• Dudu
    2.6k


    Da, da. Svejedno impresivno da bi i bez Olma vrijednost ostala iznad 100 milki.
  • deda
    27.6k
    Bjelkan je apsolutno zaradio svoju plaću
  • Kwedi
    3.8k
    Koja je milijun eura neto ako se smije reci :smile:
  • marcio amoroso
    32k

    Ja mislim da je to ok. S obzirom na ono što je uradio.
    Općenito sam mišljenja da trener treba imati najveći ugovor u klubu.
  • luftwaffe
    645
    Milijun eura je imao i Vahid, koji je za razliku od Bjelice, ništa napravio
  • Kwedi
    3.8k
    Milijun eura je imao i Vahid, koji je za razliku od Bjelice, ništa napravioluftwaffe

    Usporedba apsurdna na sto razina.
    Al da sažmem u dva fakta:
    - Vaha je imao Mesarića, Sivonjića i Dodu, usred sezone došao
    - Četnik mu je dahtao za vratom


    I svejedno, Paok ga je dijelio od plave besmrtnosti,a sjever je tad bio u bojkotu i ne znam dal je isto istrčati na Maksimir gdje je "armonika dugmetara, donela mi mnogo para, al sad je momenat, menjam instrumenat" ili kad postoji navijački huk koji može pogurat klub protiv grčkih grobara
  • Dino
    2.2k
    Slazem se s @Kwedi , nisu to usti uvjeti
  • deda
    27.6k
    Kad je Bjelkan krenuo drhtali smo ko pičkice i vrtili glavom koji vražji Oršić, truli Petković, pacer Stojanović, neki crnjo i bosanac, kakva je to ekipa. Brzo vi to dečki zaboravljate vidim.
  • agramZ
    2.3k
    Vaha gospodin uvijek bio i ostao za razliku od seljacine bjelice
  • deda
    27.6k
    Što znači seljačina?
  • Dino
    2.2k
    Ne bi ja reko da je bjelica seljos. Pa ljudi, jel bi vi srali po svom poslodavcu?
  • deda
    27.6k
    Neću ja ništa reći, samo pitam što je to seljačina, a što gospodin? A o tom Vahi da ti ja kažem svoje mišljenje pao bi na tri tura.
  • agramZ
    2.3k
    cisto iz zajebancije definicija seljacine - "osoba koja se ponaša vrlo neuglađeno, prostački, nepristojno; prostak"

    vidi se kako se ponasa za vrijeme utakmice.. ako cemo ozbiljno, meni su uglavnom svi ljudi koji na bilo koji nacin hvale mamica ili ga "brane" na bilo koji nacin seljacine, seljoberi... stagod. sve najgore im zelim. na to sam mislio..
  • deda
    27.6k
    Da. To nema veze jedno s drugim. Ok. Seljačine su svi koji su igrali za Dinamo zadnjih 15 godina i radili u Dinamu. Pa tako i Vaha.
  • The Undertaker
    4k
    Za koji dan će biti da bi svatko sa ovom ekipom napravio isto ili bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.