• Kralj77
    21
    Samo neka Rog dobije koju minutu više. Kad je ušao jučer odmah je nanjušio kako su oni pali i slabi u obrani. Dva tri puta se dobro nudio i napadao i jedan od rijetki koji je htio još taj drugi gol dat nakon 85. minute.

    Izgledao dosta spreman tako da očekujem veću minutažu i možda čak i gol.

    Koliko je samo lijepo probudit se i znati da si dva puta dobio Hajduka u gostima i sad loviš duplu krunu.

    Građanski je silan
  • Sajla
    3.2k
    Samo Misic nikakoJaro

    ne znam kaj se s njim događa i zakaj pokušava ubiti žirafe u zoološkom, ali nazabijao se on u karijeri golova izvana. ali nek puca Sučić, Baturina, Rile.. ima ih dovoljno
  • dzg717
    937
    Ja se nadam da igramo sa dva napadaca, puno nam to bolje lazi-barem se tako cini
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi opet probao sa 3-5-2. Čini se da nam nekako odgovara bolje.

    Recimo nešto ovako:
    Neva
    Kaneko RPG Bernauer Perković Ogi
    Bulat Sučić
    Baturina Vidović/Brodić
    Kulenović/Brodić
  • Sunja86
    993
    Kaneka nema zbog kartona
  • Do kraja2023
    123
    Nadam se kombinaciji Petkovic-Brodic.
  • Teofil Kateran
    835
    Ja se nadam:

    Nevistić - RPG, Bernauer, Perković, Ogiwara - Vidović, Sučić, Baturina, Špikić - Kulenović, Brodić

    RPG treba dobit kontinuitet u ovoj formi svakako, a Riletu bi dobro došlo malo odmora. Bernauer protiv Istre je potreban jer će Istra igrat vrlo zatvoreno, a Perkoviću također treba kontinuitet. Ogiwara je očito napokon spreman i ovo je prilika za njega. Mislim da je Vidović zaslužio do kraja prvenstva još jednom probat se izborit za otkup ugovora, iako trenutno to je totalno nerealno. Sučić svakako treba kontinuitet, a Mišić je umoran i to se vidi svakom utakmicom u nekoliko reakcija, iako naravno uvijek ima svojih doktorskih poteza. Baturina mora igrati i hvatati formu za EURO, a činjenica je da se vidi rast njegove forme u usporedbu s jeseni. Naprijed bih volio vidjeti dva napadača, Kuleta i Brodića. Brodić zaslužuje minute svakako, a o Kuletu da ne pričam. Vjerujem da neće biti teška utakmica pošto je Istra raskinula s Ercegom, a ne igra ni Petrusenko koji im je vrlo bitan u veznom redu.
  • Sunja86
    993
    Ja nisam za neke velike eksperimente do kraja prvenstva igrat ćemo svako tjedan dana utakmicu, izuzev tekmi u kupu sa Rijekom.

    Osobno ne bih počeo ni jednu tekmu a da u prvih 11 nisu Baturina,Mišić,Petković i KTC.
  • Rakovica1986
    537
    neće Jakir tebe odmarat ne brini.
    EDIT:
    Neva
    Živković KTC Perković
    RPG Sučić Baturina Mišić Hoxha
    Petković Brodić

    Ovo će on poslat na teren.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Neva
    Živković KTC Perković
    RPG Sučić Baturina Mišić Hoxha
    Petković Brodić
    Rakovica1986

    Svida mi se, izuzetno napadacki orijentirana postava sa wing bekovima (RPG i Hoxha) koji su defanzivno dobri (zlu ne trebalo). Ja bi samo ubacio Rileta umjesto Zivkovica. Tom malom trenutno nije mjesto u Dinamo, a po njegovim izjavama i nastupima mi se cini da je previse poletio. Jbni novinari i "poguranci" koji od prosjecnog mladog stopera naprave novog Beckenbaura, bas se pitam kaj bi moglo poc po zlu...
  • Rakovica1986
    537
    vidiš nisam ispratio to. Ja bi ga stavio jer je mlad i ima nešto, ali ako radi sranja staviš Šutala. Max je nešto ozljeđen, vjerujem da neće igrat ako ima zdravih.
    Realno trebalo bi i Mišića probat rasteretit Halilovićem/Rogom, ali svaki bod je bitan i teško možeš izmišljat previše.
    Rile mora odmorit malo, naredao ih je i tražio zamjenu na Poljudu.
  • ZGWest
    530
    Rodbina dolazi iz Njemacke, pokupit cu klince sve i vodit ih na tekmu. Na kraju ce i starci im ic. 10 ljudi mobilizirano.

    Idemo napunit maksimir!!
  • Droljo
    4.8k
    ne znam kaj se s njim događa i zakaj pokušava ubiti žirafe u zoološkom, ali nazabijao se on u karijeri golova izvana.Sajla
    Treba mu jakir objasnit da stisne kocku do pola (ili mrvicu jače) i prema dole strelicu dok puca :lol:
  • Crni86
    1.1k
    zivkovic je ozljeden, vjerojatno ga jos 10 dana nece biti. Moze i Rpg pokrit poziciju desnog stopera, a recimo spikic na desnog wing backa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.