• Kwedi
    3.8k
    Koji je Ničota kreten.

    Naslov Hajrović ide iz Dinama, u tekstu samo "kibi-dabi" konstrukcije gdje ovaj debil pretpostavlja iz ničeg nešto, a ustvari veliko ništa.
  • deda
    26.3k
    Zanimljivo je kako je to antinovinarstvo i šarlatanstvo postalo apsolutni standard novinarstva. Više mi to sve skupa liči Babi Vangi ili tarotu. Jedna stvar je napisati analizu, a druga ovo copranje.
  • Krizy
    33.6k
    231 utakmicu zaredom je odigrao Kevin Théophile-Catherine u ligama petica bez da je ijednom bio zamijenjen, što je rekord u ovom desetljeću!

    https://mobile.twitter.com/OptaJean/status/1210923358147268608
  • Neki tip
    18.3k
    Više mi to sve skupa liči Babi Vangi ili tarotu. Jedna stvar je napisati analizu, a druga ovo copranje.deda

    Znam da je bezveze sam sebe citirati, ali moram ponoviti post otprije 2 tjedna..

    Muka bi bude od Sportskih novosti od 15.12. do početka veljače.

    Mogao bi ovdje, a i ondje, nista se ne zna, nešto se priča, došao bi ako, otišao bi ukoliko, nešto se kuha, gdje ima i vatre, priča ide ovako, mnogi bi, neki žele, navodno, dobra opcija, već trljaju ruke, bili su neki, raspitivali se mnogi, sve se zna, nije još gotovo..
    Neki tip sa Zapada

    Nije to ništa novo, iz godine u godinu, odnosno od priprema do priprema se copra, pogađa, a najčešće -

    potpuno izmišlja.
  • Neki tip
    18.3k
    poznavajući Ničotin rad iliti lik i djelo, rekao bih da se radi o instruiranom članku. Kao, piše on, a zapravo klub neizravno poručuje Izetu da potraži drugi klub i da mu Dinamo neće raditi probleme, odnosno da ne računa na veliku odštetu za njega.
  • Kwedi
    3.8k
    Droljivari je u pravilu zadužen za transfere. Ovaj tutlek samo nagađa.
  • Kwedi
    3.8k
    Al ko i onaj naslov SNa, Dinamo ima sto milijuna eura za prodat. Pa jebem ti mater šugavu.
  • Krizy
    33.6k
    Sretan 27.rođendan našem trenutno najboljem igraču Mislavu Oršiću :party:
  • Ludovic IX
    5k
    Možemo isto tako reći da si bjelica kupuje mir tim svojim izjavama..ovaj sretan jer kao ima zasluge za ovo i pušta bjelici sve na volju..i ako ćemo iskreno, Mamić ni dolje nema previše što za reći u zadnjih godinu dana..i to je zasluga bjelice i igrača jer što god rekao, može biti samo kontraproduktivno.
  • BluePhone67
    3k
    Mozda nema ZM ali imaju novinari.

    UEFA je neizravno odala veliko priznanje Zdravku Mamiću, koji je najzaslužniji za sportske i poslovne uspjehe Dinama zadnjih petnaestak godina.

    https://www.sportcom.hr/sport/nogomet/dinamo/zdravko-mamic-dobio-veliko-priznanje-dinamo-medu-deset-nauspjesnijih-klubova-lige-prvaka-u-zadnjem-desetljecu
  • deda
    26.3k
    Tko je taj I.V.?
  • Kwedi
    3.8k
    Igor Vranić, glavni urednik
  • Nbbbm
    187
    Jedini spas Dinamu je izbacivanje u najniži rang natjecanja i kompletno izbacivanje Glavinih kadrova iz kluba, zadnjih 15 godina su najveća i neizbrisiva sramota u povijesti kluba, sve ostalo su puste priče, nazivajte me utopistom, idealistom, nerealnim i nek se niko ne naljuti jer ste me već banirali zbog 'prćije' ali to je činjenica :smile:
  • SAS1987
    13k
    država i grad su, i jos uvjek aktivno podrzavaju pljacku i sva ostala stranka oko Dinama a sad neki želite izbacivanje kluba.

    To je naš klub i jedino sto je treba izbaciti milom ili silom je govno od uprave.
  • Kwedi
    3.8k
    Govori Marofčan i o nekoj katarzi kluba s obzirom na sve kaj se gledalo kroz prste,al to se ne bu desilo.
    Kad bi bili pravedništva na cijeloj nogometnoj sceni, onda bi jedino u HNLu valjda ostalo Slaven Belupo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.