• Svi na Sjever
    1.9k
    Nikakve koristi od bilih tića...
  • dd29
    241
    Rijeka nije primila gol iz igre od 28.1.
  • emilperska
    3.1k
    Ovo je njihov sluzbeni kraj..

    Sad ide naša operacija Sušak..

    Ali srednjorocno smo se rijesili glavne konkurencije. Oni da su ove godine osvojili bar jedan trofej, taj balon bi se puhao i dalje i pitanje gdje bi to islo s Babom, restoranima u Splitu, nekretninama, ugovorima "za 1 EUR"..

    Ovako laku noc titoistima..
  • Endeavour
    416
    Opet se Rijeka provukla... Ovako je i Lokose pobjedila u kupu. Naslov nam je sve dalje. Možda Istra bude imala više sreće.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Screenshot-20240407-212947-Samsung-Internet.jpg

    "Kojim god putem probaju, vrte se u krug"
  • hardek
    1.4k
    Uvijek je lijepo kad tovari izgube al nažalost za nas je ovo bio najgori ishod. Nadao sam se da će bit X i mogao je bit da je Trajkovski zabio onaj zicer. Perišić je stvarno klasa.

    Ova Rijeka uvijek nađe način za zabit gol, kad god su izgledali da bi mogli kiksat ukaže im se neki Galešić ili Smolčić iz kornera, bomba Pašalića...
  • don
    1.8k
    Naslov nam je sve daljeEndeavour

    ? :rofl:
  • Krizy
    36.5k
    Rijeka 1065 minuta nije primila gol iz igre.
    Posljednji gol iz igre su primili 28.01. protiv Hajduka u 15. minuti.
    Računajući i tu utakmicu u sljedećih 1065 minuta imaju gol-razliku 23-1.
    Jedini gol u tome razdoblju primili su od Dinama iz jedanaesterca.
  • wolfgang14
    1.1k
    Nikad jači šampionski hajduk s Perišićem i Brekalom :strong:

    Untitled.png
  • Purger
    360
    Ljudi mi imamo -5 uz utakmicu manje i još jedan dvoboj na Rujevici.

    Sve je u našim nogama.

    Bitno je da je hajduk ostao bez titule
  • Kepec
    4.8k
    Prije utakmice nisam bio siguran je li bi radije pobjedu Rijeke, Hajduka ili x.
    Sad nakon pobjede Rijeke sam shvatio da je to ono kaj sam htio. Tovari su sad iza njih 10 bodova i apsolutno su ispali iz utrke za naslov, a usput su u tjedan dana 3. put slušali "Jedna će torcida..."
    Mi ako želimo biti prvaci želim da budemo prvaci kako spada. Ako ne možemo pobjediti Rijeku na Rujevici ne zaslužujemo biti prvaci. Ako ih pobjedimo pokazati ćemo tko smo.
    Naravno do Rujevice je još puno utakmica, korak po korak.
  • Noel
    4k
    Nadam se da je ovo konačni kraj ovog propalog kluba.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Gledati samo sebe i to je to ..Gorica se neće sama pobjediti ..a znamo da je s njima muke bilo tamo
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sunce ti kalajisano ovih pola ne može hodati na kraju tekme. Rijetko, ali stvarno rijetko vidiš ovako nespremnu momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.