o samoubojstvima u medijima jer su istraživanja pokazala da takve objave potiču psihički rastrojene na nova samoubojstva.
  • Jaro
    5.4k
    NikadSljeme

    samo što se nekad piše... Nikad se ne piše kad je netko "njihov" u igri...
  • Paggini
    5.7k
    Nikad se ne piše o samoubojstvima u medijimaSljeme

    ha, kako se uzme, ne pišu o našim samoubojstvima jer i nisu pretjerano medijski zanimljiva, ali se to piše lijevo i desno kad se netko ubije u srbiji, portugalu, nizozemskoj ili SAD-u...
  • Sljeme
    1.7k
    samo što se nekad piše... Nikad se ne piše kad je netko "njihov" u igri...Jaro

    Znam da postoje razne smjernice o izbjegavanju izvještavanja o samoubojstvima ili ako se već izvještava onda u rukavicama. Međutim, sigurno da će se, poznavajući njihov modus operandi, lijevi mediji (Index i ekipa) držati smjernica ako se radi o "njihovima", ali ako se radi npr. o hrvatskom branitelju onda neće.
  • Brotnjo
    470
    Ma jebo njih.
    Trebali smo prodati sliku nekom portalu i janje zavrtit :lol: nema portala koji nam nije sliku ukrao
  • Deleted User
    0
    dečki bilo čije samoubojstvo , pokušaj istog ili koja već verzija nije stvar za zajebanciju. ako je neki fake news onda treba imati dokaze pa ćemo se sprdati ali ovako stvarno nije fora. sori što ubijam atmosferu ali čim se spomene samoubojstvo treba bit pažljiv i ne radit sprdnju od tog, nebitno o kom se radi.
  • Krizy
    35.4k

    Jedan od najboljih kanala na youtubeu.
    Pokazatelj kroz šta sve prolaze policajci u SAD-u.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Decki, ako moze tko bacit analizu ruke Modrica i lika koji lista Marcu bio bi zahvalan. Ne mogu naci na kojem topicu je bilo..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    grande Krizy :love: Imas pivu kad naletis.
  • Krizy
    35.4k
    Hahaha skupilo se boca od mnogih tu, vrijeme je da dođem i dokažem da sam stvarna osoba :rofl: :rofl:

    Nažalost, nemam trenutno baš previše slobodnog vremena, ali ako Bog da bar na zadnje kolo dolazim, ako ne prije.

    Ne pišem zbog piva, hvala svima svakako :cool:
  • javolimtebejako
    640
    ruka izanalizirana, pršut analiziran.. šteta što nema još nekih tragova s kojima se možemo pozabavit :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.