• Liks90
    851
    U 11.55 cca 2157 znaci preko 2600 ukupno
  • đole
    254
    Opet apeliram da se online omogući istovremena kupovina karata i preuzimanja karte za članove pa da karte koje se tako uzimaju budu spojene na tribini, jer znam da na rasprodanim tekmama ekipa voli sjest na svoje mjesto. Konkretno idem s frendom koji nije član, sebi sam uzeo besplatnu, 5 sekundi kasnije kupio njegovu, dobio je mjesto dva reda iza mene.

    Također, apeliram i da se javno obznani imaju li klinci besplatan ulaz ili ne, jer smo u sivoj zoni, mnogi klinci ulaze besplatno, a opet drugi roditelji očigledno nepotrebno kupuju ulaznice i za njih jer ne znaju da bi ih pustili i bez ulaznice. A ako imaju da im se omogući besplatna ulaznica za preuzimanje.
  • reziser
    6.2k
    dobio je mjesto dva reda iza mene.đole

    nije mi jasno, kako ne mozes birati mjesta, nego koja dobijes
    jbt, rezerviras mjesta u kazalistu, koncertu, avionu, atu koja dobijes...?
  • đole
    254
    također ne vidim smisao u tome. Ili nek se omogući biranje mjesta ili nek se skroz ukinu redovi i stolice pa dobiješ samo sektor u kojem se sam snađeš. Kao na futsalu, dođeš i sjedneš gdje hoćeš.
  • Purger
    360

    apsolutno se slažem s tobom, od iduće sezone se nadam da će to uvesti, a i potaknulo bi to online kupnju iz razloga što bi se onda najbolja mjesta prva rasprodala.

    Ako mnogo ljudi kupi online karte par dana prije, puno je veća šansa da će doć na tekmu čak i ako bude kiše.

    win-win i za klub i za navijače
  • Crni86
    1.1k
    Sjecam se da su se prije korone i mogla birati mjesta, ali ocito je to iz nekog razloga ukinuto.
  • deda
    27.6k
    Puno posla je ispred nas. Samo strpljenja.

    2.250 inače prodano do 12.20 5. travnja. Dakle vjerojatno oko 2800 ukupno.
  • sarac1306
    13
    Bio maloprije.. kapa i staro mlado stalno.. dobio sektor 8..vidimo se u nedjelju
  • Neron53
    276

    To za povjerenike se odnosi na sve tribine?
    Ako da, valjalo bi to transparentno objaviti da svi imaju dostupne informacije.
  • ShanKu
    337
    Bolje da zapad gore otvore, na sjeveru gore bi slušali ljudi Demone :sweat:
  • deda
    27.6k
    Koliko ja znam radi se uglavnom o zapadu.
  • Liks90
    851
    Stanje u 13.45
    2462 ulaznice prodane cca, sto znaci oko 2962 ukupno
  • Georg Koch
    3.4k
    brate strasne brojke.
    Subotu prije Rijeke smo imali navecer u 22h 2600 ulaznica.
    Strasno!
  • Liks90
    851
    Ide dobro…moglo bi sve otic…zasad s godišnjima cca 7750…
  • Liks90
    851
    Očekujem danas bar 500 još da se proda, Ak ne i vise
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.