• Marley
    871
    ne spominji da se srusi tribina :lol:
    Imam i totalnu fobiju od potresa :roll: :sweat:
  • Nino Bule
    11.5k

    Tebi je najbolje da ne izlazis iz kuce jer postoji šansa da te komet pogodi, ili grom strefi.
  • Mayo
    138
    Onda ni ne pjevaš Srušit će se stadion u Dinamo ja volim, ne?
  • Marley
    871
    Sve me strah ovdje to napisati, ali evo hocu. Dakle ja nikad nisam bila na Dinamovoj utakmici. A opsesivno pratim nogomet opcenito i Dinamo. I odlucila sam da zelim pobijediti te neke strahove u glavi i krenuti na utakmice i pruziti podrsku i na taj nacin.

    Dok s druge strane, kao klinka sam jedva izvukla zivu glavu (karikiram) u kolovozu 2005. na Hajduk-Debrecen :grimace: :sweat:

    Bez osuda please :grimace:
  • Nino Bule
    11.5k


    Nemaš se kaj onda mislit, ova nedjelja ti je savršena prilika za probit led, dosta ljudi sto znaci dobru atmosferu i zagarantiran provod, a utakmica bez pravih tenzija i rizika od nekog sranja. Lijepo odma na tickets.gnkdinamo.hr i uzmes si zapad dolje dok ga ima.

    Sad il nikad.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vise problema i tucnjava ima po nocnim klubovima, festivalima i koncertima nego po Dinamovim utakmicama (pogotovo na onim "manjim"). Vjerujem da si to sve prosla... Kak god, ionak nema vise sjevera dolje. Zapad je vise manje kao kazaliste.
  • Marley
    871
    Kak je s malom djecom, jel placaju kartu ili se mogu prosvercat?
  • Marley
    871
    a jesam prosla, da, kazem ti da sam s Poljuda bjezala pred vodenim topovima :rofl:
    Samo tad me opcenito niceg nije bilo strah, jedva me caca odvukao s tribine i htjela sam ostat, mladost ludost.
    U medjuvremenu sam valjda sazrila u glavi, ocito i previse :roll:
  • Danko
    595

    Plaćaju se karte, puna cijena.
  • blue heart 72
    1.4k
    skroz krivi pristup. Na Dinamu se jednostavno ne šverca. Navijač uvijek kupi svoju ulaznicu (ili u našem slučaju iskoristi pogodnost za četiri gratis ulaska sa članskom iskaznicom). Kakva je situacija sa klincima ne znam, ali pretpostavljam da je do određene granice besplatan ulaz, a od neke na dalje jeftiniji.
  • Marley
    871
    pa to mislim. Malo mi je too much da za dijete od 6 godina placam 15 eura. Ali eto nemam pojma, pa pitam.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Klinca uclanis za 10 eura, sebe za 20 i imate 4 tekme za dz.
  • nemapredaje
    2k


    Odi, vjeruj mi.

    Ne da nećeš požaliti, nego ćeš se oduševiti. To je neponovljivo iskustvo.

    Vjerujem da si bila na nekom koncertu. E ovo je 10 puta bolje.

    A tek kad je neka velika tekma …
  • Nino Bule
    11.5k
    Malo mi je too much da za dijete od 6 godina placam 15 eura. Ali eto nemam pojma, pa pitam.Marley

    Kako ti je netko vec rekao, uclani sebe i dijete za 30 eura i imate po 4 karte besplatne, taman 4 domace utakmice do kraja sezone.
  • Marley
    871
    Jebemu, nagovorili ste me :rofl:
    Sta da uzmem, zapad dolje 1 ili 10, koja je razlika?
    Nisam bila nikad tamo, osim na sjeveru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.