• miro
    3.1k
    Durio se na pitanje o golu i fairplayu, ali za teren je skroz u pravu, to je sramota HNS-a
  • SjevernaStrana
    653
    ali za teren je skroz u pravumiro

    Jasno, ali tko čovjeku s povijesti ozljeda kao što je Pjaca garantira da mu koljeno neće zaplesati na Camp Nou i Wembleyu?
  • Jaro
    5.4k
    ne garantira nitko, al Kranjceviceva, Koprivnica, Gorica, Drosina, prosle sezone Subicevac su sramota a ne nogometni travnjaci...
  • The Undertaker
    4k
    Rudeš i Lokomotiva igraju po 18 utakmica na takvom terenu pa ne kmeče toliko. Razumijem ako je pritisak na HNS odnosno vlasnike stadiona ali za Kranjčevićevu se zna da ide u rekonstrukciju. I on to sigurno zna ali treba kmečati.
  • Jaro
    5.4k
    A mi nebi tu kolektivno kmecali da se polomi Petko ili Baturina na Kranjci... Nadji temu tekme na Subicevcu kad se Sutalo polomio...
    Rudes i Lokomotiva nemaju kaj kmecat kad nisu se milimetra makli da malo urede "domaci teren"...
  • SjevernaStrana
    653
    Pa ne osporavam ja to ni najmanje i nazvati to sramotom je preblago, ali samo hoću reći da nije ništa čudno što se Pjaci to dogodilo i vrlo vjerojatno bi mu se dogodilo negdje drugdje ako ne jučer u Kranjči... Sopić također zna što se ovome prethodno izdogađalo te ga je možda i on mogao sačuvati malo... čovjek igra skoro svaku 90 minuta neovisno o terenu s takvom povijesti ozljeda... najlakše se praviti lud...
  • The Undertaker
    4k
    Sopić zna da Kranjčevićeva ide u rekonstrukciju ove godine. I zašto onda kmeči?
  • Guinness
    1.9k

    Najiskrenije se nadam da će termin odigravanja utakmice biti što kasniji.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da ce staviti u 18:00 ili najkasnije 19:00 jer su zadnjih par godina finala uvijek bila u tom terminu.
  • Dzgšb
    257
    Znači u tri ili četiri dana dvi proslave ,jebeno!
  • Cosey
    434
    Ma nek stave i u ponedjeljak, samo ne u 17:00h, ipak je radni dan.
    Poanta je da bude što više ljudi na tekmi, a ne što manje. Plus, finale je.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Strašna glupost je igranje finala na 2 utakmice, ne samo da to nema smisla nego su i Dinamovi navijači zakinuti za tekmu u Rijeci gdje će po običaju bit samo kavez u igri umjesto da može koja tisuća otic na utakmicu dok će njih najnormalnije doc 3000+
    Možda sam nešto propustio i pričam krivo ali ne vidim kako bi nas tamo smjestili na način koji priliči finalu kupa
  • BBB Sibenik
    4k
    “Finale Kupa igrat će se na dvije utakmice, u finalu će vrijediti pravilo gola u gostima. To znači da će u slučaju da u dvije utakmice obje momčadi zabiju isti broj golova, pobijediti ona koja je zabila više golova u gostima. To pravilo Uefa je ukinula prije tri godine, a bilo je aktualno čak 56 godina. Iz HNS-a su nam pojasnili da nisu obavezni prilagoditi pravila svojih natjecanja i da je zajednički donesena odluka da će se finale igrati po pravilu gola u gostima. Prva utakmica finala Kupa igrat će se na Maksimiru 15. svibnja, dok je uzvrat na Rujevici na rasporedu za 22. svibanj. “
  • Ali
    1.9k


    Jeli ovo pravio gola u gostima hns objavio prije polufinalnih utakmica ili je ovo nova info? Kao i promjena u kalendaru danas sa 30/5 na 22/5

    Mislim ovo sa kalendarom je bas ruganje, po meni su sa 30/5 uzvratu doma kod kluba sa vecim kup koeficijentu isli jasno niz dlaku Hajduku koji ima najveci kup koeficijent i da nakon zavrsetka prvenstva bez obzira na termin repki i priprema za euro oni pripreme razanj na poljudu i dernek na titovom stadionu... Ali prc, ispisali im se Kule & Petko u sred skoljke po faci... pa sad ajmo na rujevici to ugurati prije kraja prvenstva...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.