• Imamo Dinamo
    3.2k

    Sumnjam da nije, ali ne vjerujem ni da bi se Theo spuštao na razinu tih klubova bez adekvatne plaće, koju mu ovu nisu mogli ponuditi
  • Laugreano
    1.3k
    ↪immerwieder VIdim u pionirima Iason Nempis, klinac koji je prosle godine bio prvi strijelac mlađih pionira u dresu lokomotive sa 49 golova, i ove godine presao u dinamo, i takodjer je prvi strijelac. zna netko odkud je to dijete?
    12 months ago
    Laugreano
    Nempis je dosao iz lokomotive. Raspitivao sam se za njego jos prije godinu dana.
    Stari mu je direktor Hrvastskog telekoma
  • dBK
    53
    Apsolutno logičan odgovor i prvi koji mi je pao na pamet...ali na drugu stranu, svojim izborom živi u ZG, trenira ko zvijer i, ajmo reći, zna da je završio karijeru...pa mislim da adekvatna plaća nije presudna...zato sam i pitao ako netko "iznutra" zna...iako, kao što rekoh, vjerojatno si u pravu
  • rioda
    2.2k
    Nadzorni odbor Hrvatskog Telekoma (HT) u četvrtak je imenovao Konstantinosa Nempisa predsjednikom Uprave i glavnim direktorom HT-a na novo mandatno razdoblje od tri godine, s početkom od 1. travnja 2022., objavio je HT putem Zagrebačke burze

    Znači još najmanje godinu dana bi trebao ostati u Zagrebu, a onda tko zna
  • Papastrumf
    9.4k
    Kostas odlazi prije, vraca se u Atenu, ali mali ce ostati u Zagrebu.
  • Jaro
    5.4k
    pa nije on smatrao da je zavrsio karijeru. Nadao se jos jednom ugovoru iza Dinama i kao free agentu nije mu se zurilo pri odabiru, tajo da je nakon nekog vremena doslo do win-win situacije... A djeluje mi ko osoba kojoj se ne radi nis na pola s bekim polupenzionerskim angazmanom...
  • Vučko53
    172

    da, Kostas odlazi već 1.7.2024.
    Već je imenovana nova predsjednica uprave.

    Nadam se da je točna info da mali ostaje
  • Papastrumf
    9.4k
    @Dalmatinec
    Sljedeći put ćeš za nešto slično pobrati trajni ban.
  • reziser
    6.2k
    Nemojte zatvarati Poljud...eto vam sad...
  • Cosey
    433
    Nadam se da će promijeniti termin tekme kupa u 17:00h. Sramotno ako tak ostave.
  • DrawTube
    2.8k
    S nestrpljenjem čekamo otvaranje teme za Istru. Nadam se da će biti i izvještaja karata, dugo nisu bili!
  • Ijayi Atiemwen
    334
    šteka možda kom instagram?
  • reziser
    6.2k
    steka wap,face i inst
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.