• mali M
    3.3k
    ja se btw da će kazna bit suspenzija stadiona, ALI i gostujućih navijača. Nema smisla kaznit ih za poljud pa ih samo preusmjerit na neki drugi stadion... koja je kazna reć nemojte divljat tu, pređite cestu pa divljajte tamo. jedina moguća kazna je zatvaranje stadiona i sve utakmice prebacit kao domaćinstvo protivniku bez mogućnosti gostujućih navijača. drugo neće shvatiti...
  • masacusec
    3k
    Navijačka solidarnost, koliko god je moguća, mora postojati, no...

    Neredi na Maksimiru 1.5.2010. bili su zapravo vrhunac dugotrajne agresivne represije nad Dinamovim navijačima i tog je dana potrebna bila samo kap da prelije čašu kojom će eskalirati sukob isprovociran od strane organa javnog reda.
    Ovaj cirkus na poljudu produkt je vlastite sportske, organizacijske i navijačke nemoći domaćina kojemu nadmoćniji suparnik nameće komplekse dvije dekade.
    Kratko i jasno!
  • NKDZ86
    206
    Neredi su isključivo krivica policije i kluba njihovog jer kako je moguće da su u manje od minute otvorila vrata tribine i ušli u teren?
    Gdje su kamere? Sigurno ima snimka na koji su način otvorili vrata.
    Također, odgovornost policije je unos velike količine pirotehnike, da li su pregledali tribinu prije?
    Puno neodgovornih pitanja.
  • Peškaman
    2.5k
    Ukoliko si spreman započet nerede u blizini ljudi koji ne žele sudjelovati u njima i bacat po policiji od kamena do euro-palete i bačve piva,onda se nemaš čemu čudit kada vidiš postupanje policije.

    Primjer za videe koji se dijele ovih dana,ono tjeranje ispred pizzerije je zbog toga što su mulci 5 minuta prije toga kamenjima gađali policiju a onda se sakrili unutra.
    Cura,par minuta prije gađa i pjeva pogrdne pjesme na što joj policija naređuje da se odmakne i da ne provocira,gledaj čuda,ljudi su reagirali.
    Ili onaj idiot koji gađa policiju betonskim blokom,šta da je čovjeka pogodio u glavu blokom,tko će objasnit ženi,djeci,roditeljima da mu je neko bližnji ostao invalid zbog idiota.
  • ShanKu
    329
    01.05.2010, je za mene bila prva utakmica Dinama.. bil klinjo
  • Dino
    2.2k
    Za one koji su tada bili premladi, par svjedočanstava:
    https://www.forum.hr/showthread.php?t=545499
    Potpuni sumrak nogometa. Nikad zaboraviti.
    Zagi

    Ne znam koji mi je kurac bio da sam uopce dosao na ideju procitat sva ova svjedocanstva nakon svih videa i vijesti koje sam jos prije pogledao vezano za taj dan, ali sam nevjerojatno zahvalan kaj sam bio premali i kaj me tata tad nije sa sobom poveo na tekmu.

    Strasno, sramotno, frustrirajuce, bolno,…blago svima koji su nakon prozivjelih scena ostali psihicki stabilni.
  • blackbully
    4.4k
    Sigurno ima snimka na koji su način otvorili vrata.NKDZ86

    Mini pila sva vrata otvara... I detaljne pretrese, naravno.

    IMG-20240404-164743-620-edit-538390933245554.jpg
  • Majki2111
    2.6k


    Dobar prikaz svega s Poljuda. Kvalitetan snimak.
  • rioda
    2.1k
    Može malo više o ovome, otkud slika?
  • rioda
    2.1k
    Sad sam pogledao ovo, bome zanimljiva odluka interventne da ih pusti da se vrate na tribinu. Rijetko kad su tako blagi
  • Marley
    779
    upravo citam tvoj upis i ne mogu izdrzat od znatizelje... kud sam isla to citat, ta svjedocanstva, povraca mi se sad.

    A taman sam zadnje vrijeme, tocnije otkad sam tu na Zoni, sve blize odluci da pocnem ici na utakmice. Oh well, not so sure anymore... :sweat:
  • Nino Bule
    11.3k
    A taman sam zadnje vrijeme, tocnije otkad sam tu na Zoni, sve blize odluci da pocnem ici na utakmice. Oh well, not so sure anymore... :sweat:Marley

    Nema te se kaj mislit, nikad ljepsa i pozitivnija atmosfera na stadionu, puno zena, djece, na kraju krajeva postoji i zapadna tribina ako se dvoumite
  • dzgkt
    138
    Ja na sjever redovito vodim klince bez ikakvih problema, apsolutna pozitiva i nikakvih ekscesa. Kad idem s njima stanemo sa strane i to je to. Jedini problem zna nekad bit oko ulaska, al ništa posebno pogotovo ak sam s klincima jer ima poseban ulaz. Tko god se dvoumi dal bi išao neka slobodno dođe i nek mu jedina briga bude kolko jako će navijat.
  • Dino
    2.2k

    Ma sad su dosla neka druga vremena i atmosfera je, usudio bi se reci, skoro pa savrsena. Pogotovo ak odaberes otic na zapadnu tribinu gdje nema sanse da bi ti se nekaj opasnog ikad moglo desit, osim da se srusi tribina :lol:

    Nedavno sam uspjesno nagovorio tri zenske s faksa koje prate nogomet i dinamo da konacno odu na utakmicu i sad zeljno iscekujem cut prve dojmove
  • NitkoBitan
    11.8k
    A taman sam zadnje vrijeme, tocnije otkad sam tu na Zoni, sve blize odluci da pocnem ici na utakmice. Oh well, not so sure anymore...Marley

    Sto vise navijaca na tribinama to bolje. Osobno ne razumijem ljude u Zagrebu koji lijepo nedjeljno poslijepodne provedu cameci doma ili u kaficu umjesto da se zapute do stadiona na utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.