• Papastrumf
    9.3k
    Nista neobicno buduci da je vlasnik dugogodisnji lokalni hdz-ovac.
  • Guinness
    1.9k
    Izabranici Nenada Bjelice okupit će se 7. siječnja te će u Zagrebu biti do 13. siječnja. Tada kreću u Rovinj gdje će biti do 25. siječnja. Prvu pripremnu utakmicu odigrat će 11. siječnja u Maksimiru protiv mađarskog ZTE-a, dok prvi protivnik u Isti nije poznat, već se samo zna da se igra 17. siječnja.

    Generalka za nastavak sezone bit će 25. siječnja protiv slovenskog prvoligaša Kopra. 'Modri' otvaraju proljetni dio prvenstva protiv Slaven Belupa na Maksimiru, 1. veljače protiv Slaven Belupa.

    Raspored pripremnih utakmica Dinama:

    11. siječnja 2020.: Dinamo - ZTE

    17. siječnja 2020.: Dinamo - ?

    25. siječnja 2020.: Dinamo - Koper

    24sata malo drukčije govori od SN, i konkretno s datumima
  • Cosey
    429
    Jel mi prvu tekmu, protiv Belupa, igramo na Maksimiru ili u Koprivnici?
    Pitam jer na stranicama Dinama već dugo stoji da se igra na Maksimiru. Vidim gore da se spominje Maksimir, ali jel to ziher?
  • Kwedi
    3.8k
    Koprivnica
  • Krizy
    34.9k
    Golman u Ligi prvaka (Livaković):

    Minuta: 540
    Obrane: 22
    Obrane unutar 16m: 14
    Boksane lopte: 3
    Uhvaćene visoke lopte: 1
    Istrčavanja: 1/1

    Skrivljeni udarci: 1
    Dodira: 219
    Točna dodavanja: 69/151 (46%)
    Duge lopte: 49/141 (35%)

    Otklonjena opasnost: 5

    Dueli na tlu: 1/1
    Zračni dueli: 1/1
    Pretrpljeni prekršaji: 1
  • Krizy
    34.9k
    Obrana u Ligi prvaka (Leovac, Moubandje, Dilaver, Theophile, Perić, Stojanović):

    Minuta: 2473
    Golovi: 1
    Asistencije: 4
    Žuti kartoni: 10

    Otklonjena opasnost: 89
    Blokirani udarci: 13
    Presijecanja: 45
    Oduzete lopte: 53
    Predriblan: 22
    Otklonjena opasnost s linije: 1
    Skrivljeni udarci: 1
    Skrivljeni penali: 2

    Dueli na tlu: 80/168 (48%)
    Zračni dueli: 40/76 (53%)
    Posjeda izgubljeno: 317
    Prekršaji: 42
    Pretrpljeni prekršaji: 15

    Dodira: 1360
    Točna dodavanja: 628/837 (75%)
    Ključna dodavanja: 13
    Centaršutevi: 5/42 (12%)
    Duge lopte: 48/115 (42%)
    Kreirane velike prilike: 4

    Udarci u okvir: 4
    Udarci izvan okvira: 2
    Udaraca blokirano: 3
    Driblinzi: 8/11 (73%)
    Pogođen okvir gola: 1
  • BluePhone67
    3.1k
    zjyo270spqef1fhq.jpg

    Sn 31.12.2019
  • Kwedi
    3.8k
    Opet Ničota sere i izmišlja. Govno.
  • BluePhone67
    3.1k
    U Novoj Godini nove stranice života pišemo.

    Posto odlazim iz projekta Zona Dinamo iz svih platformi radi privatnih obaveza, molim da od danas uzmete u obzir da neodgovaram niti imam mogucnost za niti jednu akciju, objavu, lajk, sliku, video ili komentar bila ona dobra ili losa sto god se ticalo Zone pa ni ovog foruma. Molim da moderatori maknu moju moderaciju do 1.2.2020 godine gdje se nadam da cu ispunit sve obaveze sto su ostale iza mene kao sto su nagrade i majice, sponzori itd.. Itd.. , a onda cemo i umirovit i ovaj nick, pa eto dragi moji zelim Vam svako dobro, Vama i Vasoj familiji i uspjesnu 2020 god i zahvaljujem se svima na dosadasnjoj suradnji.

    Citamo se i dalje, do 1.2.2020 sve cu rijesavat isključivo privatnim porukama.

    Lp,
    BluePhone67
  • deda
    27.3k
    Dragi moji Dinamovci, sretnu, zdravu i uspješnu Novu 2020. godinu želim Vam u ime Zone Dinamo i u svoje osobno ime. Da nam Dinamo bude još jači, veći, da konačno krene izgradnja novog stadiona, da postane transparentan i demokratski klub kakav zaslužujemo. Sretno svima! :heart:

    Priliku koristim da se zahvalim našem dragom kolegi Bluephone67 koji nas napušta za sve ono što je napravio za Zonu Dinamo, a to je strašno puno, mi to vrlo dobro znamo. Hvala ti, naša su ti vrata uvijek otvorena! :heart: :pray:
  • reziser
    6.2k

    Sa žaljenjem sam pročitao ovaj post. Sve najbolje u poslovnom i privatnom svijetu želim i da se što prije vratiš na zonu...
    Falit ćeš nam...
    Hvala na svemu učinjenom za dinamo i zonu :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.