• Bosna86
    11.1k
    Prije svega, mala napomena… Ova tema je jedna vrsta najave utakmice… Hoće li ići standardna najava, ostaje na kolegama… Samo bih vas zamolio bez vrijeđanja… Ima toliko činjenica da nema potrebe za iskakanjem iz tračnica … Zamolio bih vas da pustite maštu na volju i da ova tema bude najaktivnija do nedjelje… Pa da krenemo sa par svježih tema

    U nedjelju igramo protiv kluba čija nova pjesma iskače sa svih strana… Pa da se podsjetimo sta su autori pjesme govorili

    wzy8cir2qlaf4fqx.jpeg
    ciduesv6amm9clme.jpeg


    U nedjelju igramo protiv kluba čiji navijači su velike ustaše, a predsjednik im ide na domjenak kod Macrona i Plenkija zbog njihove partizanske povijesti

    U nedjelju igramo protiv kluba čiji navijači se diče da su najstarija grupa u Europi… To sto nisu postojali od 1950 do 1980 nije bitno

    U nedjelju igramo protiv kluba čiji navijači reketiraju svoj vlastiti klub (minimalna kamata u RH na posudbu između dva pravna lica je 3%)
  • Bosna86
    11.1k
    Sitni su sati, temu ću nadopunjavati do nedjelje… Sablon sam vam ostavio… Braco udarajte
  • Bosna86
    11.1k
    Ako netko nije znao, bitno je da naglasim da u nedjelju igramo protiv kluba iz Srbije… Ako netko ne vjeruje, evo crno na bijelo

    uh70163rl5xtvz8p.jpeg
  • Carrasco
    3.9k
    U nedjelju igramo protiv kluba čiji igrači izjave da bi promašili namjerno penal ako je nepostojeći, a onda kad im svira taj nepostojeći penal hladno pucaju panenku...

    U nedjelju igramo protiv kluba koji se naslađuje pobjedama uzrokovanim sudačkim pogreškama, na svaki aut ili žuti karton koji nije u njihovu korist kmeče godinama...
  • hp457
    9
    U nedjelju igramo protiv kluba koji je skinuo zvijezdu u Australiji
  • andrija91
    536
    igra se protiv kluba koji je bio okupiran po dolasku hrvatske vlasti u split 1943. poslije su utekli na vis od te okupacijske vlasti.
  • BlauDivision
    461
    U nedjelju igramo protiv 146. kluba Europe
  • BlauDivision
    461
    U nedjelju igramo protiv kluba koji ima više navijača u Republici Srbiji nego svi hrvatski klubovi zajedno
  • xavier
    11k
    Znam da se dobar dio forumaša neće složiti sa mnom, ali po meni je sramota koliko se ovdje zadnjih tjedana piše o tovarima, a još veća je sramota da sad imamo i ovu temu.

    Mene uopće nije briga za njih. Imam dojam da neki više navijaju "protiv Hajduka" nego "za Dinamo". Da se kod njih toliko piše o Dinamu i da imaju ovakvu temu, mi bi se (s pravom) izrugivali tome.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Suvišna tema.

    I ništa protiv Miše. :grin:
  • Bosna86
    11.1k
    Nije suvišna, čak sto vise… U odnosu na ostatak svijeta, ovo kod nas je kamilica
  • deda
    26.3k
    Dinamov navijač je kurac od ovce, pa čak i u svojoj mržnji u odnosu na druge navijače.
  • Bosna86
    11.1k
    Sinoć jebena ženska odbojka Pao-Oly, gori sve…

    Kod nas ovi dolazi u ogromnom broju, spremni uzeti skalp, napaljeni do kocke i mi bi eto trebali to u miru promatrati… Eventualno baciti pogled koliko je karata prodato… Pisam na takvo razmišljanje… Apsolutna mobilizacija i pobjeda u hendikepu
  • NORTE
    8.4k
    sramota koliko se ovdje zadnjih tjedana piše o tovarimaxavier
    Apsolutno. Ova tema je apsolutni višak i ne podržavam, a svi znaju što ja pišem o rivalima. Drugo je kad ih se spomene nešto aktualno.
  • masacusec
    2.9k
    U nedjelju igramo protiv kluba koji dolazi iz grada čije su gradske fasade dosljedno i stilizirano posvećivane mržnji prema nogometnom klubu Dinamo i gradu Zagrebu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.