• DrawTube
    2.8k
    Ovakve PR Mašinerije se ne bi posramila ni Nacistička Njemačka

    Ovim tempom će do kraja vikenda za izgrede bit kriv Dinamo
  • NitkoBitan
    11.8k
    Citam izjavu Ivosevica(a i ja svasta citam) i on napada HNS zbog upada navijačareziser

    Do ovog uletanja u teren Ivosevic je bio najveci huligan i primitivac u Splitu, cuj to da on napada nekog zbog huliganizma :lol:

    A i onaj "Nervozni" je smijesan. Podrzava presidentea u osudi napada a sam prodaje artike "Mrzim Dinamo", znaci od privjesaka do vina sve "Mrzim Dinamo" i onda se cudi i osuduje kad ekipa uletava na teren prema Dinamovim igracima i navijacima.

    Dole su svi poremeceni u glavu.
  • rioda
    2.2k
    Najjače je bilo kako je odmah u prvoj rečenici promijenio temu u odnos prema gostujućim navijačima :lol:
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ohohoho, top prkaz. Hvala!

    Znači ipak tovari >
  • NitkoBitan
    11.8k
    Cekamo pametnjakovice koji su za Rijeku da Hajduk ispadne iz utrke za naslov. Inace je velika razlika izmedu 1% i 3%. A bome i ovih 12% izgleda zastrasujuce :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    ELO prikaz na twitteru. Football meets data. Sve statistički i grafike za HNL uz objašnjenja. Uglavnom, Ako cjepidlačimo u par posto. Treba navijati za Hajduk.

    Ovo su ELO simulacije.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ja sam očekivao da smo s X na nekakvih 60%, a s dvojkom na 55%, jer sam mislio da je Hajduk aktivniji još malo od ovog ako dobije, jedinicu sam dobro prognozirao.

    U svakom slučaju, dobro je da imamo točne kalkulacije
  • reziser
    6.2k
    Do ovog uletanja u teren Ivosevic je bio najveci huligan i primitivac u SplituNitkoBitan

    on je i kaznjen zbog napada na nekoga...ako se ne varam, isao je na neke terapije, i savjetovano mu je da se makne od medija...
    i on sad pametuje
    zbilja su dolje ispranog mozga
    ali..izbori su tu...a njemu visi stolac
  • Majki2111
    2.6k
    Ma meni sama logika govori bez brojki. Ako dobijemo Istru mi smo drugi i ciljamo na prvo mjesto. Sve što može ugroziti onog prvog je dobro za nas. Dakle Hajduk, kako god okreneš.
  • rob ljubavi
    772
    Ne vidim kako hajduk u ovom kriminalnom nizu sa trenerom kriminalcem i bez zdravog golmana, mogu izvuci i barem x na rujevici
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ali ovaj swing od +- 15% je zapravo ogroman u ovoj fazi sezone. Nama je zapravo baš važno da Rijeka to ne dobije
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ne vidim kako hajduk u ovom kriminalnom nizu sa trenerom kriminalcem i bez zdravog golmana, mogu izvuci i barem x na rujevicirob ljubavi

    Ja isto tako mislim. Rijeka će ih napast visoko i već će na poluvremenu bit 2/3:0 za njih. Tako su rješavali sve ekipe na Rujevici. Visoki pressing, a u obrani sigurni sa Labrovićem koji je u odličnoj formi.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne vidim kakorob ljubavi

    Slucajno, kao i vecinu derbija u kojima izvuku pozitivan rezultat
  • bongo
    628


    Pa nego tko je kriv nego Dinamo koji je htio pobijediti? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.