• recikaj86
    90
    Sutra navečer bi mogli očekivat rasprodaju donjih tribina?
  • Bluefanatik
    3
    Što misliš kad će se jedna od gornji tribina otvorit
  • NitkoBitan
    11.9k
    Sutra odlazi sjever. Vjerujem da ce ostat nesto malo zapada(sektor 10 jos nije otvoren) i na dan utakmice tako da nece bit potrebe za otvaranjem dodatne tribine. Ne vidim smisao da na njoj bude 100-200 ljudi. Neka sjever i zapad budu dupkom puni i to je to.
  • deda
    27.7k
    Stanje moje evidencije u 21.20 sati 5. travnja: prodano je oko 3.360 ulaznica od ponuđenih online. Plus oko 900 sektora Z4 i Z8 koji nisu nuđeni online, dakle ukupno više od 4.250 ulaznica.

    Sjevera je preostalo oko 500 komada, po mojoj procjeni on bi trebao biti rasprodan do najkasnije 14 sati u subotu. Zapada je preostalo 950 komada plus sektor Z10 koji još nije pušten u prodaju, a on nosi oko 450 komada.

    Na klubu će biti odluka sutra u popodnevnim satima da li tjerati dalje prodaju zapada kad nestane sjevera ili dodati još jednu tribinu gore u prodaju. U svakom slučaju očekujem rasprodane tribine sjever i zapad dolje uz mogućnost da se pusti još nešto ulaznica za neku gornju tribinu.
  • criticus
    1.1k
    Ne vidim smisao da na njoj bude 100-200 ljudi. Neka sjever i zapad budu dupkom puni i to je to.NitkoBitan

    Ja mislim ako sutra ostane samo malo zapada da na dan utakmice moze otic i tisuca dvije za zapad gore.
  • Liks90
    852
    Teško da će se otvarat gornje etaže, neće ni sektor 10 pustit u prodaju…
  • deda
    27.7k
    Nemojte biti pesimisti. Danas je prodano više ulaznica nego jučer što baš nije uobičajeno. Ako isti ritam bude sutra donje tribine će biti rasprodane. Dakle morat će se otvoriti još jedna tribina.
  • DrawTube
    2.8k
    Čemu pesimizam?
    Protiv Vž i Gorice je bilo 8000 tj 9000 ljudi a prodaja je tekla znatno sporije nego sad.

    Protiv Varaždina je na dan utakmice u 11 sati bilo nešto više od 3000 prodanih ulaznica.

    Protiv Gorice je za vrijeme zadnjeg dedinog izvještaja prije odlaska na tekmu bilo 3000 prodanih karata

    Danas smo tu brojku prešišali još u 7 popodne

    Rekao bih da će i brojači biti peteroznamankasti, a kamoli tribine
  • Peškaman
    2.5k
    Zapad i sjever dolje će se vrlo vjerojatno rasprodati što znači 10,000 ljudi na tribinama protiv Istre,nešto što je do prije ove sezone bilo nepojmljivo,to je jedino bitno,malo po malo,uz bolji stadion brojke će samo rasti.
    Ukoliko već sutra budu rasprodane obadvije tribine,očekujem otvaranje gornje zapadne etaže.
  • Liks90
    852
    Trenutno smo na cca 3480 prodanih ulaznica, plus oko 900 ulaznica kaj nisu u ponudi kako kaže @deda tak da smo na brojci oko 4380, nelose.
  • recikaj86
    90
    4180? Deda je napiso prije 20tak min nesto više od 4250.
  • Liks90
    852
    Z2 ostalo malo vise od 30 ulaznica
  • Liks90
    852
    ma ja sam stavio da ima ovih 700, šta nisu pušteni, tak je bilo, Al izgleda da je prodano još tako da je sad na 900
  • SAS1987
    13.3k
    Stanje moje evidencije u 21.20 sati 5. travnja: prodano je oko 3.360 ulaznica od ponuđenih online. Plus oko 900 sektora Z4 i Z8 koji nisu nuđeni online, dakle ukupno više od 4.250 ulaznica.

    Sjevera je preostalo oko 500 komada, po mojoj procjeni on bi trebao biti rasprodan do najkasnije 14 sati u subotu. Zapada je preostalo 950 komada plus sektor Z10 koji još nije pušten u prodaju, a on nosi oko 450 komada.

    Na klubu će biti odluka sutra u popodnevnim satima da li tjerati dalje prodaju zapada kad nestane sjevera ili dodati još jednu tribinu gore u prodaju. U svakom slučaju očekujem rasprodane tribine sjever i zapad dolje uz mogućnost da se pusti još nešto ulaznica za neku gornju tribinu.
    deda

    Vakula radi vremenske a deda karatanske prognoze :lol:
  • Liks90
    852
    Stanje u 22:50

    Cca 3535, ukupno oko 4435 :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.