• Li d1986
    82
    Mislim da nam ovo najvise odgovara jer nebi volio da na rujevici idemo na x
  • hardek
    1.4k
    Osim utakmice s nama jedine tekme di vidim da Rijeka može prosut bodove su gostovanja protiv Osijeka i Lokse. Volio bi vjerovat da bi i u derbiju Učke sljedeći tjedan mogli al stvarno teško.
  • dzis
    581
    Nije ovo lose. Sve je na nama.

    Tovari su i sluzbeno gotovi i sada rjesavamo sa Rijekom prvenstvo. Cak nije lose niti ici sa zaostatkom na rujevicu,barem jakir onda ne moze ici sa idejom o remiju u glavi.
  • superhik
    10.4k
    Uprava i navijači Hajduka večeras

    enio-mestrovic-ricard.gif
  • Jurki
    8.8k
    da vjeruje kako ce Hajduk ove godine biti prvak
    — NitkoBitan

    Samo cu reci jedno gospodinu Andyju Bari.. bit ce kurac hajduk sampion.

    Pozdrav Bari
  • DrawTube
    3k
    Hoćemo uživo reakciju Mirte i Mojmire
  • Captain America
    14k
    Pašalić :rofl:

    U svlačionici su me malo zajebavali da je to bila korizma i post, ali evo napokon je to završilo.
  • rioda
    2.6k
    Ma bit će im sklisko i u Puli i Varaždinu. Nemaju više neku igru prema naprijed, provlače se. Istra će biti nabrijana, mogu im uzeti bod
  • NitkoBitan
    12.3k
    Od duple krune do "samo" 3. mjesta u prvenstvu. Pa to su uglavnom "osvajali" i svih ovih godina :rofl: :rofl:

    Atomski Hajduk eksplodirao i izvrsio samoubojstvo.
  • hardek
    1.4k
    Učinilo mi se da s Varaždinom igraju doma, u svakom slučaju dobro je što imaju dosta gostovanja za odradit.

    Moje neko mišljenje je da kada kiksaju jednom, kiksat će još jednom tako to uglavnom bude kada ekipe uđu u neke lude serije sa pobjedama i neprimljenim golovima, onda odma nakon jednog kiksa ide drugi. Samo se treba desit taj jedan kiks. Sad mi već izgledaju dosta ispuhano u odnosu na prije par kola
  • GaijiZG
    595
    Ma trebamo bit zahvalni Lukši kaj je dal otkaz i Dambrauskasu i Leki, a magu iz Zmijavaca daje 9 života.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tri strana suca, 0-0-3, gol razlika 0-3.
    Živio puštač var snimki!
  • Brusa
    733
    Pustite druge.... Mi smo dinamo! Hajduk smo izbacili iz kupa, dobili u prvenstvu s čime su u biti oni otpali, sad je na redu rijeka. Dobiti ih i u prvenstvu i u kupu, neka vide tko je dinamo! Pustite kalkulacije i nadanja... Sve je na nama
  • jedan u nizu
    6.1k
    Svi bi mi potpisali da ako mi ne osvojimo titulu, da to bude Rijeka, a ne žgadija.

    Pricuvni plan B je osiguran,

    Idemo sada po taj plan A!!
  • Jurki
    8.8k
    Vezano na Rijeku i moguce kikseve.. mogla bi ih Istra sjebat na Drosini.. los teren.. velike brojke.. onaj Filet mi se dopal.. budu napaljeni.. svi preduvjeti za kiks su tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.