• SjevernaStrana
    639
    Iza golova na Poljudu imaš po nekoliko paleta
  • Oluja
    3.6k
    tako moj stari uvijek ostavlja svakakva sranja oko kuće jer nikad ne znaš kada će zatrebati
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ne znam jel prikladna tema, ali mi je nešto ubolo oči, pa ako i nije, neka moderatori premjeste u adekvatnu temu.

    Jakobušić daje službenu izjavu/priopćenje. U njoj spomene da ovo nije " Hajduk koji ima 105 tisuća članova " , dok svi mainstream mediji, počevši od propalog i već dugo neobjektivnog HRT - a, prenose da je rekao 107 (jer valjda toliko i imaju), a nije, čuje se dobro 105. Jebi ga, ne smije se presidenteu potkrasti gaf, a niti oduzeti te dvije tisuće punica, kćeri, sestara, svekrva koje misle da Hajdukov napad i dalje predvodi Zvone Deranja.

    Nastavno na to, komentator Pukšar jučer cijelu utakmicu ide na njihov mlin. Lažno uživanje na "Dalmacijo " , nakon toga uspoređivanje Petkovog "mrtvaca" s dva metra i Kalinićevog slučajnog šuta s vrha 16, kojeg je Nevistić lako iskontrolirao, rečenicom da su i jedni i drugi imali dvije " čiste prilike " . Potom i forsiranje na 0-1, kako nas čeka duga nadoknada zbog Kalinićeve ozljede. Kasnije i nekoliko puta gura "ali tko zna, mogući su i produžeci ovdje dragi gledatelji" , a onda i neobjektivni orgazam na Perišićev ulazak, uz "dobrodošao natrag u hrvatski nogomet", iako spomenuti nema niti jedan nastup u našem prvenstvu. S druge strane ulazak Roga (koji je nekoliko sezona harao tu, a Tovarima nabio prilično velike komplekse) popraćen kao da se vratio Domagoj Drožđek iz druge kineske.

    Pa se potom našim igračima kače raznorazne etikete, guraju se Zajecove nespretne izjave, vade se trenerovi lajkovi manekenkama na IG. Ristovski je već godinama označen kao "makedonski cigan", Petković je "pretanak za reprezentaciju", a "njihovi" novinari smatraju da je ispred Baturine u reprezentaciji trebao biti Toni Fruk.

    Ovogodišnja titula, ukoliko ju uzmemo, bit će najdraža do sada. Od toga se bolesnici neće oporaviti generacijama, definitivno.
  • Kreten
    84
    A tek kad je tovar tv ispitivao onoga u latviji prije utakmice reprezemtacije hoće li dolaziti na proslavu osvajanja titule na rivu. Ili onoga srbina kaj brani za armeniju jel vrime za perišića i hoće li hajduk osvojiti.
  • Purger
    360
    Nakon jučerašnjeg poraza, tovari su pisali da je Karoglan moralna nakaza, da mu Perišić treba opalit šamarčinu itd itd

    Evo sad maloprije isti taj Karoglan ponudi ostavku i time se oprosti od nekoliko desetaka tisuća eura...

    A ti isti ljudi koji su rekli da je gnjida i pljuvali po njemu, nikad ne bi to njemu rekli u lice, a kamoli se odrekli tolikih novaca
  • rioda
    2.1k
    Karoglan mi se u svom tom njihovom kaosu i metežu čini kao jedan od rijetkih normalnih
  • Iskrenjak
    93

    Samo što se po njegovom sudi kao u jugoslaviji.
    Evo opet sam se nanerviro, jer to se pustilo da prodje. I nije se prekinula ta ista utakmica zbog napada na suca. I kasnije su mediji opet pisali da je ajduk pokraden.

    Al tješi me jer je zbog toga sad rupa još dublja...
  • NORTE
    9k
    "Opet puši splitska turcida"
    61694390.jpg
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mozda uz strane suce trebaju i strani policajci?
  • NKDZ86
    206
    Ali ljudi za vrijeme utakmice pjevaju cesta mira i ljubavi i za 50min naprave cestu kaosa i mržnje. To je taj mentalitet, nema razuma.
  • Bruh
    887
    ja mislio da se to naši zajebavaju jer ovi cijelo vrijeme pjevali protiv dinama
  • Deleted User
    0
    jazavac mali vrištao više na šansu hajduka i ulazak perišića nego dinamov gol. čisto zabijanje kalinića u nevistića u skoku za loptu karakterizira kao "postavljanje kalinića ispred nevistića što je talijanu bilo dovoljno za prekršaj". baš je iritantan dečko i najgori iz one ekipe utakmicu po utakmicu
  • Iskrenjak
    93
    Znam da ne bi trebao tolko o njima, al evo, zadnje i više neću.

    Puno nas je istaknulo pravi razlog svega ovog, a to je konstantno puštanje debilima da rade što hoće zbog nekakvog mira u kući.
    Pošto oni kao klub stoje uz iste one koji rade nerede - mislim da su jaaaako blizu da se prebaci kritična masa i da više nitko ne želi stati u obranu njih kao kluba.

    Išao sam baš pogledati jesu li kod svakog protivnika (maknuo sam nas) napravili makar jedno ozbiljnije sranje i ovo je samo osnovni popis zadnjih dvije-tri godine (recimo zadnja dva gostovanja kod svakog):

    Gorica - Uništavanje cijele tribine u Velikoj Gorici
    Osijek - Vandalizam Opus Arene (travnjak, stolice i pošarana pleksi zaštitna ograda)
    Rijeka - Vandalizam i uništavanje na Rujevici (skandal sa grafitom djece s down sindromom)
    Belupo - Prekid utakmice u Koprivnici zbog bacanja stolice na suca
    Varaždin - Neredi u Varaždinu i sukob s policijom zbog transparenta
    Lokomotiva - Neredi u Zagrebu poslije utakmice s lokomotivom (12. mjesec)
    Rudes - Prvo prosinecki incident, al ozbiljnije - upad u teren sad zadnji puta (Rudeš platio kaznu)
    Istra - Napad na redare i službene osobe, u terenu, nakon utakmice (11. mjesec)

    Za svaki od ovih imam link sa detaljima šta se dogodilo. Pazite, ovdje nema Desinca ili domaćih incidenata!

    Eto, ovo je čisti primjer da baš svaki klub ima problema kad debili dolaze i najčešće su sretni ako završi samo sa materijalnom štetom.

    A vrlo vjerojatno uz malo truda bi našao i incidente na rubu zakona koje su odradile službene osobe ajduka protiv svakog od tih protivnika, npr:
    Napad na suca u tunelu s lokomotivom (Blatnjak i kuharica)
    Napad na juniore Gorice (treneri Budimir, Roguljic, i igrači Capan i Vladusic)
    Nebrojeno mnogo incidenata Livaje u Rijeci...

    Sve se to trpilo dugo i predugo i mislim da polako stiže naplata, iako isto tako imam osjećaj da debili neće stati na ovome. Pogotovo kad shvate da je rupa puno dublja nego što su mislili u svojoj euforiji. Spaljena zemlja.
    Pazi samo kolko mina ima u četvrtom mjesecu i sportskih i nesportskih - rijeka, gotovi izbori, rok za financijsko izvješće...

    Meni super, kokice i uživancija, jer sve što pričamo mjesecima i godinama unatrag se pokazuje kao istina!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.