• Doktor Kunić
    2.4k
    Dobro jutro! 100441! Živili!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Dobro jutro svima i sretan 10.04.

  • Brotnjo
    470
    PXL-20240410-070149076.jpg Voza nam se Modrić po gradu :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Linija 10 do Modrića.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nemamo prikladnu temu pa ću napisati ovdje

    Hana Samaržija, intelektualna krema ljevice, je nakon vlastitog priznanja o prostituciji pokušala izvršit samoubojstvo, bezuspješno.

    Očekujem uskoro prebacivanje na “svi ste krivi”, prljavi nasilnici s desnice!
  • Paggini
    5.7k
    Hana Samaržija, intelektualna krema ljevice, je nakon vlastitog priznanja o prostituciji pokušala izvršit samoubojstvo, bezuspješno.Mlađi referent

    Ima li neka vijest o tome? Jer sve mi zvuči kao whapp prenemaganje.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Trifunović je koliko vidim jedini javno napisao
  • Paggini
    5.7k
    Ahahahahah da, tom propalom narkomunističkom vojvodi ću vjerovati hahaha, taj bi s tobom gledao u sunce i govorio ti da je noć, jebeni ljigavac ljigavi.

    Da se mala bacila, grmile bi novine. A i zanimljivo, svi članci o maloj su izbrisani, ne znam jeste primjetili? Mamica rektorica okrenula par brojeva očito. :) Toliko o našem neovisnom novinarstvu.
  • Neki tip
    19k
    Da se mala bacila, grmile bi novine. A i zanimljivo, svi članci o maloj su izbrisani, ne znam jeste primjetili?Paggini

    Prva i druga rečenica su malo kontradiktorne, zar ne?
  • Jaro
    5.4k
    u slucaju (pokusaja) samoubojstva ekipe "iz krugova" krece val sutnje i pozivanja na dostojanstvo i zastitu javnosti od izlaganja stvarima koje "bi mogle poticati ljude na samoubojstvo".
    Naravno, ako se radi o nekome van krugova onda se u detalje pise o svemu...
  • Paggini
    5.7k


    Haha, a kak se uzme, mogu sad razlagat, ali mislim da bi se svakako obznanilo da je došlo do nekog pokušaja, odnosno ne bi mi jedini izvor bio Sergej Trifunović koji je to čuo u whatapp chain poruci.



    Moguće, ali o Bagi se znalo iste sekunde skoro.
  • Jaro
    5.4k
    znalo se, al nigdje nije nista napisano, ne sjecam se ni da je potvrdjeno samoubojstvo...
  • Mlađi referent
    10.4k


    Despot je isto imao objavu, maknuta je, a i uvijek rado viđena Vujčićka se ubacila s vrlo indikativnom objavom.

    Moji filozofski izvori kažu da je istina, i da se u tom krugu priča tako
  • Paggini
    5.7k
    Moji filozofski izvori kažu da je istina, i da se u tom krugu priča takoMlađi referent

    A onda povlačim gore izrečeno, tebe već mogu uzeti kao relevantan izvor.

    Al bilo kako bilo, nastavit ću sa svojom zlom fašistoidnom kampanjom bullyinga mladih ljevičarki, da.
  • Droljo
    4.8k
    Opet vi politiku u ovu butigu! Nisam zadovoljan :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.