• Majki2111
    2.5k
    I da ekipa dajte mi otvorite oči kaj ne tolko loše u ZG u svokodnevnom životu.
  • Markelo
    2.3k
    https://www.24sata.hr/news/postaje-li-zicara-mega-projekt-za-izvlacenje-gradskog-novca-663357

    Ovako bi isto bilo i kad bi grad pravio novi stadion. Od pocetne cijene radova, troskovi bi se putem povecavali, jer naislo bi se na "neocekivane" probleme na koje nisu bili spremni pa bi se moralo jos love utrosit. I onda dobis stadion kao u Ferencvarosa ili Rapida a platis ga kao da si pravio Juventusov
  • xavier
    11k


    Nisam znao da je tolika razlika za studentski pokaz. ZET 100 kuna, a ZET + HŽ 200 kuna. Znači dvostruko skuplje. Radnički je ZET 360 kuna, a ZET + HŽ 400 kuna.
  • Hipo
    406
    Zagrebu se hrpa toga moze naci za prigovoriti, ali grad sigurno nije prljav, dapace.Papastrumf

    Prođi centrom za advent pa reci.

    zagreb i čistoća neidu jedno uz drugo, pričam o p neograniziranosti europske metropole po tom pitanju.

    Nije to stvar samo smeća ili ne po ulici, nego i reda kojeg grad napravi u zbrinjavanju istog.
    Nisu krivi ljudi koji ga bacaju uz spremnike ego oni koji ne odnose to smeće.
  • reziser
    5.8k
    Nije me bilo jedno vrijeme pa da se uključim
    Zagreb je čist grad!
    Obišao sam puno evropskih i svjetskih gradova i Zagreb je jedan od najčišćih gradova.
    problem je našeg mentaliteta kaj se smeće baca po ulici, problem je kaj se baca uz spremnike, .
    ne slažem se da je problem da ga se ne odnosi...
    Problem je najviše glomaznog otpada kaj ljudi sam iznesu van stari trosjed i nek stoji, vani bi te lijepo kaznili... a kod nas..nikom nišda. Dođe jedna trosjed, dođe drugi ormar i evo hrpe...i nemogu svaliti da se to ne odnosi.
    Sad će ispasti da branim gradsku čistoću :joke:

    Kaj se tiče pokaza, već dugo vremena ima zet+Hž i smatram da je mjesečna karta za to (pogotovo za učenike i studente) vrlo povoljna.
    Stvar je da su vlakovi premali i da ih ima premalo, a gradski prijevoz ( bus) je jako ovisan o gužvi u prometu (jer se i ljudi voze po žutim trakama koje su rezervirane za bus), kao i tramvaj...
    Neki dan...pametna vozač BMWa u maksimirskoj je tako sparkirao da je blokirao tramvajsku prugu..i naravno otišao od auta...

    kolona, gužvetina da se smrzneš, a to sve zbog nekulture jednog vozača

    e sad sam se raspisao :grimace:
  • FetiviSplićaninIzGruda
    6
    Smatram da bi se povezivanjem okretista na Ljubljanici sa Horvacanskom cestom tramvajem bitno smanjila guzva na Savskoj. A i sami gradani bi mogli intenzivnije pocet koristit javni prijevoz i biciklisticke staze. Jer nema smisla kad na 10 auta u njih 9 sjedi samo vozac usred najvece guzve.
  • Baneki
    696
    Nisam do sada vidio o čemu ste diskutirali na ovoj temi, ali slažem se sa režiserom. Zagreb je čist grad i to skuže svi koji malo češće putuju po europskim metropolama, da ne velim u usporedbi sa velikim gradovima koji su dalje...

    Ista stvar je i sa javnim prijevozom, koliko gradova ima 24h 365 dana u godini javni prijevoz? I to uglavnom u novijim i čistim prijevoznim sredstvima.

    To su meni dvije stvari koje su me potpuno šokirale kad sam krenuo malo putovati i uspoređivati te dvije stvarisa Zagrebom. I to nema veze sa sadašnjim gradonačelnikom. Sjećam se jednog prijatelja Nijemca koji je u vrijeme rata 1992 komentirao kako je Zagreb čistiji od njegovog grada u Njemačkoj.
  • Nino Bule
    10.7k
    Vidim jako slabo najavljivan i popracen prosvjed u zg protiv bandica
  • Dino
    2.1k
    Kad to?
  • GZomanid
    563
    Najavljen je i slijedeći prosvjed negdje u 1. mjesecu, nadam se da će biti još bolje posjećen (iako naši nezadovoljnici puno više vole pričat o tome nego djelovat)..
  • reziser
    5.8k
    nema ljepšeg od našeg Zagreb grada... :heart:
  • Dino
    2.1k
    Pariz nema kaj ti imas!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.