• jedan u nizu
    5.7k
    Sta da uzmem, zapad dolje 1 ili 10, koja je razlika?Marley

    pa nikakva ako gledas utakmicu, i jedan i drugi sektor su na rubovima terena.
    Jedina razlika (ne tako mala) je sto je sektor 1 blize sjeveru, pa ces bolje doziviti, vidjeti i cuti atmosferu sa sjevera.
    I taj sektor blize sjevru vise navija kada se poziva zapad na navijanje.
  • Nino Bule
    11.3k


    Sa 1 si blize sjeveru pa cete bolje cuti navijanje, uclanit sebe i klinca mozes online i odma onda preuzeti besplatne ulaznice na https://tickets.gnkdinamo.hr/ , preporucam to odma rjesit jer bi sutra moglo ne bit zapada dolje.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Sa sektora 1 na sjeveru se vjerojatno ni ne vidi cijeli sjever dolje zbog "mrtvog kuta". Ja bi uzeo desetku, bolji pogled na sjever. Bez obzira kaj je dalje od sjevera... pa nece nas 20 Demona nadglasat.
  • Nino Bule
    11.3k


    Nije stvar nadglasavanja nego atmosfere, u svakom slucaju manje vise svejedno
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ma misio sam u smislu da je bezveze bit blize jugu kad je na toj tribini dosta Armade i Torcide jer se oni tamo bolje cuju. Sada je prakticki svejedno, a i ljepsi je pogled sa desetke. Takoder mozda je bolje na desetku zbog mogucih petardi i baklji, gospoda panicari oko svega :smile:
  • Marley
    778
    ma ne panicarim vise, idem ipak bez djece :rofl: moram sama probit led, tako mi je lakse :grimace:
  • Droljo
    4.8k
    uclanit sebe i klinca mozes online i odma onda preuzeti besplatne ulaznice na https://tickets.gnkdinamo.hr/ , preporucam to odma rjesit jer bi sutra moglo ne bit zapada dolje.Nino Bule

    Mislim da kad je otvoren sjever gore da nemreš uzet za zapad besplatne karte. Možda griješim
  • Marley
    778
    Dajte pomozite s kupovinom vec sam zapela. Htjela sam promijeniti nacin placanja pa sam isla ponovo, i sad mi ne da kupiti jer kaze "osoba vec ima ulaznicu ili je u procesu kupovine".

    Sorry admini na teskom spamanju teme, samo jos ovo da zavrsim :sweat:
  • deda
    27.6k
    Iziđite van skroz i pokušajte ponovno.
  • Marley
    778
    Hvala puno, uspjela sam. Trebalo je isteci onih 10 min za placanje.

    Hvala svima na strpljenju :grimace:
    Sutra navecer cu vidjet trebam li vam zahvaliti sto ste me nagovorili :lol:
  • jedan u nizu
    5.7k

    bas pogledao jucer.
    Kako je covjek nahvalio torcidum strasno nesto.
    Prikazao onih 15min cijele tekme kada su svi navijali, a nije nista spomenuo kada se ugase ostatak utakmice.
    Malo bljuv, ali ajde stranac je, tamo je na njihvom terenu.
    Vjerovatno ni sam nije skuzio da se jace cuju nase pjesme, vec je mislio da cijeli stadion navija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.