• Kepec
    4.4k
    2. poluvrijeme nam je bilo katastrofa, prije nismo bili u nekoj poziciji itd., ali trenutno smo u finalu kupa i u aktivnoj borbi za prvenstvo, a oni zaslužuju svako moguće sprdanje i zajebanciju.
    Nismo isti, Dinamo nam je glavni prioritet i oni su nebitni, ali toliko članaka, poruka, akcija, trenutaka i slično u zadnjih par mjeseci da svaki Dinamovac zaslužuje jednu dozu sprdanja njih, kretena, neandertalaca, jadnika, gubitnika i kukavica.
    A sad adio, do godine, možda bude bolja, već 20 godina ista priča.
    2 desetljeća, 20 godina, 7300 dana.

    Mi smo Purgeri najjači smo najjači.
  • Vrdjuka
    46
    hahaha, this aged well. Olivari :lol: :rofl:
  • DZGIS
    945
    Nismo isti.

    Insta: dinamozag2

    Screenshot-20240404-062800-Instagram.jpg
  • Mrvica
    3.1k
    Definitivno nismo isti! Petko gospodski kao i uvijek!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Najjača stvar je što su doslovno izmislili aferu sa suđenjem, al ono...iz ničega, skandal je bio to što je sudac nešto opsovao u mikrofon, dobili su strane suce, iz liga petice, znači nema boljeg... i popljugaju k...č...u dva puta u 4 dana, pred skoro 60 000 svojih navijača. Ako se to uopće može nazvati navijačima jer im se repertoar sastoji od: "gazi purgere" i "mrzim dinamo".

    Doslovno, što god napravili, sve im se u konačnici odbije u glavu :lol:

    Još poslije ovo divljaštvo u kojem pokazuju koliko su jadni, iskompleksirani i primitivni.

    Naprosto predivno...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nego jel se Ljubo Pavasovic Viskovic oglasio kao pravnik i odvjetnik o mogucoj kazni? Jel bilo statusa na fejsu? Komentara za novine?
  • Noel
    4k
    Jel se zna kaj di je Jerko Marinić Kragić?
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Dižu transparente za Gospu a mrze sve što je dalje od Masleničkog mosta. Pa nemre to tak, nije ni Gospa od jučer.
  • mali M
    3.3k
    Ma neću otvarati linkove al mi je izbacilo naslov sa SD o katastrofi policije kako su gušili palicama navijače i grupno tamburali. I iznad stoji slika kako lik sa tribine baca paletu prema policiji. Paletu... Nisam za to da policija ima mjesto na tribini, ali likovi spalili pol grada, uletili u teren s namjerom ozljedit bilo koga, bacali flaše, baklje, stolce sve što stignu i onda tugy plaky, zašto me policija nevoli...
  • Plavi-9
    420
    tribine baca paletu prema policijimali M

    Tko je rekao da neće igrati europu a bacaju se europalete.
  • Teofil Kateran
    827
    Priča se da i dalje s ekipom pali kontejnere po Splitu.
  • Captain America
    13.3k
    https://sportklub.n1info.hr/katar2022/hrvatska/livaja-titula-slavit-cemo-je-vec-ove-godine-ako-ima-boga/

    2 neosvojene titule and counting. Pa ti dovodi u pitanje nečije postojanje :vomit:

    S pozornice je poručio 'samo jednu želju imam'.

    - To ćemo proslaviti u peti misec kad Hajduk bude prvak!

    Jereee (zamislite u šapitovom tonu) nije precizirao koje godine.
  • DZGIS
    945
    "Ovi put smo se vrhunski pripremili" - Dena Izbornik

    Screenshot-20240404-094635-Instagram.jpg
  • Doktor Kunić
    2.4k
    pa ja nmg upaljač unjet a ovi paletu unesu i to euro, pa jebem ti pravdu
  • Georg Koch
    3.4k
    Screenshot-20240404-101400-Instagram.jpg


    NISMO ISTI!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.