• Kwedi
    3.8k
    U pravu si. Pomiješao sam sa sezonom protiv Flore i Maccabija.

    Zagreb je par minuta dijelilo od Old Trafforda, al sve je sjebao Katalinić na klupi Pjesnika.
  • Eduardo
    17.2k
    Trener svih trenera Miroslav Blažević (84) analizirao je najznačajnija nogometna zbivanja u protekloj godini. Kako ste doživjeli Dinamovu jesen u Ligi prvaka, je li to bio korak natrag u odnosu na prošlu sezonu?

    „Bjelica je napravio veliki pomak otkako je došao i imamo razloga svi vjerovati mu. No, imao je jednu fatalnu pogrešku. Kad ga toliko hvalimo, moramo ga i kritizirati, on je suviše mudar da bi to krivo shvatio. Kada vodiš 3:1 u posljednjoj minuti utakmice, ne smiješ to prokockati.“

    „Gledao sam s kakvim oduševljenjem slavi treći pogodak Dinama protiv Šahtara i konstatirao: “Gotovo je, nije više unutra.”. On je ipak mlad trener i to je razlog zašto Dinamo nije prezimio. Da, kriv je, trener je kriv! Bio je siguran da je sve gotovo. Tako je i Bilić napravio igrajući protiv Turaka u Beču. Skači i slavi kad je kraj, a ne prije kraja utakmice!,“ kaže Blažević.

    Je li Bjelici na maksimirskoj klupi lakše što nema Zdravka Mamića u blizini ili mu je teže?

    „Mamić je od Dinama napravio Juventus, a Dinamo je uvijek bio siromašni klub. Ali Mamić je čovjek koji misli da sve zna, ulazi u svlačionicu, on bi razje... i Dalića i Bjelicu.!

    Dakle, dobro je da nije blizu Nenadu Bjelici?

    „A zašto me stalno tjerate da to kažem? Pa uništio je sve živo! Napravio je Juventus, a uništio toliko trenera, mijenjao ih je kako je htio, provodio silu, bio je apsolutni gospodar... Ma pustimo Mamića
  • Kwedi
    3.8k
    Super video, hvala!

    samo mala kritika - mogla je u pozadini neka domaća pjesma vezana uz Zagreb/Dinamo, ova baš malo iritira.
  • Eduardo
    17.2k
    @Kwedi svaka kritika je dobro došla. Imaš pravo, mogla je i neka naša. Ali, iskreno, nije mi uopće palo na pamet da ubacim našu. Valjda jer većinom vrtim te strane kompilacije pa mi nekako ostane taj zvuk strane melodije u uhu. Svakako bilježim za ubuduće.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne znam meni je oke i ovako, ove naše po meni ne pašu najbolje na ovakve videozapise, ali jbg vjerojatno nisam u većini s tim mišljenjem xD

    i da vidio sam da si dva puta pokušo uploadat onaj zapis sa svim golovima, probaj ga napravit privatnim i tu sam link daj i mir, jer ja bi htio vidjet, ali svaki put bude blokiran...
  • Eduardo
    17.2k
    ima trenutno problema s tom kompilacijom zbog copyrighta. Zbog svega toga nije ispala baš onako kako sam zamislio. Trenutno sam je ostavio malo po strani dok odradim druge stvari. Vidjet ću uskoro što ću s tim.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    pa to ti govorim, samo staviš kao privatni video kako bi izbjego Copyright probleme, a nama tu staviš link da možemo vidjet video i ko bog

    bar mislim da bi to funkcioniralo, jer ne vjerujem da će ti Uefa dat da staviš video ove sezone koliko ga god rezo nažalost...
  • BluePhone67
    3.1k
    3a58nb4q7wqyc86c.jpg
    4h55hiwh4x3x9amy.jpg

    Sn 27.12.2019
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma meni rušili i privatne videe radi copyrighta
  • Infinity
    15.2k
    Vidjam cesto sazetke utakmica na yt u zrcalnom prikazu. Koliko to moze pomoci?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vrijednosti na Transfermarktu su ažurirane.
    Dinamo je na 136,95 milijuna.
    Ubjedljivo najveća vrijednost ikada.
    Olmo je naravno najvrjedniji sa 35, Petković je na 13,5, Livaković 13, Orša 9,5 itd.
  • Dudu
    2.6k


    Dinamo vrijedniji nego ostalih devet klubova zajedno :gasp:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Realno stanje. Iako je jasno da će naša vrijednost nakon ovog prelaznog roka pasti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.